WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

3 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Günümüzde cinsellik, çiftlerin mutluluğu için önemli olarak görülüyor. Cinsel birleşmeleri sorunlu olan çiftlerin birçok sorun yaşadığı biliniyor. Ancak cinsel birleşme sırasında yaşanan sorunların pek çok farklı nedeni olabiliyor.

Bayan Azdırıcı Jel Nedir?

Son zamanlarda bayan azdırıcı jel hakkında yapılan araştırmaların sayısı artıyor. Bayan azdırıcı jellerin daha fazla reklamı yapılıyor. Yapılan reklamlar kişilerin bu ürünü merak etmesini sağlıyor. Buna bağlı olarak insanlar internette bu ürünleri araştırıyor. Bayan azdırıcı jeller pek çok kadın tarafından kullanılıyor.

Kadınların cinsel bölgesini uyaran jellere kadın istek artırıcı jel adı veriliyor. Bu jeller sayesinde cinsel ilişkiler çok daha üst seviyelerde yaşanabiliyor. Bu jellerin kullanım oranı günden güne artıyor.

Bayan azdırıcı jellere artık kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

Bayan Azdırıcı Jel Ne İçin Kullanılır? 

Kadınlara özel orgazm jelleri almak isteyen pek çok kişi bulunuyor. Bu jelleri almadan önce yoğun araştırma yapılıyor. Yapılan araştırmalarda jelin ne için kullanıldığı da görülüyor. Bayan azdırıcı jellerin birçok kullanma sebebi bulunuyor. Herkesin nedeni farklı olabiliyor.

Bazı kadınlar cinsel birleşme için isteksizlik yaşayabiliyor. Bu kadınların partnerleri oluşan durumdan memnun kalmıyor. Bunun sonucunda farklı sorunlar görülebiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için bayan azdırıcı jeller kullanılıyor. Cinsel istek artırıcı kremler sayesinde cinsel açlık hissediliyor.

Bayan Azdırıcı Jel Etkili midir?

Bayan azdırıcı jellerin etkili olup olmadığı tartışılıyor. Bayan azdırıcı jellerin belli başlı etkileri bulunuyor. Bu etkiler pek çok kadında görülüyor. Bayan azdırıcı jeller sayesinde cinsel ilişkiler çok daha zevkli olabiliyor. Bu jeli kullanan kadınlar jeli çok beğendiklerini ifade ediyor.

Isıtıcı etkili cinsel istek artırıcı jelden beklenen etki de önemli olarak görülüyor. Bazı kişiler bu ürünleri tamamen kurtarıcı olarak gördüğü için hayal kırıklığına uğrayabiliyor. Çünkü bu ürünler yalnızca cinsel ilişkiye ortam hazırlıyor.
Bayan cinsel güç artırıcı jellerin yapısı markadan markaya değişiklik gösteriyor.

Bayan Azdırıcı Jel Kullanımı

Bayan azdırıcı jelin kullanımı, pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak bu ürünün kullanılışı markadan markaya değişiyor. Çünkü markaların hepsi orijinal olmak için birbirinden farklı ürün çıkarmayı amaçlıyor. Bayan azdırıcı jeli kullanmak isteyenlerin önce ürünün kapağını açması gerekiyor.

Kapağı açılan ürün narin bir şekilde bayan genital bölgesine dökülüyor. Bu bölgeye dökülen jel doğru bir şekilde yayılıyor. Bu aşamada parmakla bölgeye masaj yapılabiliyor.

Jel, bölgeye sürüldükten kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlıyor.

Bayan Azdırıcı Jel Günde Kaç Defa Kullanılır?

Bayan azdırıcı jellere orgazm kremi de deniyor. Toplum içerisinde farklı isimlerle adlandırılabiliyor. Birçok kişi bu jellerin günde kaç defa kullanması gerektiğini bilmiyor. Bunun sonucunda da yanlış kullanımların sayısı artıyor. Bayan azdırıcı jellerin günde 1 defadan fazla uygulanmaması gerekiyor.

Orgazm kremlerinin günde 1 defa ve cinsel ilişkiden 20 dakika önce uygulanması gerekiyor. Aksi halde bazı sorunlar görülebiliyor. Bazı kadınlar gün içerisinde çok defa bu jeli uyguladığı için gerekli etkiyi göremeyebiliyor. Orgazm kremlerinin etkisi çok kullandıkça artmıyor. Toplumda bu konu hakkında bilgi kirliliği bulunuyor.

Bayan Azdırıcı Jel Kullanıcı Yorumları

Bayan orgazm jelleri yalnızca ülkemizde satılmıyor. Dünya’nın farklı ülkelerinde de bu jel kullanılıyor. Yapılan araştırmalarda son 5 yıllık satışlara bakıldığında özellikle Avrupa ülkelerinde yoğun artış olduğu görülüyor. Bayan azdırıcı jel ürünlerinden pek çok kişi memnun kalıyor.

Bayan azdırıcı jellerin kullanımı kolay olduğu için pek çok kadın tarafından beğeniliyor. Kadınlar, bu ürün hakkındaki yorumlarını ilaç forumlarına yazabiliyor. İlaç forumlarında her türlü ilacın kullanıcı yorumu bulunuyor.
Bayan azdırıcı jeli satın almak isteyen kişiler ilaç forumlarındaki yorumları okuyabiliyor.

Bayan Azdırıcı Jel Nerede Satılır?

Kadınlara özel üretilen bu tür orgazm yükseltici ürünlere eczane üzerinden ulaşılabiliyor. Eczaneler bu ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Birçok kişi bu ürünü alabileceği yerleri araştırıyor. Bayan azdırıcı jellere ulaşmak isteyen kişilerin sayısı artıyor. Ülkemizin her köşesinde bulunan eczanelerde bu ürünler satılıyor.

Bazı kişiler bu ürünleri eczaneden satın almak istemiyor. Eczaneden satın almak istemeyenler alışveriş sitelerinden online sipariş oluşturabiliyor. Oluşturulan sipariş ile jel kişinin ayağına kadar geliyor.

Birçok alışveriş sitesi sattığı ürünler arasına bu ürünleri de ekliyor.

Bayan Azdırıcı Jel Eczane Fiyatı

Bayan azdırıcı jellerin fiyat bilgisine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Dileyen kişiler eczaneler ile görüşerek bu ürünlerin fiyatını öğrenebiliyor. Ancak istek artırıcı jellerin belli bir fiyatı bulunmuyor. Bu jellerin fiyatı ürünün kalitesine bağlı olarak değişiyor. Kaliteli olan ürünler daha pahalı fiyata satılıyor.

Eczane garantili satılan orgazm kremlerinin fiyatına yıldan yıla zam geliyor. Gelen zamlar enflasyon oranına göre belirleniyor. Bazı kişiler ucuz olması için kalitesiz olan ürünlere yönelebiliyor.
Kalitesiz olan bayan azdırıcı jeller vücutta çeşitli sorunlara neden olabiliyor. Kişilerin kalitesiz ürünlerden uzak durması gerekiyor.

Bayan Azdırıcı Jel Yan Etkileri

Bayan azdırıcı jellerin etkileri kişiden kişiye değişiyor. Bazı kadınlar bu ürünlere karşı aşırı hassas olabiliyor. Bayan azdırıcı jelleri kullanmadan önce doktora danışmak gerekiyor. Doktorlar gerekli olan muayeneyi gerçekleştiriyor ve kullanıma onay veriyor.

Bayan azdırıcı jellerin bazı yan etkileri görülebiliyor. Bu yan etkiler bütün kullanıcılarda görülmüyor. Bazı kadınlarda yan etkiler görülebiliyor. Bayan azdırıcı jellerin yan etkilerinden bazıları:

• Kızarıklık ve uyuşma hissi
• Uygulanan bölgede yanma hissi
• Uygulanan bölgede hassaslık

Yan etki görülmesi durumunda ürünün kullanımını kesmek gerekiyor.

Bayan Azdırıcı Jel Son Kullanma Tarihi

Bayan azdırıcı jelin satış rakamları artıyor. Bu ürüne olan talep her geçen gün artıyor. Kullanıcıların bu üründen memnun kalması, ürünün satışını artıran etkenlerden biri olarak görülüyor. Ancak bayan azdırıcı jellerin belli bir süre içerisinde tüketilmesi öneriliyor. Aksi halde ürün etkisini yitirmeye başlıyor.

Bayan azdırıcıların belli bir son kullanma tarihi bulunuyor. Son kullanma tarihi geçmiş olan ürünün kullanılmaması gerekiyor. Çünkü son kullanma tarihi geçmiş olan jel bazı problemlere neden olabiliyor.

Sağlık bakanlığı onaylı kadın azdırıcı jellerin son kullanma tarihi ürünün alt kısmında yazıyor.

Bayan Azdırıcı Jelin Saklama Koşulları

Kadınların bu eczane ürünlerini saklarken dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bu ürünler doğru saklanmadığı takdirde daha kolay bozuluyor. Bozulan ürünlerin yerine yenisini almak gerekiyor. Bu da kullanıcılar için ekstra maddi yük anlamına geliyor. Bütün bu sorunlarla karşılaşmamak için ürünü doğru koşullarda saklamak gerekiyor.

Bayan azdırıcı jellerin çok soğuk veya çok sıcak ortamda tutulmaması gerekiyor. Çok soğuk ve sıcak ortamlarda tutulan jellerin içeriği değişebiliyor. Bundan dolayı bu ürünlerin oda sıcaklığında tutulması gerekiyor.

Oda sıcaklığında tutulan jellerin dayanıklılığı daha fazla oluyor.

Bayan Azdırıcı Jeller Zararlı mı?

Pek çok kişi bayan azdırıcı jellerin zararlı olduğunu düşünüyor. Ancak bu istek artırıcı jellerin tespit edilmiş bir zararı bulunmuyor. Bu ürünler gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Ürünler yalnızca cinsel ilişkiye zemin hazırlıyor. Bu jeller vücudun içerisine alınmıyor yalnızca deri üzerinden uygulanıyor.

Ürünler deri üzerinden uygulandığı için vücut sistemine bir zarar vermiyor. Buna rağmen pek çok kişi bu ürünlere temkinli yaklaşıyor. Bayan azdırıcı jeller, cinsel birlikteliğin daha yoğun olmasını sağlıyor.

Bayan azdırıcı jelleri kullanan kişiler de ürünün herhangi bir zararı olmadığını söylüyor. Ancak kadınların adet döneminde bu ürünler kullanılamıyor. Kadınların buna dikkat etmesi gerekiyor.

Bayan Azdırıcı Jeller Orijinal midir?

Piyasada satılan birçok üründe olduğu gibi cinsel sağlık ürünleri ve destek takviyelerinin de sahtesi üretilebiliyor. Kötü amaçlı kişiler bu ürünlerden para kazanmak için sahte ürünler üretebiliyor. Kullanıcıların bu ürünlere karşı temkinli olması gerekiyor. Çünkü sahte olan ürünlere para verip dolandırılabiliyor. Sahte olan ürünlerle orijinal olan ürünleri birbirinden ayırt etmek için bazı detaylara bakılıyor.

Çoğu Avrupa menşeli olan bu ürünler orijinal olarak üretiliyor ve ülkemizde internet eczanelerinde pazarlanıyor. Eczanede bulunan ürünlerin büyük bir kısmı orijinal ürün sınıfına giriyor. Ancak fiyatı çok düşük olan jeller de bulunabiliyor. Bu ürünlerin orijinalliğini sorgulamak gerekiyor.

Bayan azdırıcı jellerin sahtesi ile karşılaşıldığında ürünü satın almamak ve durumu satıcıya bildirmek gerekiyor

Bayan Azdırıcı Jelin Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Bayan azdırıcı jellerin orijinal olanının kullanılması gerekiyor. Orijinal olmayan ürünler, vücutta herhangi bir etki yaratmıyor. Bunun sonucunda cinsel ilişkiden beklenen verim alınamıyor. Bayan azdırıcı jeller kutu içerisinde satılıyor. Kutu içerisinde satılmayan jeller orijinal olmayabiliyor.

Kadın cinsel istek artırıcı kremlerin ve jellerin kutusunda üretici firmanın hologramı yer alıyor. Ürünü satın almadan önce kutuyu inceleyerek hologramın bulunup bulunmadığına bakılabiliyor.

Bayan azdırıcı jellerin orijinal olup olmadığı fiyatından da anlaşılabiliyor. Piyasa fiyatının çok altında satılan ürünler çoğu zaman orijinal olmuyor. Bayan azdırıcı jellerin hiçbiri 18 yaşın altındaki çocuklara satılmıyor. Bu ürünü kullanmak isteyenlerin 18 yaşını geçmiş ve sağlıklı olması gerekiyor.

Bayan Azdırıcı Jel İnternet Satış Fiyatı

Bayan azdırıcı jellere pek çok alışveriş sitesinde rastlanıyor. Ancak bu alışveriş sitesinde farklı ücretler görülebiliyor. Çünkü her alışveriş sitesi farklı markaları satıyor. Bayan azdırıcı jeli almadan önce fiyat taraması yapmak gerekiyor. Yapılan araştırmadan sonra en uygun ve en kaliteli olan ürünü satın almak gerekiyor.

Kadınlara özel tüm cinsel sağlık ilaçları ve destek takviyelerinin üretici firmaları da bu ürünleri internet üzerinden satıyor. En doğru fiyatı öğrenebilmek için bu firmaların resmi internet sitesini ziyaret etmek gerekiyor.
Üretici firmaların resmi internet sitesinde ürünlerin fiyatı hakkında detaylı bilgi bulunabiliyor. Ancak üretici firmanın ürün için belirlediği fiyatlar değişebiliyor.

Bayan Azdırıcı Jel Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınlar bazen orgazmı daha fazla yaşayabilmek adına bu tür ürünleri bilinçsiz bir şekilde kullananıyor. Bu kişiler ürünü bilinçsiz olarak kullandığı için beklenen etkiyi göremeyebiliyor. Azdırıcı jellerin kutusunda ürünün bilgilendirici kâğıdı bulunuyor. Bu kâğıt sayesinde ürün hakkında pek çok bilgiye ulaşılabiliyor. Ancak birçok kişi bu kâğıdı okumuyor.

Bayan azdırıcı jeli satın alanların ürünün içerisindeki kâğıdı okuması ve bilgilenmesi gerekiyor. Çünkü ürünün doğru kullanılışı bu kâğıtta yazıyor. Ancak ülkemizdeki birçok kullanıcı bu kâğıdı okumadan çöpe atıyor. Bayan azdırıcı jeli 24 saat aralıkla kullanmak gerekiyor.

Bayan azdırıcı jeli kadın cinsel bölgesinin tamamına uygulamak gerekmiyor. Bölgenin bir kısmına uygulamak uyarılma için yeterli görülüyor.

Bayan Azdırıcı Jel Ne Zaman Kullanılmaz?

Kadınlarda muayyer gün veya hamilelik dönemi gibi bazı durumlarda kullanılması uygun görülmüyor. Bu durumlarda kullanılması tehlikeli olarak görülüyor. Hamile olan kadınların bu ürünleri kullanması doğru olarak görülmüyor. Çünkü kadın azdırıcı jeller hamile olan kadınlarda farklı semptomlar gösterebiliyor.

Bazı hamile kadınlar bu uyarılara kulak asmıyor ve jeli kullanmaya devam ediyor. Bunun sonucunda cinsel bölgede ciddi rahatsızlıklar oluşabiliyor. Yalnızca hamileler değil emziren kadınların da bayan azdırıcı jeli kullanması doğru görülmüyor.

Özellikle kadın bireylerde 18 yaşın altındaki kişiler de ürünleri kullanamıyor. Çünkü bu ürünler, reşit olmayan bireylere zarar verebiliyor. Ancak birçok ergen bu ürünü merak ettiği için kullanmak istiyor.
 

Viaxi Sensitive Gel Orgazm Jeli 50 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Sensitive Gel Orgazm Jeli 50 ml

Viaxi Sensitive Gel Orgazm Jeli 50 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

499,00
Lovegra Oral Jel 100 mg
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ajanta Kamagra Lovegra Oral Jel 100 mg

Lovegra Oral Jel 100 mg en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

359,00
Shiatsu Kadınlara Özel Jel Vişne Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Shiatsu Shiatsu Kadınlara Özel Jel Vişne Aromalı

Shiatsu Kadınlara Özel Jel Vişne Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

975,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

359 975

Diğer

  © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar