WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeklerde Cinsel Uyarılma Sağlayan Spedra

Erkeklerde Cinsel Uyarılma Sağlayan Spedra Nasıl Çalışır?

Spedra cinsel uyarılma başlatmaz; sadece zaten cinsel olarak uyarılmışsanız etkilidir.

Spedra, PDE-5 (Fosfodiesteraz tip 5) inhibitörleri olarak bilinen bir ilaç sınıfından biridir. Sildenafil veya tadalafil gibi bu sınıftaki diğer ilaçlar gibi , bu proteinin (PDE-5) penisteki kan damarlarına bağlanmasını durdurarak çalışır. Bu enzimin engellenmesi veya engellenmesi penise kan akışının artmasına, böylece daha uzun süreli ve daha sıkı ereksiyonlara izin verecektir.

Spedra Etkili mi?

Klinik çalışmalar, Spedra'nın bir Plasebo ve aynı sınıftaki diğer ilaçlarla karşılaştırıldığında, sonuçların Erektil Disfonksiyonun (ED) etkilerini önlemede önemli bir gelişme gösterdiğini göstermiştir.

Spedra'nın önerilen avantajı, diğer PDE5 inhibitörleriyle karşılaştırıldığında çok hızlı etki başlangıcına sahip olmasıdır. Hızla emilir ve yaklaşık 30-45 dakikada maksimum konsantrasyona ulaşır. Deneme katılımcılarının kabaca üçte ikisi, 15 dakika içinde cinsel aktiviteye girebildi .

Spedra, ED için güvenli, güvenilir ve etkili bir ilaç olarak belirlenmiş olsa da, bu durumdan muzdarip herkes için uygun olmayabilir ve işe yaramayabilir.

Spedra Kan Basıncını Nasıl Etkiler?

Spedra kan basıncını biraz düşürebilir; Bu, bu tedaviyi kullanan erkeklerin çoğunluğu için bir sorun değildir. Ana sorun, Spedra'nın etkilerinin, GTN spreyi veya izosorbid mononitrat gibi bir nitrat ilacı (genellikle anjina için reçete edilir) ile birlikte alındığında devam edebilmesidir.

Spedra'yı nitratla birlikte alırsanız, kan basıncınızı ölümcül olabilecek bir düzeye kadar düşürebilir. Nitrat alıyorsanız Spedra'yı asla almamalısınız.

Kalp Durumum Varsa Spedra'yı Alabilir miyim?

Herhangi bir işitme rahatsızlığınız varsa, Spedra'nın sizin için uygun olup olmadığını veya kalp rahatsızlığı ile alıp alamayacağınızı öğrenmek için tam bir check-up için doktorunuza danışmalısınız.

Kadınlar Spedra'yı Alabilir mi?

Spedra, erektil disfonksiyon için bir ilaçtır ve bu nedenle kadınlar tarafından alınamaz. Acil servis için ruhsatlı veya kadınların alabileceği/alması gereken hiçbir ilaç yoktur.

Spedra'nın Çalışması Ne Kadar Sürer?

Tek bir Spedra tableti herhangi bir cinsel aktiviteden 15-30 dakika önce alınmalıdır. Ortalama olarak, çalışmaya başlamak genellikle 30 dakika sürer. Spedra'yı yemekle birlikte alırsanız, etki etmesi aç karnına alınmasından daha uzun sürebilir.

Spedra'nın etkileri 4-6 saat kadar sürebilir. Bu, o süre boyunca sürekli ereksiyon olacağınız anlamına gelmez, sadece kolayca ereksiyon elde etme ve sürdürme yeteneğini bulacağınız anlamına gelir.

Spedra'yı Ne Sıklıkta Almalıyım?

24 saatlik bir süre içinde tek dozdan fazla Spedra almamalısınız.

Spedra'yı Nereden Satın Alabilirim?

Spedra, sınıfındaki diğer birçok ilaç gibi yalnızca reçeteyle satılan bir ilaçtır (POM) ve bu nedenle yalnızca doktorunuzdan bir reçete alarak veya kayıtlı ve düzenlenmiş bir çevrimiçi doktor veya eczane hizmeti kullanılarak elde edilebilir. Online hizmetler size bir reçete sağlayabilir ve ayrıca öğenin kapınıza gönderilmesini sağlayabilir.

Neden Farklı Güçlü Yönler Var?

Spedra üç farklı dozda/güçte gelir. 50 mg, 100 mg ve 200 mg tabletlerde gelir. Bazı erkekler daha düşük doz Spedra'ya yanıt verebilirken, bazıları daha yüksek dozlara ihtiyaç duyabilir. Dozların farklı olmasının bir başka nedeni de, bazı erkeklerin Spedra ile etkileşime girebilecek ilaçlar almasıdır, bu nedenle doz ayarlaması gerekebilir.

Hangi Doz Spedra Almalıyım?

Erkeklerin 100 mg Spedra dozunda başlamaları önerilir. Yan etkiler yaşarsanız, tavsiye 50 mg'a düşürmeniz ve herhangi bir etki görmezseniz dozu 200 mg'a çıkarmanız tavsiye edilir.

İlk Seferde Çalışmazsa Ne Olur?

İlacın işe yarayıp yaramadığına karar vermeden önce ilacı en az SEKİZ kez almanız tavsiye edilir. Bazı durumlarda, ilaç ilk seferde çalışmayabilir.

Spedra'yı Kimler Kullanamaz?

Aşağıdaki koşullardan herhangi birine sahip olan erkekler de ilacı almaktan kaçınmalıdır: şiddetli kalp veya karaciğer sorunları, yakın zamanda inme veya kalp krizi, düşük tansiyon, bazı nadir görülen kalıtsal göz hastalıkları.

Spedra, ED'nin Altındaki Nedenini Tedavi Ediyor mu?

Spedra, 'ne de herhangi bir ED ilacı, iktidarsızlığın altında yatan nedeni çözebilir. Spedra gibi ilaçların kullanılması, ED ile ilişkili döngünün kırılmasına yardımcı olabilir, ancak ereksiyon sağlayamadığınızda başarısızlık hissi ve endişe gibi. Sertleşme sağlayamamanızın nedeni şeker hastalığı gibi kan damarlarınızın büzüştüğü bir sağlık durumuysa, o zaman yine ilaç tedavi olmaz ama sertleşmenize yardımcı olur.

11 Tem 2022 22:27

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar