WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cym Plus
Cym Plus

Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye

DNZE-0292

Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye Cinsel takviye ürünüdür. Diğer cinsel takviye ürünlerinden farkı vitaminli olmasıdır. Ürünümüzün vitaminli olması diğer cinsel takviye ürünleri arasında ön plana çıkmaktadır. Bununla beraber ürünümüze olan talep çok fazladır. Kullanan kişilerin de bizlere olan dönüşleri son derecede olumludur.

Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye Nedir?

Cinsel ilişki esnasında yaşadığınız erken boşalma, sertleşmeme, büyümeme gibi sorunlar sizleri partnerinizin karşısında gülünç düşürüp özgüven eksikliğine sebep olabilir. Bu da zamanla cinsel ilişkiye karşı isteksizlik ve stres salgılanmasına neden olur. Aynı zamanda partnerinizde sizinle beraber etkilenir ve aranızda ki mevcut duygusal bağ da sorunlar çıkmaya başlar.

Bu sorunlar ve diğer sorunlar çığ gibi büyüyerek birçok büyük soruna neden olabilir. Bu gibi büyük sorunlar sizin ruhen ve fiziken yıpranmanıza neden olduğu gibi günlük yaşantınızda iş hayatınız gibi önemli noktaları fazlasıyla etkiler. Partnerinizle beraber yaşadığınız duygusal ilişkiniz sonlanmaya kadar gidebilir. Bu gibi büyük sorunların yol açtığı sonuçlardan sonra psikolojinizde bozukluk ve depresyon gibi olaylar kaçınılmaz olur. Küçük sorunları bu gibi büyük sorunlara gelmeden halletmeniz siz ve ilişkiniz için en doğrusu olacaktır. Bunun için cinsel ilişkinizde ki sorunları gidermek için Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye kullanmalısınız.

Vitaminli oluşuyla beraber içeriğinde tamamen bitkisel bileşenler barındırır. Cinsel ilişki sırasında yaşadığınız erken boşalma, büyümeme, sertleşmeme gibi sorunları tamamen ortadan kaldırır. Partnerinizle yaşadığınız cinsel ilişkiler gün geçtikçe daha iyi olacaktır. Zamanla partnerinize siz değil partneriniz kendi isteğiyle gelip size cinsel ilişki teklifinde bulanacaktır.

Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye Kimlerin Kullanımına Uygundur?

Cinsel ilişkisinde erken boşalma, penisinde büyümeme, sertleşmeme gibi sorunlar yaşayanların 18 yaş üstü ve 65 yaş altı kişiler bu kriterle uygun ve bahsedilen sorunları yaşayan bireylerin sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmış olup üretilmiştir. Cinsel ilişkide bir erkeğin performansı çok önemlidir bu performansı sorunsuz bir şekilde göstermek için ihtiyacınız olan Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye ürünümüzdür.

İçeriği tamamen doğal bitki özlerinden olduğu için sağlık açısından herhangi bir tehlikeye neden olmayacaktır. Gönül rahatlığı ile ürünümüzü tüketebilirsiniz. 18 yaş altı ve 65 yaş üstü bireylerin tüketmemesi gerekmekte. 18 yaş altı bireylerin vücudu genç olduğu için vücuttaki hormonlarında genç olmasından dolayı böyle etkili doğal bir ürün kullanılması halin de sağlık açısından tehlikeli olabilir.

İleri Yaş Kullanıcılara Doktor Tavsiyesi Gerekir

Aynı şekilde 65 yaş üstü bireylerimizde aksi durum mevcut yaş ilerledikçe vücudun işlevi gün geçtikçe yavaşlamakta ve azalmaktadır. Bundan kaynaklı olarak hormonlar gibi önemli konularda bozukluk olduğu zaman bu gibi cinsel takviye ürünleri güçlü etkileri vardır. Bu etkileri yaşı ilerlemiş bireylerimiz kaldıramayıp sağlık açsından büyük ve tehlikeli problemlere neden olabilir. Bu yüzden 65 yaş üstü bireylerimizin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanmak isteyen bireylerimiz mutlaka bir doktor gözetimi altında kullanmalıdır.

Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye Nasıl Kullanılmalıdır?

Uzmanlarımızın önerdiği doğru kullanım şekli olan cinsel ilişkiye girmeden ortalama 30 dakika öncesinde bir adet olarak bol su ile ağız yolundan tüketilmelidir. Bol su ile tüketmeniz sindirimde yardımcı olur ve bir nebzede olsa etki süresini hızlandırır. Günlük olarak 1 adet tüketmeniz doğru doz alımıdır. Ekstradan fazla kullanmak, doz aşımı yapmak gibi durumlarda cinsel takviye ürünümüz olan Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye etkisini arttırmayıp aksine azaltıp sağlık açısından sorunlara neden olabilir.

Alkol ile tüketilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Alkolün içeriğinde bulunan zararlı maddeler ürünün etkisini azaltıp hatta etkinin tamamen ortadan kalkmasına neden olabilir. Bu yüzden alkol ile kullanmayınız ya da alkol tükettiğiniz bir gün içerisinde kullanmayınız. Hiçbir cinsel takviyenin alkol ile kullanılması tavsiye edilmez ve doğru değildir.

Onaylı Kendini Kanıtlamış Cinsel Takviye

Uzun saatler önce içmiş olsanız bile vücutta bıraktığı zararlı maddeler ürünümüzün içeriğinin tamamen doğal olmasına rağmen bu doğal maddelerin vücuda zarar vermesini sağlıyor.

Erkekler üzerinde deneyler halinde onaylanıp üretilmiştir. Kadınlar üzerinde denenmediği için göstereceği etkilerin sağlık açısından bir sorun yaratıp yaratmayacağı bilinmemekte bu yüzden kadınlar kullanımına uygun değildir. Kadınların kullanması halinde sağlık açısından problemlere neden olabilir.

Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye İçerik ve Sipariş

Uzmanlarımız tarafından bitki özleri kullanılarak erkeklerin cinsel ilişkide yaşadığı sorunlar için özel olarak üretilmiştir. Gerekli kurumlardan onayını almış ve reçeteli bir şekilde satılmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmayacak ürünümüz Cym Plus Vitaminli Aktif Takviye’ yi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürünümüzden satın almanız halinde gizlilik esas tutularak gerekli paketlenme şekli ile paketlenip 3. Şahısların paket ve içerik hakkında bilgi sahibi olmayacağı şekilde ürün size ulaşacaktır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar