WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Çin Topu Nedir?

İnsanlığın doğuşundan günümüze kadar erkek ve kadın cinsel hayatına yardımcı olabilecek ürünler gerek kimyagerler tarafından ve gerek bitkisel karışım yaparak afrodizyaklar üretenler çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir. Bu ürünler içerisinde özellikle bitkisel karışımlardan oluşan Çin Topu seti diğer bir adı da Tibet Atomu olarak bilinen dörtlü ve sekizli hap olarak satışa sunulan ürünlerdir. Çin topu adından da anlaşılacağı üzere Çin’de çeşitli bitki özlerinden elde edilmiş oldukça kuvvetli bir afrodizyaktır. Çin ve Tibet doğasında özellikle cinsel güç artırmaya faydalı şifalı bitki özleri bulunmaktadır.

Çin topunun en çok kullanılan ürünler arasında olmasının en büyük nedenlerinden birisi bitkisel karışımlardan oluşmasıdır. İçeriğinde C vitamini, Panax Ginsgeng, Carop Molasses ve Glycy Giabra gibi afrodizyaklar sayesinde, penisin hızlı bir şekilde sertleşmesini, uzun süre ereksiyon halde kalmasını ve erken boşalmayı geciktirdiği görülmektedir. Bu bitki özlerinin yanında otuz sekiz farklı bitki özleri karışımı da bulunmaktadır. Erkeklerin cinsel ilişkilerinde yaşadıkları en büyük sorunlarından biri olan Erektil Disfonksiyon bozukluğuna faydalı bir üründür. Çin topu (Tibet Atomu)’nu 18 yaşından büyük her erkek kullanabilmektedir.

Çin topu kullanan erkeklerde;

*Anında ereksiyon kuvvetinin yükseldiği,

*Cinsel kuvvetin ve penis sertliğinin uzun süre devam ettiği,

*İktidarsızlığı gidermeye yardımcı olduğu,

*Cinsel birleşme sayısını artırdığı,

*Sperm kalitesini ve sayısını yükseltmeye faydası olduğu,

*Cinsel ilişki sırasında stresi, korkuyu ve tedirginliği asgariye indirdiği,

*Erkeğin kendine olan güvenini arttırdığı

*Çiftler arasındaki cinsel mutluluğu maksimum düzeye çıkardığı,

*Erken boşalmayı önlediği,

Elbette bir erkekte bu kadar etki yaratan bir ürün bu sayede cinsel birliktelik yaşanılan kadını da fazlasıyla mutlu edecektir. Cinsel ilişki de bir kadının da daha fazla zevk alması ancak sert bir penis ve uzun süre ereksiyonu devam eden penis sayesinde olacaktır. Henüz ilişkiye başlandığında boşalan bir erkek mi yoksa uzun süre ilişkiye devam eden bir erkek mi kadını daha mutlu edebilir? Çin topu kullanan erkeklerin partnerini fazlasıyla mutlu ettiği, yaşanılan ilişkiden daha fazla zevk aldığını göstermiştir. Çin topunun aynı zamanda yorgunluk halsizlik gibi durumlarda da faydalı olduğu görülmektedir. Gün içerisinde yaşanılan stres, yorgunluk gibi durumlarda cinsel ilişkiye duyulan isteksizliği giderdiği saptanmıştır. Çin topu 8 li macunlarını diğer ürünlerden ayıran en büyük özelliklerden biride kullanım şeklidir. Diğer ürünler genel olarak hap şeklinde olup bol su ile yutulurken, Çin topu yuvarlak şekli ve ağızda sakız gibi çiğneyerek tüketimi sayesinde tercih edilmektedir. Ülkemize uzak doğu ülkelerinden getirilen Çin topu 4'lü ve 8'li kutularda satışı yapılmaktadır.

Çin topu kullanımı son yıllarda ülkemizde olduğu kadar Avrupa’ da adından çok fazla söz ettirmeye başlamıştır. Cinsel performansının üst düzeye çıkarmak isteyen ve partnerine de zevkin en uç noktalarını yaşatmak isteyen erkeklerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Kullanımı, fiyat ve faydaları açısından bakıldığında Çin topu fiyatı ile muadil ürünler arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Birkaç dakika içerisinde çiğneyerek tüketilen Çin topu etkisini çok hızlı bir şekilde hissettirmeye başlamaktadır. 48 Saat boyunca performansınıza yardımcı olabilen bir üründür. Çin topunun bitkisel karışımlardan oluşması şimdiye bilinen yan etkilerinin olmadığını göstermiştir. Kalıcı olmayan ama geçici yan etkilerine diğer ürünlerde olduğu gibi rastlanmaktadır.

Çin Topu Yan Etkisi Varmı? Çin Topu Tan Etkileri Nelerdir?

Tamamen doğal bitki özleri karışımından üretilen Çin topu, cinsel istek artırıcı ürünlerde görülebilen bazı geçici yan etkiler gösterebilmektedir. Bu bahsettiğimiz yan etkiler daha çok alkol ile kullanımda veya kronik rahatsızlıkları olan kişilerde görülebilmektedir. Ya da sürekli kimyasal ilaç kullanan kişiler aynı zamanda Çin topu da kullanıyorsa geçici yan etkileri hissedebilirler. Özellikle doz aşımında bu yan etkiler görülebilmektedir.

Bu yan etkiler genel olarak aşağıdaki şekillerde görülebilir:

Mide bulantısı,

Baş dönmesi,

Aşırı terleme,

Ciltte, yüzde ve boyunda kızarıklık,

Bazı kas ve adalelerde ağrı,

Uzun süre penisin sert kalmasından dolayı peniste ağrı ve sızı,

Gözlerde kısmi görme kaybı,

Karın bölgesinde ağrı,

Çarpıntı hissi,

Kısa süreli baygınlık hissi,

Bu ve buna benzer yan etkilerle karşılaşılabilir, bunlar az öncede belirttiğimiz gibi geçici olmakla birlikte uzun süre devam ettiği takdirde mutlaka uzman bir doktora başvurmanızda fayda olacaktır.

Çin Topu Kimler Kullanamaz

Çin topunu 18 yaşından büyük sağlık her erkek kullanabilir. Bunun yanında bir takım rahatsızlığı olan kişilerin uzman hekim kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir.

Bunları da genel başlıklar altında sıralayacak olursak;

Sürekli kimyasal ilaç kullananlar,

Alkol kullananlar,

18 yaşın altında olanlar,

Yakın zamanda felç geçirmiş olanlar,

Kalp damar ameliyatı olanlar,

Tansiyon sorunu olup, sürekli ilaç kullananlar,

Çin Topu Nerelerden Alınır? Çin Topu Fiyatları Nedir?

Çin topu daha çok aktarlarda ve internet satış sitelerinde bulunmaktadır. Bununla birlikte eczane ve erotik shop mağazalarından da temin edilebilmektedir. Her zaman değindiğimiz gibi bu ürünlerin çok fazla sahtelerinin bulunmasından dolayı ürünü alırken çok dikkatli olmalısınız. Orijinal ürün kullanmaya dikkat etmelisiniz. Çin topu satış fiyatları 30 TL ve 99 TL arasında değişik fiyat aralığında satılmaktadır. Dörtlü ve sekizli adetlerde iki farklı şekilde satışı yapılmaktadır. Sitemizde orijinal Çin topu satışımız bulunmaktadır, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Orjinal çin topu satın al ürünleri koyu renklerde yuvarlak küçük top biçimdedir.

Çin Topu Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?

Çin topu cinsel aktivitelerden önce bir adet kullanılması yeterlidir. Çin topu macun kıvamında bir ürün olmasından dolayı tüketimi de kolayca sağlanabilmektedir. Ağızda sakız gibi çiğneyerek tüketilmektedir. Cinsel ilişkiye girmeden 20 dakika önce gibi bir sürede kullanmanız sizi cinsel ilişkiye hazır hale getirecektir. Su veya meyve suyu takviyesi yapabilirsiniz. Alkol ve asitli içecekler ile asla kullanmayınız. Bu hem sağlığınız açısından önemlidir hem de ürünün etkisini azaltacaktır. Bir adet Çin topu kullandığınızda sizi ortalama 48 saat zinde tutacaktır, bu süre içerisinde birçok defa cinsel ilişkiye girmenize ve performansınızın devam etmesine yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunun bitki özleri sayesinde cinsel ilişkinizde patlama yaşayacak ve uzun süre penisinizin ilişkiye hazır olmasını sağlayacaksınız. Özellikle erken boşalma problemi yaşıyorsanız Çin topu size çok fazlasıyla faydalı olacaktır.

Çin Topu İçeriği, Çin Topu İçeriğindeki Faydalar

Uzak doğu ülkelerinde başlayarak Avrupa ve ülkemizde kullanılmaya başlayan Çin Topunun içinde bulunan bitki özleri ve afrodizyakların faydaları; Testosteron hormonunun artmasına, erkek üreme etkinliğinin yükselmesine, prostat büyümesine, sperm sayısının artmasında önemli rol oynayan Ginseng bulunmaktadır. Cinsel isteği arttırıcı, performansa faydalı ve cinsel sorunlara uzun vadede çözüm üreten Epimedyum bulunmaktadır. Sertleşme ve iktidarsızlık problemi yaşayanlara faydalı Ginkgo bulunmaktadır.

Alerjik sorunları olanlar için Keçiboynuzu içermektedir. Kalp kaslarını kuvvetlendirici, hemeroid tedavisine faydalı Arı Poleni mevcuttur. Erkeklerde andropoz belirtilerini azaltmaya faydalı Demir Dikeni içermektedir. Ayrıca E Vitamini, Kalsiyum ve Fosfor bakımından da oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Siz de bu mucizevi ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hem cinsel yaşamınızda yeni sayfalar açmak hem de cinsel problemlerinize bitkisel çözüm arıyorsanız Çin topu 8 li kesinlikle size çok faydalı olacak bir üründür.

Çin Topu Online Eczane Fiyat Listesi

Ürün İsmi        Ürün Adeti    Çin Topu 8 li Fiyatları

Çin Topu 8 li    1 Kutu          Çin Topu 8 li Fiyatı : 89 TL
Çin Topu 8 li    2 Kutu          Çin Topu 8 li Fiyatı : 179 TL
Çin Topu 8 li    3 Kutu          Çin Topu 8 li Fiyatı : 249 TL

15 Oca 2023 21:25

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar