WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Eczanelerde Satılan Cinsel Performans İlaçları

Günümüzde yaşanan iş yoğunluğu temposu, stres, teknoloji çağının getirdiği hareketsizlik gibi bazı nedenlerden dolayı erkekler cinsel performanslarında düşüş yaşamaktadırlar. Bu durum sadece erkek bireyler için geçerli değildir, kadınlarda da cinsel istek eksikliği görülmektedir. Cinsel yaşamımızda birçok defa bu durumu telafi etmek için bazı yardımcı ilaçlar kullanmak durumunda kalabiliriz. Erkekler yeterince sertleşme sorunu veya erken boşalma sorunu yaşıyorsa bazı takviye edici cinsel ilaçlar kullanabilirler. Bu sorunlar süreklilik gösterirse mutlaka uzman bir hekimden yardım almak gerekmektedir.

Kadınlar ise günümüzde en çok orgazm olamama sorunu ile karşılaşmaktadır. Yeteri kadar ön sevişme yaşanmaması, ilişki sırasında erkeğin erken boşalması ve penisin sertliğini kaybetmesi kadının yaşanan cinsel ilişkiden zevk almamasına ve orgazm olmamasına sebep olmaktadır. Erkek bireyler cinsel ilişki sırasında ne kadar aktif olursa her iki taraf da yaşanan cinsel ilişkiden zevk alır ve doyuma ulaşır.

Cinsel isteği artırmanın yolu sadece ilaçlar ile olmaz bunun için bazı gıdalar, egzersizler ve psikolojik etkenler de olabilir. Cinsel isteği artıran gıdaları düzenli olarak kullanmak, cinsel ilişkide başarılı olmaya yardımcı olabilmektedir. Sürekli zinde olmak, spor yapmak, düzenli uyumak da daha iyi bir cinsel ilişkiye faydalı olabilir. Cinsel ilişkide başarılı olamama korkusunu yenmek, partnerini mutlu edip edememe duygusundan uzaklaşmak cinsel ilişkide performansı artırabilmektedir.

Cinsel performansı artıran gıdalar nelerdir?

Kırmızı Pul Biber

Fındık

Yulaf Ezmesi

Kabak Çekirdeği

Mesir Macunu

Ginseng

Zencefil

Avokado

Çilek

Antep Fıstığı

Ceviz

Badem

İncir

Hindistan Cevizi

Keçi Boynuzu

Roka

Bu gıdalar cinsel performansı artırmaya yardımcı olmaktadır, bununla birlikte bol bol sebze meyvelerin tüm çeşitlerini tüketmek faydalıdır.

Cinsel performansı artıran egzersizler nelerdir?

Bisiklet sürmek

Düzenli yürüyüş

Yüzmek

Kurbağa duruşu

Karın egzersizi

Kegel egzersizi

Lunge hareketi

Plank hareketi

Köprü hareketi

Kedi duruşu

Sürekli hareketli olmak vücudumuzdaki tüm kasların çalışması sağlamaktadır ve böylece kan dolaşımı da yoğunlaşmaktadır. Cinsel performanstaki en önemli konu kanın penise daha fazla pompalanmasıdır, bu da düzenli olarak spor yapan ve egzersiz yapan kişilerde daha fazla ortaya çıkmaktadır.

Cinsel performansı artıran ilaçlar nelerdir?

Cinsel gücü artırıcı ilaçların ana etken maddeleri Sildenafil Sitrat, Tadalafil,Verdanafil, Avanafil, Udenafil, Lodenafil ve Mirodenafil olarak bilinmektedir. Bu etken maddeleri içeren birçok marka ilaç satışı yapılmaktadır. Bazı etken maddeler peniste sertleşmeyi sağlarken bazı etken maddelerde erken boşalmayı önlemeye yardımcı olmaktadır.

Bu ilaçlar tabletler halinde mavi, kırmızı, turuncu renklerdedir. Bu ilaçların yanı sıra geciktirici krem, jel ve spreyler de bulunmaktadır. Krem, jel ve spreylerde ise etken maddeler lidocain ve benzocain olarak bilinmektedir. Ayrıca aylık düzenli kullanımda cinsel performansı artırmaya yardımcı olan kapsüllerde bulunmaktadır. Bu kapsüllerin etken maddeleri ise, ginseng, epimedium, gingko bilabo gibi bitkidel içerikli afrodizyak ürünlerdir.

Cinsel performansı artıran tabletler;

Cialis

Viagra

Lifta

Degra

Vigrande

Sinegra

Vega

Jeligra

Cobra

Five Star

Cinsel performansı artıran krem, jel ve spreyler;

Viga sprey

Stag sprey

Delay shark power

Eros krem

Kamagra jel

Porcodile

Proloonging

Viaxi sprey ve krem

Stop ultra maximum

Prorino

Yohimbium

Ero hot sprey ve krem

Marathon

Cinsel performansı artıran kapsüller;

V-Pills

Vicepra

Cym plus

Orviax

Novagra

Cinsel performans artırıcı ilaçlar kullanırken dikkat etmemiz gerek bazı durumlar vardır. Bu ilaçların bazı yan etkileri bulunmaktadır. Bu ilaçları alkolle birlikte kesinlikle kullanmamalıyız. Ayrıca bazı rahatsızlıklarımız varsa veya daha önce bazı ameliyatlar geçirmişsek ya da düzenli tedavi amaçlı ilaç kullanıyorsak bu ilaçları almadan önce doktorumuza danışmalıyız.

Hangi durumlarda cinsel performans ilaçları kullanılmamalı:

Kalp ve damar rahatsızlığı olanlar,

Alkol tüketenler,

Nitrat içeren ilaç kullananlar,

Yüksek tansiyon sorunu olanlar,

Karaciğer ve böbrek yetmezliği olanlar,

Cinsel performans ilaçlarının bilinen yan etkileri;

Mide bulantısı,

Geçici görme kaybı,

Kaslarda ağrı,

Yüz ve boyunda kızarıklık,

Burunda tıkanıklık,

Aşırı terleme,

Cinsel performans ilaçları nereden alınır;

Bu ilaçların en çok satışı yapılan yerlerin başında internet siteleri gelmektedir. İnternet sitelerinde oldukça çok çeşit ve uygun fiyatlara bulmak mümkündür. Birçok internet sitesi aynı gün şehir içi teslimat veya bir gün sonra kargo ile teslim gibi seçenekler sunmaktadır.

Eczaneler, aktarlar ve erotik shoplar da cinsel performans ürünleri satış noktalarıdır.

19 Oca 2022 13:11

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar