WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Eczanelerden Penis Büyütücü Titan Gel Satın Al

Titan gel penis büyütücü jel Rusya’da üretilmiş ve dünyanın her yerinde satışı yapılmaktadır. Özellikle internet sitelerinde satışı olan bu ürün, penis büyütücü ürünler arasında ilk sıralara yerleşmiştir. Penis büyütücü özelliği ön planda olan bu ürün birçok farklı etkisiyle de satış grafiğini yükseltmektedir. Birçok etkiye sahip olmasından dolayı da farklı ülkeler de farklı satış teknikleri ile satılmaktadır. Bununla bir satış fiyatlarında da farklılıklar gösterebilmektedir. Orginal Titan gel penis büyütücü fiyatları bütün satış noktalarında benzerlik gösterirken, sahte ürün satan siteler de ve ülkelerde fiyatlar farklılık göstermektedir.

Titan gel penis büyütücü orginal almak istiyorsanız mutlaka araştırmalısınız doğru ürünü satın almalısınız. Sahte ürün alıp kullanırsanız hem sağlığınıza zarar verirsiniz hem de maddi olarak kayba uğrarsınız. Eğer penis boyunuzun kısalığından şikayetçi iseniz orginal Titan gel satış yapan sitelerden alışveriş yapmalısınız.

Titan Gel Eczaneden Nasıl Satın Alınır
 
Satın almak istediğiniz Titan gel penis büyütücünün orginal olup olmadığını anlamanız için size orginal ürün nasıl anlaşılır hakkında bazı bilgiler vermek isteriz.

Orjinal Titan gel penis büyütücü nasıl anlaşılır:

1-Titan gel penis büyütücü jelin kutusu üzerinde mutlaka üretici firma bilgileri bulunmalıdır.

2-Ürteici veya resmi satış yapan firmaya ait barkod numarası olmalı ve bu barkod numarası sadece yasal olarak bu firmalara ait olmalıdır.

3-Kutu üzerinde son kullanma tarihi, üretim parti numarası üretim izin numarası olmak zorundadır.

4-Ürün kutusu üzerinde hangi ülkede üretilmişse o ülkeye ait içerik ve ürün hakkında bilgilerin yer aldığı açıklamalar olmalı ve uluslararası dil olarak kabul edilen İngilizce bilgilerin yer alması gerekmektedir.

Bu ana bilgilerin yanısıra daha detaylı olarak bakabileceğiniz bilgiler ise şu şekildedir; Orginal Titan gel penis büyütücü ürünün kutusu siyah baskılıdır ve kutunun üst kısmında yaklaşık 3 cm genişliğinde şerit halinde, kutuyu komple çevreleyen kırmızı kristaller şeklinde farklı bir baskı vardır. Kutunun bir yüzünde Titan gel yazısı ve alt kısımda gri gümüş baskılı logo bulunmaktadır ve bu logonun altında ürünün Special For Penis yazısı yer almaktadır. Diğer yüzünde ise orginal baskılı hologram ve alt kısımda ürünün içeriğinin açıklaması bulunmaktadır.

Ürün içeriğinin alt kısmında ise üretici firmaya ait barkod numarası yer almaktadır ve barkodun hemen yan tarafında ürünün 50 ml olduğu belirtilmelidir. Ürün kutusunun üçüncü kısmında ise Rusça diline ait açıklamalar yer almaktadır. Kutunun son yüzünde ise İngilizce açıklamalar bulunmaktadır. Son olarak kutunun alt tabanında son kullanma tarihi, üretim numarası, izin belge numarası ve tüp açıldıktan sonra ne kadar sürede tüketilmesi gerektiğini belirten logo bulunmaktadır.

Titan Gel Penis Büyütme Jeli Diğer Özellikler

Orginal Titan gel penis büyütücü jelin tüpte ise dikkat edilmesi gereken özellikler; Tüpün kapak kısmında mutlaka güvenlik şeridi yer almaktadır, tüpün ön kısmında Titan gel yazısı ve logosu bulunmaktadır, bunların alt kısmın da ise kabartmalı kristal bir şerit olmalıdır. Tüpün diğer kısmında ürünün kullanım şekli, içeriği, üretici firma bilgileri, üretim numarası, üretim parti numarası mutlaka belirtilmiş olmak zorundadır. Bütün bu bilgilerin alt kısmında tüpün içerdiği miktar, tüp açıldıktan itibaren ne kadar sürede bitirilmesi gerektiği yazılmalıdır.

Titan gel penis büyütücü alırken kutu ve tüpün orginal olması dışında içeriği hakkında da yeterli bilgiye sahip olmamız gerekmektedir. Milyonlarca erkeğin tercihi olan bu ürün, doğal bitkilerden elde edilmiş, yan etkisi olmayan ürünlerin başında gelmektedir. İçerik açısından bakıldığında ve etkileri göz önüne alındığında, penis büyütücü ürünler arasında en iyi olan üründür. Genel olarak bakıldığında penis boyunun kısalığı birçok erkeğin en başta gelen sorunları arasındadır. Cinsel ilişki sırasında mahcup olma duygusu, partnerini memnun edememek korkusu gibi sebepler de erkeklerin penislerini daha fazla büyütme için çare aramaya yöneltmektedir.

Daha Aktif Bir Cinsel İlişki İçin Titan Gel Gold Kullanın

Ayrıca yapılan araştırmalarda kadınların da daha uzun ve kalın penislerle yaşadıkları cinsel ilişkiden zevk aldıkları saptanmıştır. Titan gel penis büyütücü kullanmaya başladıktan itibaren cinsel ilişkinizde daha aktif hale gelirsiniz ve yaşadığınız cinsel birliktelikten hem siz hem de partneriniz fazlasıyla zevk alır. Titan gel penis büyütücü içeriğini oluşturan bitki özleri ve yardımcı maddeler şu şekildedir; Titan gel penis büyütücü jel içeriğinde yer alan doğal takviyeler ve yardımcı maddeler; Maca Kökü Özü, Ginseng, Guarana, Urea, Aqua Water, Gliycerin, Mtehly Nicotinate, Natural Vitamin, Tetrasodium Edta, Mentha Piperta Oil, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol gibi maddeler bulunmaktadır.

Titan gel penis büyütücü ürünü kullandığınızda;
 
Afrodizyak etkisi sayesinde cinsel gücünüzde ve isteğinizde artış olacaktır.

Cinsel ilişki sırasında yaşanılan stresin azalmasında faydalıdır.

Sperm sayısında önemli artışlar meydana gelecektir.

Vücut direncini ve dayanıklılığını artırarak gün boyu zinde kalmanızı sağlar.

Penis boyunun uzamasında ve genişlemesinde etkili olacaktır.

Erken boşalma sorununuzun çözümünde faydalı olacaktır.

İlişki öncesi ve ilişki sırasında sertleşme yani ereksiyon sorununuza çözüm olacaktır.

Titan gel penis büyütücünün bilinen yan etkisine rastlanmamıştır. İçeriğinde bulunan bitkisel ve yardımcı maddelere karşı bir alerjik durumunuz bulunmuyorsa Titan gel penis büyütücü yan etki yapmayacaktır.

En Etkili Penis Büyütme Jeli Titan Gel Eczane Ürünü

Titan gel penis büyütücü jel erkekler üzerinde oldukça etkili olmuştur, penis boyunda yaptığı büyüme sayesinde ilişkide kadınların da daha çok zevk almasına faydalı olmaktadır. Yapılan araştırmalarda kadınların sanal ortamlar da veya kendi aralarındaki cinsel ilişki sohbetlerinde en çok konuştukları konuların başında daha büyük ve kalın penis gelmektedir. Kadınların sanal ortamlarda en çok baktıkları video ve fotoğrafların başında büyük ve kalın penislerin olduğu tespit edilmiştir. Cinsel ilişki sırasında partnerine mahcup olmak istemeyen erkeklerin penislerini daha büyük ve kalın yapmak için farklı metotlar uyguladıkları ve farklı ürünler kullandıkları görülmektedir. Penis büyütücü pompalar, haplar, jeller bunların başında gelmektedir.

Titan Gel Nerelere Satılıyor

Titan gel penis büyütücü jelin birçok ülkeye üretim, dağıtım ve satışını yapan firmamız Rusya’daki marka sahibi firma ile anlaşma yapmıştır. Firmamız Titan gel penis büyütücü jelin Ortadoğu ve Asya ülkelerini kapsayan üretim, dağıtım ve satış yetkisini almış bulunmaktadır. Firmamız başta Türkiye olmak üzere, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Katar, Kuwait, Lübnan, Ürdün, Umman, Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcistan, Azerbeycan, Ermenistan, Moldovya gibi ülkelere Titan gel penis büyütücü ürünün satış ve pazarlaması yapmaktadır.

İnternet sitelerimizden orginal Titan gel penis büyütücü jel siparişi verebilirsiniz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Titan Gel Kaç Gün Kullanılır

Titan gel penis büyütücü jel 50 ml tüplerde satılmaktadır. Bir tüp Titan gel penis büyütücü jel ortalama 25 günlük kullanıma uygundur. Günlük düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Bir miktar Titan gel penis büyütücü jeli penisinize sıkarak, dipten uç kısımlara doğru yaklaşık on dakika kadar masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulamayı yapmadan önce penisinizi ılık su ile yıkayabilir veya duş aldıktan sonra kullanabilirsiniz. Ürün su bazlı içeriğinden dolayı kullandıktan sonra penisin yıkanmasına gerek yoktur. Hatta bir sonraki kullanıma kadar penisinin yıkanmaması ürünün etkisinin daha fazla olmasını sağlamaktadır. Peniste iyice emilim sağlanırsa, çok daha etkili olacaktır. İsterseniz cinsel ilişkiden önce de kullanabilirsiniz, bu size cinsel ilişkide daha aktif olmayı sağlayacaktır.

19 Oca 2022 13:30

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar