WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkekler için Kadın Cinsellik Rehberi

Erkekler için Kadın Cinsellik Rehberi: Evlilikte cinsellikten daha fazla zevk almak için birbirlerini ve bedenlerini keşfetmeye ihtiyaçları vardır. Bilhassa kadınlar, temastan ve güzel sözlerden hoşlanır. Oldu bittiye getirilen ve büyük bir hızla gerçekleşen cinsel aktiviteler, kadınları ilişkiden soğutabilir ve partnerine karşı ilgisini azaltmaya başlayabilir. Birbirinin taleplerine önem veren, cinselik konusundaki isteklerini açık bir dilde konuşan çiftleri yatakta mutluluğu yakalar ve daha mutlu olur. Bu yazımızda kadınlarda cinsel isteksizlik neden olur ve nasıl giderilir gibi soruların yanıtlarını irdeleyeceğiz.

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Neden Olur?

Her şeyden önce bir erkek olarak cinsellikte sonuçtan daha ziyade sürecin önemli olduğunun farkına varmalısınız. Partnerinizin yaşadığı cinsel uzaklaşma, hızlı gerçekleşen ve tek tarafın zevkine odaklanan bir cinsellik zincirinden kaynaklanabilir. Cinsel aktiviteler, ilk olarak beyinde başlar. Zevk almaya ilk olarak beyinden başlarız. Bu da beynin hazırlığıyla bedenin hazırlığı arasında bir ilişki olduğunu ifade eder. Bir kadını cinselliğe hazırlamanın en güzel yolu ise zarif dokunuşlar yapmak ve güzel sözler söylemektir. Bunun çok uzun süre üst üste aksatılması, kadınlarda cinsel isteksizlik gelişmesine neden olabilir.

Kadınlarda cinsel istek azlığı, bu alandaki düşünce fantezilerin tamamen yok olması gibi görülebilir. Bunu yaşayan bir kadın, cinsel birleşmenin yanı sıra birleşme öncesi temaslara karşı dahi duyarsız olabilir. Bir cinsel aktiviteyi başlatma, yanıt verebilme ve aksiyon alma gibi konularda yetersizlik yaşayan kadın, gün geçtikçe bu durumlardan daha çok ulaşır. Daha çok psikolojik sorunlardan dolayı ortaya çıkan bu durum, çeşitli tedavilerle iyileştirilebilir. Uzmanlar tarafından da önerilen kadın istek artırıcı ilaçlar kişinin motivasyonunu artırabilir ve iyileşmesini sağlayabilir. Takviyeleri kullanırken erkeğin de kadının isteklerine karşı açık olması ve çaba göstermesi önemlidir.

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Nasıl Giderilir?

Kadın ve erkek fark etmeksizin her iki taraf da cinsellik öncesi temasa ihtiyaç duyar. Çiftlerin birbirinin haz noktalarının farkında olması ve bunları mümkün olduğunca kullanması son derece önemlidir. Dokunma ile başlayan cinsellik, çiftlerin haz alması ve cinsel sürece girmesiyle devam eder. Ön sevişmeye kadınlar bilhassa daha çok ihtiyaç duyar. Penisin erekte olması ile bir erkeğin cinsellik yaşamaya motivasyonu olsa da kadının vajina ıslaklığının sağlanması için ek çaba gerekir. Kadınlarda cinsel isteksizlik nasıl giderilir sorunun birçok yanıtı olsa da en başta partner ilgisinin sağlanması cevap olarak verilmelidir.

Kadınların cinsel ilişkiye erkeklerden daha geç hazırlandığından bahsetmiştik. Bir kadının saçını okşamaya başlamak bile etkilenmesi için yeterlidir. Yumuşak dokunuşlardan ve hafif öpücüklerle başlayarak zaman geçtikçe ritmi artırmalısınız. Bir anda ritmi artırmak ve hızlı davranmak, kadını tahrik etmekten çok itecektir. Partnerinizin hoşuna giden bölgeleri biliyorsanız buralara yönelik hareket edebilirsiniz. Taleplerine yanıt verdiğinizi görünce daha çok zevk alacaktır. Kadınınızın zevk almasını etkileyen en büyük faktör, doğru bölgeleri doğru zamanda bulmaktır. Partnerinizin hazır olduğunu hissediyorsanız en güzel noktalara dokunmaya başlayabilirsiniz.

Kadınların Zevk Noktaları Neresi?

Kadınların zevk noktaları artık bir sır değil. İnternetteki hemen hemen her mecrada bununla ilgili bilgi bulabilirsiniz. Genital bölgelerin de ötesine geçebilir ve bu noktaları kullanarak partnerinizin tahrik seviyesini yükseltebilirsiniz. Ön sevişme süresini artırmak ve ön sevişme için hazzı artıran bölgeleri tercih etmek önemli. Omuzlar, kulak memesi, bel çevresi, göğüsler, sırt ve boyun gibi birçok bölge, kadınların erojen bölgeleri arasındadır.

İlgili erojen bölgelerde hazzı daha çok artırmak üzere masaj jellerinden de faydalanabilirsiniz. Dokunuşların tahrik edici etkisini ikiye katlamak için bu ürünlerden destek alabilir ve büyüleyici anlar yaşayabilirsiniz. Seks sırasında doğru ifadeler kullanmak ve partnerinizin kulağına fısıldamak da etkilidir. Özellikle kadınlar, duyduklarıyla mutlu olur ve daha çok zevk alırlar. Konuşma sayesinde partnerinizin hangi bölgelerden hoşlandığını da bulabilirsiniz.

Kadında g noktası içinde bulunduğumuz yüzyılın en ilgi çeken konuları arasındadır. Hollandalı bir doktorun 17. yüzyılda bu konuyla ilgili araştırma yapmasıyla tanınan g noktası, günümüzde erkeklerin en merak ettiği bölgelerin başında gelir. Cinsel uyarılma sırasında şişen bu bölge, vajinanın yaklaşık 5 - 7 cm içerisinde bulunur. Doğru uyarım sayesinde ilgili bölgeyi bulabilir ve temas edebilirsiniz. Böylece partnerinize daha derin bir orgazm yaşatabilirsiniz.

İz Bırakan Haz Duyguları için: Spanish Fly Pro

Tüm bunlara rağmen cinselliğe sıcak bakmayan bir partneriniz varsa bu konuda cinsel takviye ürünlerinden destek alabilirsiniz. Hızlıca etki etmesi ve pratik kullanımıyla damla formundaki ürünler ilgi çekicidir. Bayan azdırıcı damla nasıl etkisini gösterir sorusunun yanıtı ise yine ön sevişmeye çıkar. Doğru bölgelere acele etmeden temas etmek ve kadınınızı ilişkiye hazırlamak, ürünün etkisini maksimum seviyeye çıkarır. Spanish Fly Pro ile tahrik seviyesini yükseltebilir ve baş döndürücü sevişmeler yaşayabilirsiniz.

Zamansız Seks Geceleri için: Degra Geciktirici Hapı

Tüm bunları yapmak için biraz daha zamana ihtiyacı olanlar için erken gelmeyi önleme ürünleri de mevcut. Boşalma durumunu kontrol etmek istiyorsanız geciktirici haplardan destek alabilirsiniz. Böylece gecenin kontrolünü elinize alabilir ve partnerinizde iz bırakabilirsiniz. Degra geciktirici hapın pratik kullanımı, birçok erkeğin ürünü tercih etmesini sağlar. Cinsel ilişkiden en az 45 dk önce Degra alabilir ve böylece zamanı durdurmanın formülünü bulabilirsiniz.

04 Şub 2023 22:26

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar