WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cobra Hap
Cobra Hap

Cobra 130 mg 10 Tablet

DNZE-0288

Cobra 130 mg 10 Tablet en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

379,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Cobra 130 mg 10 Tablet Cinsel ilişki esnasında gerçekleşen erken boşalma, sertleşmeme, isteksizlik gibi sorunları ortadan kaldırmak için özel olarak hazırlanmış olup piyasaya sürülmüştür. Günümüzde yaşadığımız kişisel ve evrensel sorunlar insan vücudunu her yönden etkileyebiliyor bu etki cinsel ilişkimize kadar gelebilmekte. Partnerinizle yaşamak istediğiniz cinsel ilişkinizde bir sorun çıktığı takdirde size ve partnerinizin arasında problemler oluşmaya başlar.

Erkekte özgüvensizlik, utanç, cinsellikten soğuma gibi sorunlara yol açabilir. Partnerinizde ise size karşı olan cinsel istekleri gittikçe azalacaktır. Bir cinsel ilişkide erkeğin zevk alıp tatmin olması kadar partnerinin de zevk alıp tatmin olması gerekli. Kadının cinsel ilişkiden zevk alamaması gibi olaylarda sizle olan duygusal bağları da olumsuz yönde etkilenecek ve sizinle gittikçe daha az mutlu olacak ve bu konu ayrılıkla bile sonuçlanabilecek bir evreye gelebilir.

Cinsel İsteksizlik Sorumları Cobra 130 mg Hap İle Ortadan Kalkar

Bu sorunlar yaşandığı takdirde kişisel hayatınız da etkilenir. Psikolojik sorunlarınız başlar. İş gibi hayatınızın önemli noktalarında başarılı olamazsınız. Kariyer gibi büyük hayalleriniz varsa başarı adımları atmakta zorlanırsınız. Bütün bu gibi sorunları yaşamamak için reçeteli, onaylı eczanelerde ve sitemizde satışta olan Cobra 130 mg 10 Tablet kullanmanız sorunları ortadan kaldıracaktır.

Ürünümüzden kullandığınız takdirde en başta kişisel sorunlarınız ortadan kalkarak kendinize güvenmenizi sağlayacaktır. Bunun doğrultusunda partnerinizle yaşadığınız cinsel ilişkiler daha güzel daha zevkli ve iki tarafında tatmin olabileceği bir ilişki olacaktır.

Cobra 130 mg 10 Tablet Kullanımı, Kimler Kullanmalı? Kimler Kullanmamalı?

Cobra 130 mg 10 Tablet Günde bir kez olmak üzere ağız yoluyla bol su tüketilerek kullanılması tavsiye edilir. Doz aşımı gibi durumlar ürünün etkisini arttırmaz aksine tehlikeli olabilir. Günde birden fazla kullanmanız halinde sağlığınız açısından tehlikeli sorunlara yol açabilir. Uzmanlarımızın tavsiyesi olan günde bir adet bol su ile tüketmeniz en doğrusudur.

Ürünümüzü zararlı şeylerle tüketmeniz alkol vs. gibi, etkiyi azaltır hatta etkisini ortadan kaldırabilecek duruma gelir. Cinsel ilişkiye girmeden isteksizlik duyan cinsel ilişki esnasında erken boşalma gibi durumlarla karşı karşıya gelen kişilerin kullanması için üretilmiş bir üründür. İçeriği tamamen doğal olduğu için sağlığınıza herhangi bir zarar vermeyecektir.

Erkeklere Özel Sertleştirici Hap Cobra 130 mg

Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünümüz Erkekler için üretilmiş deneyler halinde test edilmiş ve onaylanmıştır. Kadınların tüketilmesine uygun değildir kadınlar üzerinde herhangi bir deney yapılmamıştır. Kadınların kullanması halinde sağlığı tehlikeye atabilecek durumlar oluşturabilir.

18 yaş altı bireylerimizin bu gibi ürünleri kullanımı uygun değildir. Yetişkin olmayan bireylerde de sağlık açısından bir sorun meydana gelebilir. Sağlık açısından herhangi bir sorunu olan şu gibi hastalıklara sahip kişiler kullanımı doktor tavsiyesi üzeri olmalıdır.

Hastalıklar kısaca şöyledir;

• Kara ciğer hastaları.
• Tansiyon hastalığı varsa (sürekli tansiyon hapı alanlar).
• Yaşınız 65 den büyükse.
• Alerjik hastalıklarınız varsa
• Günlük farklı kimyasal ilaç tüketiyorsanız.
• Kronik hastalıklara sahipseniz
• Şeker ve diyabet gibi hastalığınız varsa
• Solunum yollarında sıkıntı çekiyor ve bunun için tedavi görüyorsanız,

Bu gibi hastalık ve sorunlarınız varsa uzman birisine ya da doktorunuza danışmadan bu gibi takviyeleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Cobra 130 mg 10 Tablet Etkileri ve Yan Etkileri Nelerdir?

Cobra 130 mg 10 Kullandığınızda vücutta bulunan damarlar genişleyerek kan akışı hızlanır ve penis de doğal bir büyüme, genişleme, sertleşme sağlar bu etkiye siz ve partneriniz inanamayacaksınız. Cinsel ilişkinizde sizi ve partnerinizi son derecede memnun edecek bir performans göstererek cinsel ilişkinizden en hat safhada zevk alıp tatmin olacaksınız. Bu da partnerinizi ve sizi birbirinize daha çok bağlayacak ilerleyen vakitlerde siz değil partneriniz cinsel ilişkiye davet edecektir.

Bu sayede partnerinizle beraber unutulmaz dakikalar yaşayarak daha mutlu olacaksınız. Ürünümüz reçeteli ve gerekli uzmanlardan onay almış ve tamamıyla doğal bir takviyedir. Kullanan müşterilerimizin dönüşleri olumlu yönde olduğu için bu ürünümüzü başarılı yapar. Kullanım sonrasında az bir kesim de olası yan etkiler görülmüştür.

Bu yan etkiler ise kısacası şöyledir;

• Vücutta belirli noktalarda kızarmalar.
• İştahsızlık.
• Mide bulantısı gibi ufak bide sorunları.
• İshal gibi bağırsak sorunları.
• Görüşünüzde bazı renklerin birbirine karışması mavi ve yeşil gibi.
• Gün içinde gereğinden fazla yorulma hissiyatı.
• Sinirlendiğiniz olaylara daha fazla sinirlenmek.

Gibi ufak ve geçici yan etkileri olmuştur. Bu yan etkiler sizin sağlığınızı tehlikeye atmayan yan etkilerdir. Yan etkiler gözüken kişiler çok az sayıda müşterilerimizdir.

Ürünümüzü sipariş ettikten sonra gizlilik esas olacaktır. Üçüncü şahıslar, ürünü getiren kargo firmasında ki kişiler sipariş hakkında bir bilgi sahibi olmayacaktır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar