WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Alli 60 mg Zayıflama Hapı

Klinik Olarak Kanıtlanmış Alli 60 mg Zayıflama Hapları

Alli, sindirim sırasında emdiğiniz yağ miktarını azaltarak kilo vermenize yardımcı olabilir.

Alli 60 mg zayıflama hapı fiyatlarımızı karşılaştırın - En Düşük Fiyat Garantisi

En iyi kaliteyi, hizmeti ve değeri aldığınızı bilerek, Alli'yi online satın alın. Deniz Eczane satış fiyatı 275 TL'dir. Türkiye'de her zaman piyasadaki en düşük fiyatlı Alli'yi almanızı sağlar.

Alli nedir?

Alli, aşırı kilolu ve BMI'si 28 veya daha yüksek olan yetişkinleri tedavi etmek için kullanılan klinik olarak kanıtlanmış bir kilo verme yardımcısıdır. Alli, düşük kalorili, düşük yağlı bir diyet uyguladığınız ve düzenli egzersiz yaptığınız sürece, tek başına diyet yapmaktan daha fazla kilo vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Türkiye'de kilo kaybı için lisanslı tek ilaç olan aktif madde orlistatını içerir.

Alli iştah kesici, uyarıcı, yağ engelleyici veya sihirli özelliklere sahip bir hap değildir. Yine de sağlıklı, düşük kalorili, daha az yağlı beslenmeli ve düzenli egzersiz yapmalısınız, ancak Alli daha hızlı kilo vermenize yardımcı olur.

Alli zayıflama hapı nasıl çalışır?

Diğer reçetesiz zayıflama haplarından farklı olarak Alli, sindirim sistemindeki yağları hedef almak için benzersiz bir şekilde çalışır. Aktif bileşeni, orlistat, bir yemekteki yağı parçalayan lipaz enzimine bağlanır ve yağın sindirilmesini etkili bir şekilde engeller.

Diyetinizdeki yağın yaklaşık dörtte birinin emilmesini durdurur ve bu yağ dışkılarınızdan vücudunuzdan dışarı çıkar.

Sonuç olarak, yağ bağırsak astarından geçemez ve depolanamaz. Yağ sadece vücuttan geçer ve atılır, böylece kaloriler ekstra ağırlığa dönüşmez.

Alli ne kadar etkili?

Diyet ve egzersiz yoluyla kaybettiğiniz her 2 kg için, Alli diyet hapları fazladan 1 kg kaybetmenize yardımcı olabilir. Tek başına diyet yapmaktan %50 daha fazla kilo vermenize yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Klinik bir çalışmada, düşük kalorili, daha az yağlı bir diyet uygulayan Alli kullanıcılarının %70'inden fazlasında viseral yağ azaldı.

Alli'yi nasıl alırım?

Alli tabletleri yemek saatlerinde günde üç kez su ile bütün olarak yutulmalıdır . Etkili olması için yemekten bir saat önce, yemek sırasında veya bir saat sonra alınabilir. Yağsız bir yemek yiyorsanız veya bir öğünü atlarsanız almayın. Ayrıca, ilacı günde üç defadan fazla almamalısınız.

Alli, vücudun farklı gıdaları nasıl emdiğini etkilediğinden, vücudunuz yalnızca düzenli diyetinizden yeterli miktarda belirli besinleri çıkarmak için mücadele edebilir. Diyetinizi, kaybedilen hayati vitamin ve mineralleri yenilemek için özel olarak tasarlanmış bir multivitamin ile desteklemelisiniz. A, D, E ve K vitaminleri gibi çok çeşitli önemli mikro besinleri yeniden dengeleyen günlük bir takviye olan OneVit Complete multivitaminini tavsiye ettik.

Alli'yi alabilir miyim?

Alli, yalnızca BMI'si 28 ve üzeri olan yetişkinlere lisanslıdır ve sağlıklı, düşük kalorili bir diyetle birlikte alınmalıdır. Alli, yağsız bir diyet gerektirmez, sadece yağı azaltır. Aslında, yağ, makul miktarlarda sağlıklı bir diyetin önemli bir parçasıdır. Vücudun vitaminleri ve vücuttaki diğer temel işlevleri emmesine yardımcı olur.

Vücut Kitle İndeksi (BMI) ve Alli

Vücut kitle indeksiniz (BMI) 28'in üzerindeyse Alli uygun olabilir  . BMI hesaplayıcımıza boyunuzu ve kilonuzu girerek BMI'nizi hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Zaten sahip olduğum kiloları vermeme nasıl yardımcı olur?

Ek yağ ve kalori olmadan vücudunuzun enerjiyi başka bir yerden alması gerekir. Neyse ki, iş gününüzü ve yorucu Zumba benzeri aktiviteleri sürdürmenizi sağlayacak enerji için yakabileceği tüm depolanmış yağlara sahiptir. Sağlıklı beslenme, fiziksel egzersiz ve yağdan kaçınmaya yardımcı olan Alli ile kilo kaybı %50 oranında artırılabilir.

Alli ne kadar hızlı çalışır?

Alli, Türkiye'de klinik olarak kanıtlanmış tek kilo verme ilacı olarak bilinmektedir. Alli, vücudunuza emilen yağ miktarını azaltmak için aldığınız anda çalışmaya başlar ve diyet ve egzersizinize bağlı olarak sonuçları görebilirsiniz.

Yan etkiler

Alli'nin (Orlistat 60mg) en yaygın yan etkileri şunlardır:

yağlı rektal akıntı
yağlı deşarj ile geçen gaz
acil bir bağırsak hareketi ihtiyacı
yağlı veya yağlı dışkı
artan bağırsak hareketi sayısı
bağırsak hareketlerinizi kontrol edememek

Tüm ilaçlar yan etkilere neden olabilir. Bunların hiçbirini deneyimlemeyebilirsiniz. Alli ile yaşanan yaygın yan etkilerin çoğu, sindirim sisteminizde çalışma şekliyle ilgilidir. Bu yan etkiler genellikle hafiftir, tedavinin başlangıcında ve özellikle yüksek yağlı yemeklerden sonra ortaya çıkar. Normalde, tedaviye devam ettiğinizde ve önerilen diyetinizi uyguladığınızda bu semptomlar azalacaktır.

Alli'nin 10 kişiden 1'inden fazlasını etkileyebilen en yaygın yan etkileri arasında baş ağrısı, karın ağrısı veya rahatsızlık, bağırsakları acil veya artan şekilde açma ihtiyacı, rüzgar, yağlı akıntı veya yağlı/yağlı dışkı sayılabilir.

15 Tem 2022 23:36

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar