WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeklerde Cinsel Organı Ne Büyütür

Erkeklerde Cinsel Organı Ne Büyütür? Cinsel ilişkilerde erkek üstünlüğü konusu, yıllardır popüler bir durum. Penis uzunluğu ile erkek cinsellik performansını aynı kefeye koyan birçok insan var. Yaygın inanış, penis uzunluğunun kadın zevk alma oranıyla ilişkili olduğu yönünde. Genel penis uzunluğu, gevşek durumdayken ortalama 6 - 7 cm arasındadır. Erekte olmuş bir penis ise ortalama 15 cm uzunluğa sahiptir. Ancak bu boyutlar, ortalama verilere dayanır. Penis boyutu; ırka, kiloya, yaşa ve daha birçok fiziksel duruma bağlı olarak değişir. Bugün penis uzatma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Penis Uzunluğu ve Cinsel İlişkiye Olan Etkisi

Kalın ve uzun bir penisin kadın hazzı ve orgazmı için çok daha iyi olduğu kanısı, her ne kadar doğru gibi görünse de yanlıştır. Erkeğin kafasındaki penis uzunluğu, elde edildiğinde kişiye özgüven ve cinsellik için motivasyon getirir. Uzun ve kalın penislerin kadınlara daha çok zevk verdiği kanısı, ana akım pornografik yayınların ve yanlış öğrenilen kalıpların sonucudur. Burada atlanılan detay, penis uzunluğunun yan sıra kadını yatakta memnun edecek birçok dinamiğin bulunmasıdır. Ereksiyon hâlinde 10 cm olan bir penis, cinsel birleşme için yeterlidir.

Birleşme, cinsel organ boyutunun da ötesinde ruhsal bir deneyimdir. Ruh, beden ve akıl dinamiklerinin bir arada yaşandığı cinsellik, penis ve vajen birleşmesinden ibaret değildir. Ancak penis uzunluğu, erkeğin kendini psikolojik olarak iyi hissetmesi için gereklidir. Bu nedenle birçok erkek, penis büyüme ameliyatı üzerine bilgi toplamaya çalışır. Kadınlar için penis boyutu, erkeklerin düşündüğü kadar önemli değildir. Kadınlar daha çok dokunuşa, temasa ve ilgiye önem verir. Büyük boyutlu penis, her ne kadar cinsel ilişkinin daha tatmin edici geçmesini sağlasa da kadın hazzı için tek başına yeterli değildir.

Penis Boyunun Kadınlar için Önemi Ne Kadar?

Popüler medyanın yarattığı algı, kadın zevkinin ortalamanın üzerinde penis ile mümkün olduğunu ortaya atar. Bu birçok erkeğin olduğu durumdan memnun olmamasına neden olan bir handikaptır. Ancak penis boyutu, çoğunlukla bir kadın için öncelikler sırasında değildir. Kadınlar, cinsel aktivitelerde temasa, şefkatli dokunuşlara ve güzel sözlere daha çok ihtiyaç duyarlar. Penis büyütücü ürünler kullanarak motivasyonunuzu korumak istiyorsanız bu tip bilgileri de ön plana alabilirsiniz. Büyütücü krem ne kadar büyütür sorusu için 2 - 3 cm arası cevabını verebiliriz. Partnerinizin arzularını göz önüne alırken cinsel performansınızı artırmak üzere Çin Topu  gibi ürünlerden de destek alabilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Ne Zaman Tercih Edilir?

Bazı durumlarda penis, normal uzunlukta olsa dahi çevresi veya dik hâldeyken çapı düşük olduğundan kişilerin gözüne ince gelebilir. Bu durum, kişiye psikolojik olarak baskı yapabilir ve erkek partnerine karşı kendini yetersiz hissedebilir. Bu durumu yaşıyor ve psikolojinizin yüksek derecede etkilendiğini düşünüyorsanız penis kalınlaştırma operasyonu düşünebilirsiniz. Ancak bu maliyetli ve sancılı bir yol olabilir. Penis büyütme ameliyatı nasıl yapılır sorusunun yanıtı ise bir tık karmaşıktır. Her hekimin kullandığı yöntem birbirinden farklıdır. Penis büyütme operasyonlarının da daima istenilen sonucu vermediğini belirtmekte fayda var.

Penis Büyütme için Ameliyat Olmak Şart mı?

Penis boyutunun büyümesi ve ereksiyon gibi süreçler, vücutta kan akışıyla gerçekleşir. Bunu doğrudan sağlayan penis büyütücü ilaçlar da ideal bir alternatiftir. Özellikle bütçeniz kısıtlıysa ve operasyon süreçlerine kendinizi hazır hissetmiyorsanız penis büyütücü ürünlere şans verebilirsiniz. Ancak bu ürünlerin düzenli kullanılması gerektiğini unutmamanız gerekir. Penis büyütücü ürünler, tıpkı ameliyatlarda olduğu gibi kesin sonuç vermeyebilir. Ancak penis büyütücü ürünlerde; his kaybı, enfeksiyon, işlev yitirme ve yaralanma gibi komplikasyonlar görülebilir.

Penis Büyütme ve Cinsel Performans için Birkaç Ufak Tüyo

Penis büyütme için belirtilen hiçbir yolun garanti olmadığını bilmelisiniz. Odağınızı yalnızca penis boyutu üzerinde değil, cinsel performans ve partner hazzı ile ilgili tüm dinamiklerde toplamalısınız. Ancak yine de özgüven ve performans kazanmak için şu tüyoları dikkate alabilirsiniz:

 

  • Partnerinizle açık iletişimi artırın. Konu, cinsellik olduğunda iletişime bilhassa önem vermek gerekir. Cinsel tercihlerinizi ve partnerinizin taleplerini dinleyerek daha bilinçli cinsellik yaşayabilirsiniz. Böylece penis boyutundan da önemli olan dinamikleri keşfedebilirsiniz.

 

  • Penis boyutunu küçük gösteren en büyük unsurların başında kilo gelir. Bunun için göbeğiniz varsa özellikle onu eritmek için çaba gösterebilirsiniz. Göbeğinizden kurtulduktan ve forma girdikten sonra daha büyük bir penis görünümüne sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra forma girmek ve vücudunuza ağırlık veren kilolardan kurtulmak, size uzun vadede daha çok performans gücü verir.

 

  • Penisin büyük görünmesi için kişisel temizliğe önem vermek önemlidir. Penis tabanında biriken kıllar, penisin olduğundan daha küçük görünmesine neden olur. Düzenli temizlik, ruhsal anlamda daha iyi hissetmenize yardımcı olur ve penis tabanındaki hassasiyeti artırır.

 

Kadın erkek cinselliği için en önemli konuların başında kişilerin ruh sağlığı gelir. Penis boyutunuz için çok fazla endişeleniyorsanız psikolojik destek almaktan çekinmeyin. Birçok erkek için kâbus olan performans kaygısı, alınan bir psikolojik destekle normale dönebilir.

Evde Penis Büyütme Teknikleri için: Titan Gel Gold

Penis büyütme için cinsel takviye kullananların en fazla tercih ettiği ürünlerin başında Titan Gel Gold gelir. Titan Gold büyütücü krem eczane ürünü olması sebebiyle güven veren bir takviyedir. Düzenli kullanımda erkeklerin %90’ı istediği büyümeyi sağlamıştır. Kullanıcılar tarafından yapılan Titan Gel Gold yorumları ise yüksek oranda olumludur. Ürünü Deniz Eczane özelinde satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

04 Şub 2023 22:42

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar