WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Alfa Man
Alfa Man

Alfa Man Damla

DNZE-0283

Alfa Man Damla en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

899,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Alfa Man Damla Nasıl Kullanılır?

Cinsel takviye ürünleri arasında damlalar ilişki öncesinde alınan diğer ürünlerden daha önce alınmalıdır. İçerisinde etkisi yüksek etken maddeler barındırdığı için sindirimi ve etki etmesi daha uzundur. Cinsel ilişkinize girmeden 1 saat öncesinde alkollü içecekler dışında soğuk veya sıcak herhangi bir içecek ile tüketebilirsiniz.

Tüketirken tokluk durumunuz aç veya yarı aç bir halde olursa sindirim için daha faydalı. Tok karnına tüketildiği takdirde etki etme süresi saatleri alabileceği için tavsiye etmiyoruz. Alkollü içecekler veya alkol ile tüketilmemesinin sebebi ise alkolün içerisinde barındırdığı sağlıksız maddeler.

Bu maddeler ürünümüzün içerisinde bulunan doğal bileşenler ile temas ettiği zaman sağlık açısından büyük sorunlara neden olabilecek düzeye gelebilir. Cinsel takviye ürünlerinin alkol ile kullanılması doğru değildir tavsiye edilmez ve sağlığı tehlikeye atabilir.

Alfa Man Damla Nedir?

Alfa Man Damla Uzmanlar tarafından günümüzde Erkeklerde sık rastlanan erken boşalma, sertleşmeme gibi sorunları ortadan kaldırmak için tasarlamış olup satışa sunmuştur. Bu gibi cinsel ilişkide yaşanan sorunlar her ne kadar küçük bir sorun olarak gözükse de büyük sorunlara yol açabilecek dereceye gelebilir. Bir erkeğin partnerinin karşısında gülünç duruma düşmesi kendisine olan özgüvenini kaybetmesine neden olabilir.

Bundan kaynaklı olarak hayata karşı bakış açısı değişebilir. Cinsel ilişkiye olan isteği gün geçtikçe azalır, partneri ile arasında ki duygusal bağ ufak sorunlarla beraber zedelenmeye başlar sonucunda ise ayrılık gibi kötü bir sonuçla sonuçlanabilir. Bu gibi sorunları yaşamak istemiyorsanız henüz sorunlarınız ufakken ortadan kaldırmalısınız.

Cinsel İsteksizlik Problemlerini Gideren Alfa Man Damla

Cinsel ilişki sorununuzu ise Alfa Man Damla ürünümüz ile ortadan kaldırabilirsiniz. Cinsel ilişki sorununu ortadan kaldırdıktan sonra eksik olan özgüveniniz geri gelecek bu sayede günlük yaşamınızda kendinizden emin adımlar atabileceksiniz. Partnerinizle beraber yaşadığınız duygusal ilişkinizde ki bağ güçlenecektir. Ürünümüzü kullanmanız halinde cinsel ilişkide gösterdiğiniz performansa ne siz ne de partneriniz inanamayacaksınız. Bu sayede partnerinizi ve kendinizi en hat safhada tatmin edip cinsel ilişkiden zevk alacaksınız. Cinsel ilişkileriniz unutulmaz güzel anlara dönüşecektir.

Bununla beraber ilerleyen günlerde cinsel ilişki teklifini siz yerine partneriniz size sunacaktır. Sorunların halledilmesiyle beraber cinsel ilişkiniz kadar günlük yaşantınızda olumlu yönde etkilenecektir. İş hayatı gibi önemli noktalarda başarılı olmak gibi bir düşünceniz varsa atacağınız adımları daha iyi atacak ve başarılı olacaksınızdır.

Alfa Man Damla Kimler Kullanmalı ve Kullanmamalı?

Cinsel ilişki öncesinde veya cinsel ilişki sırasında erken boşalma, büyümeme gibi sorunlar ile karşı karşıya kalan bireylerin kullanılması için uygundur. Erkeklerde son zamanlarda görülen bu sorunları ortadan kaldırmak için uzmanlar özel olarak hazırladığı Alfa Man Damla sorunlarınızı ortadan kaldırmak için en doğru seçim olacaktır. Ürün için uygun olan yaş kriteri 18 yaş üstü ve 65 yaş altıdır.

Yaş kriterinin olma sebebi 18 yaş altı bireylerimizin bu gibi ürünlere ihtiyaç duymaması ve reşit olmamasıdır. İstisnai durumlarda 18 yaş altının kullanması durumunda metabolizması ve hormonların da herhangi bir sorun olmadığı ve genç olduğu için sağlık açısından sorunlar yaşayabilir. Bir diğer yaşı uygun olmayan bireylerimiz ise 65 yaş üstü bireylerimizdir.

65 yaş üstü bireylerde vücudundaki yaşın verdiği metabolizma yavaşlığı, gerekli hormonların düzgün salgılanamaması gibi durumlar söz konusu olduğu için kullanıma uygun değillerdir. Yaş ilerledikçe belirli sorunlar kaçınılmaz olduğu için bu gibi etkili bir bitkisel ürün kullanımı sonrasında 65 yaş üstü bireylerimizde sağlıksal olarak büyük sorunlara neden olabilir. Kullanmak isteyen 65 yaş üstü bireylerimiz mutlaka ama mutlaka doktoruna danışmadan kullanmamalıdır. Bahsettiğimiz üzere sağlık açısından tehlikeli olabilir.

Alfa Man Damla Sipariş

Ürünümüz diğer damlalar arasında hem kullanıcının cebini düşünüp fiyat konusunda hem de performansı açısından iyi olduğundan dolayı talepte fazla oluyor. Bundan dolayı sitemiz gün geçtikçe çoğalan talebi göz önünde bulundurarak ona göre stok ayarlamıştır. Sitemiz üzerinden birden fazla sipariş ya da toplu olarak sipariş vermeniz durumunda hazır olan stoklarımızdan sizlere temin edilecektir.

Yapmanız gereken alacağınız ürünü sepete ekleyip gerekli adımları takip ettikten sonra bilgilerinizi girmenizdir. Bilgileri girdikten sonra kapıda ödemeli bir şekilde ürün sizlere ulaşacaktır ister nakit ister kart ile ödemek sizin tercihinize kalmıştır. Sipariş verildikten sonra ürün gizlilik esas alınarak özenli bir şekilde paketlenecektir. Sizlere ulaştırmak için verilen kargo firması gibi 3. Şahıs kişilerin paket içeriği hakkında herhangi bir bilgisi olmayacaktır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar