WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cobra 130 mg Türkiye Resmi Satış Sitesi

Cobra 130 mg Tablet Nedir? Cobra Hap Ne İşe Yarar?

Özel eczaneler ve internet eczanelerinde satılan cobra 130 mg tablet ürünleri penis sertleşmesinde kullanılan en iyi ilaçlar arasında yerini almaktadır. Cobra 130 mg tabletler mavi ve kırmızı olmak üzere iki farklı renklerde olup, bilister içerisinde altı adet hap şeklindedir. Adından da anlaşılacağı üzere ürünün üzerinde cobra yılan resmi bulunmaktadır. Üretim ve son kullanma tarihi, üretim izin numaraları ve hangi ülkeye ait ürün üzerinde yer almaktadır. Cobra 130 mg Hindistan menşeili bir üründür ve ülkemize buradan ithal edilmektedir. Yarım saat gibi kısa bir sürede viagra etkisini hissettirmeye başlar. Sildenafil strate içeren Cobra 130 mg tablet erkeklerin 24 saat gibi bir süre boyunca ereksiyon problemlerini ortadan kaldırmaya yarayan oldukça iddialı bir üründür.

Cobra 130 mg, sertleşme sorunu ve iktidarsız yaşayan erkekler için özel olarak üretilmiş oldukça iddialı bir üründür. Özellikle 40’lı yaşların üzerindeki erkeklerin cinsel ilişki sırasında yeterince sertleşememe sorununa en iyi takviye edici ürünlerdendir. Dünyada birçok ülkede ve aynı zaman da bizim ülkemizde de satış grafiği yüksek ereksiyon ürünlerinin başında gelmektedir. Ereksiyon sorunun başlıca sebepleri arasında, tansiyon problemi, kalp damar sorunları ve şeker rahatsızlığı gibi etkenler başrol oynamaktadır, bu da erkeklerde daha çok kırklı yaşlardan sonra görülmeye başlar. Bu tip sorunlar maalesef cinsel birleşmelerde sorunlara yol açmaktadır. Penis yeterince sertleşme sorunu yaşayabilir veya sertleşme süresi kısa sürebilir. Bu tip durumlarda cobra 130 mg tabletler size yardımcı olabilmektedir.

Erkekler İçin Penis Sertleşmesinde En Etkili İlaç Cobra 130 mg Sildenafil İçerikli 6 Tablet;

Yukarıda da saydığımız etkenler dışında sertleşme veya erken boşalma sorunlarda psikolojik sebeplerde önemli bir rol oynamaktadır. Günümüz hayat şartlarında özellikle iş yerinde yaşanan stres, evde ve çevremizde yaşadığımız (trafik vs gibi) stres maalesef cinsel ilişki sırasında yeterince ereksiyon olamama ve erken boşalma gibi durumlara yol açabilmektedir. Bununla birlikte nörolojik sebeplerde bir erkeğin sex hayatında yani cinsel birleşmede sorunlar oluşturmaktadır. Bunları spinal beyin lezyonları, diyabet, tansiyon ve aşırı alkol kullanımı gibi sıralayabiliriz. Burada özellikle beynin penise gerekli uyarıları yapamaması sonucunda sertleşme meydana gelmemektedir. Ayrıca penisteki vasküler sebepler de sertleşememe konusunda sorun teşkil etmektedir, yani penise giden ve penis gövdesinde bulunan damarların ve süngerimsi dokuların zamanla tıkanmasından ve penise yeteri kadar kan akışının sağlanamamasından kaynaklanmaktadır.

Birçok etken ve nörolojik sebepler erkek cinsel hayatında olumsuzluklara sebep olmaktadır. Bu sorunlara en iyi çözümlerden birisi cobra 130 mg tabletlerdir. Eğer cinsel ilişki sırasında yeterince penisiniz sertleşmiyorsa veya sertleşme olduğu halde çok hızlı bir şekilde sertleşme kayboluyorsa Cobra 130 mg tablet kullanmanız sizi bu sorunlardan uzak tutacaktır. Ereksiyon konusunda dünyada birçok firma farklı ürünler geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir. Spreyler, kremler ve tabletler en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Cobra 130 mg tablet ürünlerinde gerek mavisi gerekse de kırmızısı 18 yaş üstü sağlıklı her erkeğin kullanabileceği üründür.

Cobra 130 mg Tablet Kullanımı Nasıl Olmalıdır

Cinsel ilişki öncesi (genellikle 30 dakika önce) bir adet cobra 130 mg tableti bol su ile alabilirsiniz. Yemeklerden önce veya sonra kullanılması cobra 130 mg hap’ın etkisini çok daha fazla hissetmenize faydalı olacaktır. Alkol ile birlikte kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Gün içerisinden bir tablet kullanmanız yeterlidir, içerisinde bulunan sildenafil strate bir günlük ihtiyacı karşılamaya yeterlidir. Sıcak, nemli ve ışıklı ortamlardan korumanız ve 25 derece oda sıcaklığında muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Cobra 130 mg Hap Nerede Satılır Cobra 130 Hap Fiyatları Ne Kadar?

İnternet siteleri, eczaneler, erotik shoplar ve aktarlarda bulunabilmektedir. Her üründe olduğu gibi sahte ürünlere dikkat etmeniz gerekmektedir, maalesef bu ürününde sahtesi piyasada ucuz fiyatlara satılmaktadır. Cobra 130 mg tabletlerin altılı bir paket fiyatları ortalama 159 TL den satılmaktadır. Üçlü, beşli ve onlu gibi paket alımlarda özel fiyat kampanyaları bulunmaktadır. Eczane ve internet online eczaneleri tarafından tanıtımı yapılan cobra 130 mg tablet fiyatı 1 paket için kargo dahil ücretleri 199 TL olmaktadır.

Cobra 130 mg Tablet Yan Etkileri Var mıdır?

Sildenafil strate gibi kimyasal maddeler içerdiğinden dolayı, bu kimyasallara alerjisi olan kişilerde bazı yan etkiler gösterebilmektedir. Ayrıca sürekli ilaç kullanan kişilerde, tansiyon problemi olanlarda, kronik rahatsızlığı olanlarda ve yakın zamanda kalp damar ameliyatı geçirmiş olanlarda yan etkilere sebep olabilmektedir. Eczane ürünü olan cobra 130 mg tablet kullanımı sonrasında bu ürünü kullandığınızda muhtemel karşılaşabileceğiniz bazı cobra 130 mg tablet yan etkiler şunlardır:

Alerjik durum ortaya çıkabilir(cilt döküntüsü ve ürtiker gibi), Görme olayında bulanma, Göz kapaklarının normale göre şişmesi, Gözde ağrı ve kızarma durumu, Baygınlık ve kısa sürelik baygınlık, Yüzde şişme, Dört saatten fazla peniste uzama ve acılı sertleşme, Bir gözde ya da iki gözde kısmi, geçici, kalıcı, ani görme bozukluğunun ortaya çıkması, Göğüs’de ağrı (bu ağrı ortaya çıkarsa nitrat kullanımından uzak durulmalıdır.), Kalbin normale göre hızlı atması, Yüksek ya da tam tersine düşük tansiyon oluşması, Midede hazımsızlık ve şiddetli baş ağrısı, Sırtta ve kaslarda yoğun ağrı, Başın dönmesi ve yüzde kırmızılık, Burun tıkanıklığı, Karında ağrı, Çarpıntı hissi, Midedeki besinlerin ağza geri gelmesi, Vücudun yoğun terlemesi, Burunda kanama, Migren oluşması, Hayvan üzerinde yapılan testlerde sprem sayısında azalma görülmüştür insanlarda böyle bir durum söz konusu olmamıştır.

Birçok ereksiyon ve erken boşalmaya yardımcı ürünlerde meydana gelen yan etkiler Cobra 130 mg tabletlerde de karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yani geçici durumlar hariç devam eden yan etkilerle karşılaşırsanız uzman bir doktora başvurmanız gerekmektedir.

Kimler Cobra 130 mg Tablet Kullanamaz?

Genel olarak on sekiz yaşından büyük olan erkekler cinsel ilişkilerinden önce Cobra 130 mg tabletten bir adet kullanabilirler. Eğer altmış beş yaş üzerinde iseniz uzman bir hekim veya eczacıya danışarak kullanmanızda fayda vardır. Aşağıda sıralayacağımız durumlarda Cobra 130 mg tablet ve bu ürüne benzer tüm ürünleri kullanmadan önce mutlaka uzman hekim kontrolünde kullanmaya özen göstermelisiniz.

*Kalp ve damar ameliyatı geçirmişseniz,

*Tansiyon hastası iseniz (sürekli tansiyon ilacı kullanıyorsanız),

*Kronik bir rahatsızlığınız var ise,

*Günlük herhangi bir kimyasal ilaç alıyorsanız,

*Şeker, diyabet hastası iseniz,

*Yaşınız 65 yaş üstü ise,

*Alkol kullanıyorsanız,

*Karaciğer sorunlarınız varsa,

*Tablet kullanmadan önce herhangi bir şekilde felç geçirmişseniz,

*Aşırı alerjik durumunuz varsa,

Cobra 130 Hap Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Partnerlerin renkli, zevkli ve uzun süreli bir cinsel ilişki yaşayabilmeleri adına üretilmiş olan Cobra 130 mg tablet satın al alanında en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Cinsel birlikteliklerin daha aktif yaşanmasını, hazzın en uç noktalarına kadar ulaşılmasını, penisinizin daha güçlü ve daha uzun süre ereksiyon halinde kamasını istiyorsanız Cobra 130 mg tablet kullanmalısınız. Cobra 130 mg tablet sipariş hakkında şimdiye kadar alınmış kötü bir yorum ya da dönüşün olmaması da bu ürünün ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Sitemizden gönül rahatlığı ile bu ürüne sahip olabilirsiniz. Hem kendinizi hem de partnerinizi mutlu etmek, zevkin doruklarına çıkmak istiyorsanız Cobra 130 mg tablet eczane ürünleri tam size göre bir ürün olacaktır. Her erkeğin karşılaşabileceği cinsel sorunların başında gelen erken boşalma ve penisin yeterince sertleşmeme problemlerine karşı kullanabileceğiniz ürünlerden biridir. Sonuç olarak, dünyada milyonlarca erkeğin tercihi olan bu ürünü denemelisiniz. Mutlaka olumlu sonuçlarla karşılaşacaksınız ve cinsel ilişkinizden çok çok fazlasıyla zevk alacaksınız, partnerinize de bu mutluluğu yaşatacaksınız.

Cobra 130 mg Tablet Online Eczane Fiyat Listesi

Günümüzde online eczaneler haricinde yerel eczanelerde de bulunan cobra 130 mg fiyatları 159 TL 1 kutu içerisinde 6 tablet olarak satılmaktadır.

Ürün İsmi    Ürün Adeti    Cobra 130 mg Tablet Fiyatları

Cobra 130 mg Tablet    1 Kutu    Cobra 130 Hap Fiyatı : 159 TL
Cobra 130 mg Tablet    2 Kutu    Cobra 130 Hap Fiyatı : 259 TL
Cobra 130 mg Tablet    3 Kutu    Cobra 130 Hap Fiyatı : 359 TL

24 Nis 2023 13:20

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar