WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeklik Organı Büyüten Titan Gel Nedir

Erkeklerin penis boyu kısalığından şikayetleri üzerine üretilmiş en iyi penis büyütücü jellerin başında gelmektedir. Rus bilim adamları, bu konuda uzun çalışmalar yapmış, bitki özlerinden ve yardımcı kimyasallardan faydalanarak bu mucize ürünü erkeklerin beğenisine sunmuşlardır. Piyasa çıktığından bu yana milyonlarca adet satan Titan gel penis büyütücü, penis boyu kısalığından rahatsız olan erkeklerin sorununa kalıcı olarak çözüm sunmaktadır.

Titan gel penis büyütücü bu anlamda birçok erkeğin tercih ettiği ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Kullanım şeklinin ve uygulanmasının kolaylığı da Titan gel penis büyütücüyü tercihler arasında ilk sıraya almaktadır. Bu muhteşem ürün sadece penis boyunun uzamasında ve kalınlaşmasında faydalı olmakla kalmamış aynı zamanda erken boşalma sorunu yaşayan erkeklere de çare olmuştur. Aynı zamanda diğer bir faydası da sertleşme yani ereksiyon olamayan erkeklerde cinsel ilişki sırasında daha aktif olmalarında yardımcı olmaktadır.

Titan Gel Büyütücü Hakkında
 
Titan gel penis büyütücü orginal ürün Rusya patentlidir. Firmamız bu ürünün Ortadoğu ve Asya ülkelerini kapsayan üretim, dağıtım ve satış yetkisini almış bulunmaktadır. Firmamız başta Türkiye olmak üzere, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Katar, Kuwait, Lübnan, Ürdün, Umman, Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcistan, Azerbeycan, Ermenistan, Moldovya gibi ülkelere Titan gel penis büyütücü ürünün satış ve pazarlaması yapmaktadır.

Titan gel penis büyütücü üç aylık kullanım sonucunda yapılan deneylerde peniste kalınlaşma ile birlikte uzama meydana geldiği saptanmıştır. 50 ml tüplerde üretilen ürünün bir kutu kullanımı yaklaşık bir aylık bir tedaviye denk gelmektedir. Günde bir defa penisin dip bölgesinden başlayarak penis başına kadar uygulanan Titan gel penis büyütücü ürün yaklaşık 10 dakikalık masaj şeklinde yapılmaktadır. Üç kutu düzenli kullanım sonucunda peniste kalıcı olarak 3 cm ile 7 cm arasında uzama ve 2 cm kalınlaşma meydana gelmektedir.

Bitkisel İçeriklerle Desteklenen Titan Gel Gold

Titan gel penis büyütücü içeriğinde doğal bitkisel takviyelerin kullanılması ürünün etkisini artırmaktadır. Özellikle maca kökü özü, guarana, ginseng gibi bitkilerin güçlü afrodizyaklar olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Vücuttaki kan akışını penis bölgesine yoğunlaştırma da çok etkili bileşenlerdir. Bu sayede penisteki kılcal damarlar çok fazla kan ile dolar ve böylece peniste doğal bir büyüme ve kalınlaşma meydana gelir. Titan gel kullanan her beş erkekten dördü üründen memnun olduğunu belirtmektedir. Peniste gelişme ile birlikte cinsel yönden de aktifleştiklerini, ürünü kullandıktan sonra daha fazla ilişkiye girebildiklerini belirtmektedirler. Titan gel penis büyütücünün erkeklerde testosteron seviyesinde önemli bir rol oynadığı bilim adamları tarafından tespit edilmiştir.

Erkeklerde Ortalama Ülkelere Göre Penis Boyları
 
Birçok ilaç firmasının yaptığı araştırmalar göstermiştir ki coğrafi şartlar, beslenme gibi sebeplerden dolayı erkeklerin penis boyları farklılık göstermektedir. Bazı ülkelerde bulunan erkeklerin penis boyları normal iken bazı ülkelerde bulunan erkeklerin penis boyları normale göre kısa kalırken bazı ülkelerde ise erkeklerin penis boyları ortalama penis boyundan daha fazla olduğu saptanmıştır. Genel olarak bakıldığında penis boyunun kısalığı birçok erkeğin en başta gelen sorunları arasındadır. Cinsel ilişki sırasında mahcup olma duygusu, partnerini memnun edememek korkusu gibi sebepler de erkeklerin penislerini daha fazla büyütme için çare aramaya yöneltmektedir. Ayrıca yapılan araştırmalarda kadınların da daha uzun ve kalın penislerle yaşadıkları cinsel ilişkiden zevk aldıkları saptanmıştır.

Cinsel hayatınızı daha aktif hale getirmek istiyorsanız, yaşadığınız ilişkiden zevk almak istiyorsanız ve partnerinizin de yaşadığı ilişkiden mutlu olmasını istiyorsanız Titan gel ürününü mutlaka denemelisiniz.

Titan Gel Gold İçeriğinde Neler Var

Titan gel penis büyütücü içeriğini oluşturan bitkisel ve yardımcı kimyasallar şunlardır: Guarana, Ginseng, Maca Kökü Özü, Urea, Carbomer Phenoxyethanol, Water (Aqua), Glycerin, Triethanolamine, Mentha Piperta Oil, Tetrasodium Edta, Natural Vitamin (Tocopheryl Acetate), Methyl Nicotinate.

Titan gel penis büyütücüyü günde bir defa kullanmak yeterlidir istenirse sabah – akşam olmak üzere iki defa da kullanılabilir herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bir fındık büyüklüğü kadar parmağınıza Titan gel sıkın ve ürünü penis dibinden başlayarak penisin tüm gövdesine ve baş kısmına kadar iyice yedirerek masaj şekline uygulayın. Ürünün peniste iyice emilim olması etkisinin daha fazla olmasına faydalı olacaktır.

Titan gel penis büyütücünün etkilerini kısaca başlıklar altında sıralayacak olursak;

1-Peniste uzama yapar,

2-Penis çevresinde kalınlaşma sağlar,

3-Peniste ve genital bölgede rahatlama,

4-Peniste sertleşmeye fayda sağlar,

5-Erken boşalmayı geciktirir,

6-Cinsel ilişkide daha uzun süre aktif olmanızı sağlar,

7-Penis ve bölgesine canlanma, tazelik kazandırır,

Orjinal Titan Gel Gold Nasıl Anlaşılır

Orginal Titan gel penis büyütücü ürünü sahtelerinden nasıl ayırt edebiliriz: Ürünün kutusu siyah baskılıdır ve kutunun üst kısmında yaklaşık 3 cm genişliğinde şerit halinde, kutuyu komple çevreleyen kırmızı kristaller şeklinde farklı bir baskı vardır. Kutunun bir yüzünde Titan gel yazısı ve alt kısımda gri gümüş baskılı logo bulunmaktadır ve bu logonun altında ürünün Special For Penis yazısı yer almaktadır. Diğer yüzünde ise orginal baskılı hologram ve alt kısımda ürünün içeriğinin açıklaması bulunmaktadır. Ürün içeriğinin alt kısmında ise üretici firmaya ait barkod numarası yer almaktadır ve barkodun hemen yan tarafında ürünün 50 ml olduğu belirtilmelidir. Ürün kutusunun üçüncü kısmında ise Rusça diline ait açıklamalar yer almaktadır. Kutunun son yüzünde ise İngilizce açıklamalar bulunmaktadır. Son olarak kutunun alt tabanında son kullanma tarihi, üretim numarası, izin belge numarası ve tüp açıldıktan sonra ne kadar sürede tüketilmesi gerektiğini belirten logo bulunmaktadır.

Titan gel tüp ise, kapak kısmında mutlaka güvenlik şeridi yer almaktadır, tüpün ön kısmında Titan gel yazısı ve logosu bulunmaktadır, bunların alt kısmın da ise kabartmalı kristal bir şerit olmalıdır. Tüpün diğer kısmında ürünün kullanım şekli, içeriği, üretici firma bilgileri, üretim numarası, üretim parti numarası mutlaka belirtilmiş olmak zorundadır.

Titan Gel Gold Kullanımında Oluşacak Yan Etkiler

Titan gel penis büyütücü ürünün yan etkiler nelerdir konusuna değinecek olursak; Yapılan araştırmalar sonucunda Titan gel penis büyütücü kullananların hiçbir yan etki karşılaşmadıkları görülmüştür. İçeriğindeki doğal bileşenlere karşı alerjiniz yoksa Titan gel penis büyütücü kullanmanızda bir sakınca bulunmamaktadır. Ayrıca penisinizde açık yara veya cerrahi bir müdahale yoksa Titan gel penis büyütücü size zarar vermeyecektir. Araştırmalar sonuncunda ve kullanıcılardan alınan tepkilere göre çok az da olsa peniste kızarıklık ve tahriş dışında bir bulguya rastlanmamıştır. Bu bulgular da genellikle Titan gel penis büyütücü içeriğinde bulunan etken maddelere karşı alerjik durumu olanlar da rastlanmıştır.

Titan gel penis büyütücü saklama koşullarına göz atacak olursa; 25 derecenin altında oda sıcaklığında saklanması gerekmektedir. Açılan tüplerin 6 ay içerisinde tüketilmesi gerekmektedir. Çocukların göremeyeceği ve ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanılmamalıdır.

Titan Gel Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Titan gel penis büyütücü ürünü internet sitelerinden satın alabilirsiniz. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu alışveriş yaptığınız sitenin resmi satış sitesi olmasıdır. Üzülerek belirtmek isteriz ki sahte Titan gel penis büyütücü satışı yapan birçok internet sitesi bulunmaktadır. Alacağınız ürünün mutlaka orginal Titan gel penis büyütücü olduğundan emin olmalısınız. Sağlığınızda ve cinsel hayatınızda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için orginal ürün kullanmalısınız. İnternet sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

19 Oca 2022 13:29

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar