WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cobra Hap
Cobra Hap

Cobra 130 mg Mavi Hap

DNZE-0290

Cobra 130 mg Mavi Hap en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Cobra 130 mg Mavi Hap ile cinsellikle alakalı sorunlarınızı ortadan kaldırırsınız. Bu sorunlar erken orgazm olma, ilişkiye girecekken sertleşmeme, büyümeme gibi 3 ana başlıktan oluşan temel sorunlardır. Bu sorunları gidermek için uğraşılmadığı takdirde kar topu etkisi yaratarak bir sürü olumsuz sonuçlar doğurabilir. Cinsel ilişkinizde yaşadığınız sorunlar sizi psikolojik olarak etkileyebilir.

Partnerinize karşı utanç, özgüven eksikliği gibi durumlar kişide psikolojik travmalara neden olabilir. Bu gibi olaylar yaşanması halinde partnerinizle aranızda ki duygusal bağ da kopuklar oluşur ve kötü bir şekilde sonuçlanır. Bu gibi sorunlar çıkması sizin günlük yaşantınızda son derece de fazlasıyla etkiler. Vücudunuz yıpranır ve stres hormonu salgılar ve bu hormonda vücudunuz için kötü ne varsa elinden geleni yapar. Bu gibi sorunlarla iş hayatınızda belirli bir kariyer veya unvan için çabalıyorsanız bu konuda başarısız olma ihtimaliniz fazlasıyla yüksek.

Cinsel Problemlerden Kurtulmak İçin Cobra 130 mg Mavi HapI Deneyin

Bu gibi başlıca sorunların oluşturabileceği olumsuzluklardan kurtulmak için Cobra 130 mg Mavi Hap kullanmalısınız. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için özel olarak üretilmiş tamamen doğal, bitkisel bileşenlerden oluşan reçeteli, onaylı ürünümüzü şiddetle tavsiye ediyoruz. Kullandığınız takdirde etkisini kısa bir süre içerisinde göstermeye başlayacağı için zamanınızdan çalmayacaktır. Etkisini göstermeye başladığı andan itibaren kendinizde oluşan hisse ve ortaya çıkan sonuca ne siz ne de partneriniz inanacaktır. Cinsel ilişkinizde siz ve partneriniz için fazlasıyla tatminkar dakikalar yaşatacak ve o anları unutmayacaksınız.

Cobra 130 mg Mavi Hap Nasıl Kullanılır?

Cobra 130 mg 24 saatte bir adet olmak üzere cinsel ilişkiden 30 dakika öncesinde ağız yoluyla bol su ile yutularak tüketilmelidir. Çiğnemek kana karışma hızını arttıracağı gibi sorunları da berberinde getirecektir bu yüzden sadece yutunuz. Doz aşımı gibi durumlarda ürünün etkisi artmaz ve tehlikeli sonuçlara neden olabilir bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyoruz. 24 saatte bir adet olma sebebi ürünümüzün etki etmeye başladığı zamandan itibaren uzun saatlerce etkili olmasından kaynaklıdır. İkinci bir tüketim söz konusu olmayacaktır. Kullanmanız halinde ise sağlığınız açısından tehlikeli derecede sonuçlar doğurabilir.

Cobra 130 mg Mavi Hap Kimler kullanabilir? Kimler kullanamaz?

18 yaş üstü 65 yaş altı sertleşme, erken orgazm olma, büyümeme gibi bu sorunları yaşayan kişiler ürünümüzü kullanabilir. Ürünümüzün içeriği bitkisel olduğu için sağlıksız bir ürün değildir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Günümüzde bahsedilen bu sorunlar sık sık karşılaşıldığı için ürünümüz gibi takviyeler alarak bu sorunları basit bir şekilde çözebilirsiniz.

Ürünümüzü kullanmak için uygun olmayan kişiler başta 18 yaş altı ve 65 yaş üstü bireylerimiz. Ürünümüzü kullanmadan önce kullandığınız ilaçlar ile beraber ürünümüz kullanabilmeniz de herhangi bir sorun var mı bunu doktorunuza sorarak öğrenmenizde fayda var. Belirli hastalıklara sahip hastalarımız bu gibi ürünleri kullanırken dikkat etmelidir. Sebebi ise hastalığınızdan dolayı kullandığınız herhangi bir ilaç ile bir araya geldiğinde sağlık açısından olumsuz etkilenebilirsiniz.

Bahsettiğimiz belirli hastalıklar ise kısaca şunlardır;

• Karaciğer yağlanması
• Kalp ve damar hastalıkları
• Eklemler ve kemik hastalıkları
• Solunum yolundan kaynaklı hastalıklar
• Felç geçirmiş kişiler
• Kronik hastalığı olup yüksek dozda ilaç kullanan kişiler

Yukarıda bahsedilen hastalığa sahip ya da geçirmiş kişiler bundan dolayı yükse dozlarda ilaç tüketiyorsa bir uzman ya da doktora danışarak kullanımı için onay almasını şiddetle tavsiye ederiz.

Cobra 130 mg Mavi Hap Yan etkileri nelerdir?

Ürünümüzü kullanan birçok müşterimizin bize olan dönüşleri son derecede olumludur bu da ürünün başarısını göstermektedir. Ürünümüzün içeriği tamamen bitkisel olması sağlıksız olduğunun göstergesidir. Ürünü kullanan ve yan etkilerinden kaynaklı nadirde olsa görülmesi muhtemel yada belirli bir kesimde görülen olası yan etkiler ise şunlardır;

• Gözler de kızarıklık
• Gün içerisinde fazlasıyla yorulmak
• İştah bozukluğu
• Midede başlayan midesel sorunlar (bulantı, yanma gibi)
• Solunum yollarında problemler nefes darlığı burun akıntısı ve dolması gibi
• Görüş bozuklukları (mor gibi koyu renklerin geçişlerinde bozukluklar)

Bu gibi sağlığınızı tehlikeye sokmayacak ve kısa bir sürede geçecek yan etkileri olmuştur. Ürünümüze talep fazladır ve bu doğrultuda stok sunulmuştur. Birden fazla verdiğiniz siparişler elinize sorunsuzca ulaşacaktır. Sipariş sonrasında sizin dışınızda herhangi bir kişi paket içeriği hakkında bilgi sahibi olmayacaktır. Gizlilik esas kalacaktır. Ürünümüz aynı zamanda bitkisel olduğu için sağlığınız konusunda endişe etmeden sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar