WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

16 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsellik günümüzde oldukça önemli konular arasında yer alıyor. Cinsel hayatında sorun yaşayan pek çok çift bulunuyor. Bu çiftlerin sorunları her zaman aynı olmuyor. Ancak sorun ne olursa olsun tedavisini araştırmak gerekiyor.

Geciktirici Krem Nedir?

Geciktirici krem hakkında birçok araştırma yapılıyor. Yapılan araştırmalarda geciktirici ne olduğu ve nasıl kullanıldığı detaylarına kadar öğrenilebiliyor. Geciktirici krem ürünleri erken boşalma sorununu ortadan kaldırıyor. Erken boşalma sorunu pek çok erkek tarafından yaşanıyor.

Erken boşalmanın psikolojik ve fizyolojik pek çok nedeni bulunuyor. Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin ilk önce sorunun nedenine inmesi gerekiyor.

Erken boşalmayı geciktiren krem kullanımı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artıyor.

Geciktirici Krem Neden Kullanılır?

Erken boşalmaya çözüm kremler birçok sebebe bağlı olarak kullanılabiliyor. Erken boşalma problemi, çiftlerin mutluluğuna gölge düşürebiliyor. Bu problemin devamlı yaşanması ise çiftlerin yollarını ayırmasına neden olabiliyor. Ancak erken boşalmanın tedavisi bulunuyor.

Geciktirici kremler erkek penisinin daha az uyarılmasını sağlıyor. Daha az uyarıldığı için erken boşalma sorunu ortadan kalkabiliyor. Geciktirici kremleri kullanıp memnun kalan pek çok hasta bulunuyor.

Geciktirici kremler sayesinde cinsel birleşmeler sorunsuz hale gelebiliyor. Cinsel birleşmelerin sorunsuz olması, çiftler için büyük önem arz ediyor. Mutlu bir evliliğin formülü mutlu cinsel hayattan geçiyor.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Geciktirici krem kullanımı adı altında pek çok araştırma yapılıyor. Ülkemizde cinselliğe ayıp gözü ile bakılıyor. Bundan dolayı cinsel ilişkilerde kullanılan ürünlerin nasıl kullanılacağı bilinemiyor. Bunun sonucunda da bilinçsiz ve dikkatsiz ilaç kullanımı yaygın hale geliyor.

Geciktirici kremler basit bir şekilde kullanılabiliyor. Geciktirici kremler penis bölgesinde kullanılıyor. Ürünü kullanmak için kremin kapağını yavaş bir şekilde açmak gerekiyor.

Kapağı açılan krem, penis ucuna az bir miktarda sürülüyor. Sürülen kremin alana yayılması gerekiyor. Yapılan işlemlerden sonra geciktiricilerin etkisini göstermesi bekleniyor.

Geciktirici Kremler Ne İşe Yarar?

Geciktirici kremleri kullanan kişi sayısında gözle görülür bir artış görülüyor. Erken boşalmaya çözüm olan bu kremlerin satış miktarlarına bakıldığında son 5 yılda iki kat arttığı görülüyor. Cinsel ilişki süresini uzatan ürünlerin faydasını duyan ve gören kişiler bu ürünleri satın alıyor.

Geciktirici kremler sayesinde cinsel ilişkilerdeki doyum oranı daha da üst seviyelere çıkıyor. Bu da çiftlerin cinsel ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlıyor. Cinsel birleşmede ekstra zaman kazanmak isteyen ve erken boşalma derdi olan erkekler için bir çözüm yolu olarak üretiliyor.

Geciktirici kremlerin yapısı ve içeriği üretici firmaya göre değişiklik gösterebiliyor. Kullanıcıların bu durumu göz ardı etmemesi gerekiyor.

Geciktirici Kremler Etkisini Ne Zaman Gösterir? 

Geciktirici kremleri kullanan kişiler bu ürünün etkisini ne zaman göstereceğini merak ediyor. Toplumda bu konuda bilgi kirliliği bulunuyor. Birçok kişi geciktirici kremin anında etkisini gösterdiğini düşünüyor. Ancak bu doğru bir bilgi olarak görülmüyor. Çünkü gecikmeyi uzatan her ürün anında etkisini göstermiyor. Geciktiriciler kullanıldıktan 20 dakika sonra etkisini göstermeye başlıyor. Geciktirici kremlerin etkisi bazı kişilerde daha uzun sürelerde ortaya çıkabiliyor. Çünkü ürünün etkisi kişiden kişiye değişiyor.

Geciktirici kremler cinsel ilişkiden yarım saat önce kullanılırsa daha etkili oluyor. Ürünün etkisini görmek için kullandıktan sonra cinsel ilişkiye girmek gerekiyor.

Geciktirici Kremler Gerçekten Etkili midir?

Geciktirici kremlerin etkileri tartışılıyor. Ürün herkeste aynı etkiyi yaratmıyor. Geciktirici kremi kullanan kişilerin birçoğu üründen memnun kaldığını söylüyor. Ancak ürünün etkili olup olmadığını etkileyen birçok neden bulunuyor. Üründen beklenen etki de gerçekten etkili olup olmadığı konusunda fikir verebiliyor.

Cinsel performansa katkı sağlayan ürünler cinsel ilişkilerin kökeninde yatan sorunları çözmüyor. Bu kremler cinsel ilişkiye hazırlık için kullanılıyor. Bu amaçla kullanıldığında ürünlerin etkili olduğu görülebiliyor.

Bazı kişiler bu ürünleri kullandıktan sonra cinsel problemlerinin sona ermesini bekliyor. Bu anlayış doğru olarak görülmüyor. Cinsel problemleri ortadan kaldırmak için doktora gitmek gerekiyor.

Geciktirici Krem Kullanıcı Yorumları

Geciktirici kremi kullanmak isteyen pek çok kişi bulunuyor. Bu kişiler, erken boşalmayı engelleyen kremler hakkında yapılan yorumları okumak istiyor. İlaç forumları kişilerin bu isteğine çözüm oluyor. İlaç forumlarında her türlü ilacın yorumları görülebiliyor. Dileyen kişiler bu yorumları detaylıca inceleyebiliyor.

Geciktirici kremlerden memnun kalabilmek için doğru bir şekilde kullanmak gerekiyor. Aksi halde üründen memnun kalınmıyor. Geciktirici kremlerden memnun kalanlar ürünü tekrar kullanıyor.

Geciktirici kremlerden memnun kalan kişiler ürünü arkadaşlarına da tavsiye ediyor. Bu sayede ürünü kullananların sayısı çoğalıyor.

Geciktirici Krem Nerede Satılır?

Geciktirici kremler farklı yerlerde satılabiliyor. Ancak bu ürüne sahip olmak isteyenler eczane aracılığı ile ürünü satın alabiliyor. Geciktirici kremler pek çok eczanede satılıyor. Ülkemizin her ilinde rahatlıkla bu ürüne ulaşılabiliyor. Ürünü almak isteyenlerin eczaneler ile iletişime geçmesi yeterli oluyor.

Geciktirici kremler eczanelerin yanında alışveriş sitelerinde de satılabiliyor. Teknolojinin gelişmesi bu ürünlerin satışlarını da etkiliyor. İnternet üzerinden kolay bir şekilde geciktirici kremlere sahip olunabiliyor.

Geciktirici kremleri birçok alışveriş sitesi satıyor.

Geciktirici Kremlerin Fiyatı

Geciktirici kremlerin fiyatı merak ediliyor. Ancak bu ürünlerin fiyat bilgisine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Geciktirici kremlerin fiyatını merak edenler araştırma yapabiliyor. Yapılan araştırmalarda her türlü markanın fiyatına ulaşılabiliyor. Geciktirici kremlerin fiyatı bazı eczanelerde farklı olabiliyor.

Bu kremlerin fiyatına her yıl zam geliyor. Gelen zamlar enflasyon oranına göre belirleniyor. Zamlı fiyattan krem almak istemeyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Ancak eczaneler satışları artırmak için bazen kampanyalı fiyatlar sunabiliyor.

Geciktirici kremlerin fiyatı ürünün markasına göre değişiklik gösterebiliyor.

Geciktirici Krem Orijinal midir?

Geciktirici kremler, tek bir ilaç firması tarafından üretilmiyor. Bundan dolayı piyasada farklı ürünler görülebiliyor. Bu da kullanıcıların ürünlerin orijinalliğini sorgulamasına neden oluyor. Piyasada orijinal olmayan ürünlere rastlanabiliyor. Bu ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmaması gerekiyor.

Orijinal olmayan ürünler vücuda zarar verebiliyor. Bu ürünleri kullanan kişiler ciddi tehlikeler ile karşı karşıya kalabiliyor. Bundan dolayı orijinal olmayan ürünlere yönelmemek gerekiyor.

Bazı kişiler ucuz olması için orijinal olmayan ürünlere yönelebiliyor. Orijinal olmayan ürünler, orijinal ürünlere göre çok daha düşük fiyatlara satılabiliyor.

Geciktirici Kremin Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Geciktirici kremlere aşırı talep bulunuyor. Bu talep bazı kötü amaçlı kişilerin sahte ilaçlar üretmesine yol açabiliyor. Kötü amaçlı kişiler orijinal olan geciktirici kremleri taklit ederek para kazanmaya çalışıyor. Ancak orijinal olan ürünleri anlamak için bazı detayları atlamamak gerekiyor.

Orijinal olan geciktirici kremler kapalı kutu içerisinde satılıyor. Açıkta satılan kremlerin satın alınmaması gerekiyor. Çünkü bu ürünler orijinal olmayabiliyor. Ayrıca orijinal olan ürünlerde hologram bulunuyor.

Geciktirici kremlerde bulunan hologramı ilaç firmasının kendisi yerleştiriyor. Bu sayede orijinal olan ve orijinal olmayan ürün birbirinden ayırt ediliyor.

Geciktirici Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geciktirici kremlerin yanlış bir şekilde kullanılmaması gerekiyor. Bu kremleri doğru kullanmak için yapılması gereken bazı işlemler bulunuyor. Geciktirici kremlerin kutusunun içinde bilgilendirme kağıdı bulunuyor. Bu kağıtta kremle ilgili pek çok bilgi bulunuyor. Bu bilgilere bağlı olarak ilaç kullanılabiliyor.

Eczaneden satın aldığınız procomil geciktirici krem ürünlerini kullanırken penis bölgesinin hepsine sürmemek gerekiyor. Bazı kişiler kremi fazla kullandığında etkisinin arttığını düşünüyor. Ancak böyle bir şey bulunmuyor.

Geciktirici kremi penisin ucuna uygulamak yeterli olarak görülüyor. Ancak birçok kişi bu detaya dikkat etmiyor.

Geciktirici Kremin Yan Etkileri

Geciktirici kremler online sipariş ile kullanıcının ayağına kadar geliyor. Bu hizmet pek çok kişinin hoşuna gidiyor. Ancak alınan bu kremleri detaylı bir şekilde araştırmak gerekiyor. Çünkü bu ürünlerin yan etkisi bulunabiliyor. Yan etkilerin bazıları ciddi boyutlarda oluşabiliyor.

Geciktirici kremlerin yan etkisi herkeste görülmüyor. Ancak markadan markaya değişmek üzere yan etkilerin oranı artabiliyor. Geciktirici kremleri kullanan kişilerde görülen yan etkilerden bazıları:

• Penis bölgesinde ağrı
• Uygulanan bölgede kızarıklık hissi
• Penis bölgesinde aşırı hissizlik

Geciktirici kremlerin yan etkisinin görülmesi durumunda en yakın hastaneye gitmek gerekiyor. Hastanelerde hastalara gerekli olan her türlü işlem uygulanıyor.

Geciktirici Kremi Saklama Koşulları

Erken boşalmayı engelleyen kremlerin doğru koşullarda saklanması gerekiyor. Aksi halde bu kremler kolay bir şekilde etkisini yitiriyor. Geciktirici ürünlerin mutlaka oda sıcaklığında saklanması öneriliyor. Oda sıcaklığı, bu kremler için en uygun sıcaklık olarak biliniyor. Çok soğuk veya çok sıcak ortamlarda tutulan kremler etkisini daha kolay yitiriyor.

Eczanelerden ve internetten satın alınan ürünlerin mutlaka orijinal kutusunun içinde saklanması öneriliyor. Çünkü bu kutular, kremleri dışarıdan gelecek etkenlere karşı koruyor. Böylelikle krem daha uzun sürelerde kullanılabiliyor.

Geciktirici kremi doğru koşullarda saklamayan kişiler yeniden ürünü almak zorunda kalabiliyor.

Geciktirici Kremin Son Kullanma Tarihi

Geciktirici kremlerin belli bir son kullanma tarihi bulunuyor. Bu kremler alındığı tarihten itibaren kullanılabiliyor. Ancak kremleri kullanırken son kullanma tarihini kontrol etmek gerekiyor. Son kullanma tarihi geçen veya yaklaşan ürünleri kullanmamak gerekiyor. Son kullanma tarihi geçen ürünler bozulabiliyor.

Ürünlerin son kullanma tarihini ilaç firmaları belirliyor. İlaç firmaları ürünlere bağlı olarak son kullanma tarihini 2 yıl veya 3 yıl olarak belirliyor. Son kullanma tarihi üretici firmaya bağlı olarak değişebiliyor.

Geciktirici kremlerin son kullanma tarihi kutusunda veya ürünün üzerinde yazıyor. Ürünü satın almadan önce son kullanma tarihine bakmak gerekiyor.

Geciktirici Krem İnternet Satış Fiyatı

Geciktirici kremi satan eczane kanalı gibi birçok alışveriş sitesi bulunuyor. Bu alışveriş sitelerinden ürün alanların dikkatli olması gerekiyor. Çünkü alışveriş sitelerinde dolandırılma vakaları görülebiliyor. Kişilerin bu tehlike ile karşı karşıya kalmaması için güvenilir ve kaliteli alışveriş firmalarını tercih etmesi gerekiyor.

Kaliteli ve güvenilir alışveriş siteleri doğru fiyatlarla ürün satışı yapıyor. Ancak kalitesiz olan siteler, müşteri çekebilmek için sahte olan kremleri çok ucuz fiyata satabiliyor. Kişilerin buna dikkat etmesi gerekiyor.

Geciktirici kremler, üretici firmanın resmi internet sitesinde de satılıyor. Dileyen kişiler bu sitelerden de alışveriş yapabiliyor.

Geciktirici Kremler Zararlı mı?

Geciktirici kremle ilgili pek çok soru soruluyor. Sorulan sorular arasında bu ürünlerin zararlı olup olmadığı da yer alıyor. Bazı kişiler geciktirici kremlerin zararlı olduğunu ve hiç kullanılmaması gerektiğini söylüyor. Ancak uzmanlar bu söylemleri yalanlıyor. Çünkü geciktirici kremlerin herhangi bir zararı bulunmuyor.

Geciktirici kremlerin bilinen herhangi bir zararı bulunmuyor. Ürünü kullanacak olan kişilerin gönül rahatlığı ile uygulayabileceği söyleniyor.

Geciktirici Krem İşe Yarar mı?

Geciktirici kremler pek çok kişide işe yarıyor. Bu kremi kullanan kişilerin partnerleri aradaki farkı görebiliyor. Geciktirici kremler sayesinde hem erkek hem de kadın mutlu olabiliyor. Çünkü cinsel ilişkiler sorunsuz bir şekilde noktalanıyor. Bu da geciktirici kremlerin işe yaradığını gösteriyor.

Ürünleri doğru bir şekilde kullanmayan kişiler ürünün hiçbir işe yaramadığını iddia ediyor. Ancak ürünün işe yarayıp yaramadığını anlamak için doğru bir şekilde kullanmak gerekiyor.
 

Viga 150000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Viga Krem Viga 150000 Geciktirici Krem

Viga 150000 Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Tiger Time Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Tiger Tiger Time Geciktirici Krem

Tiger Time Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Maxman Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Maxman Geciktirici Krem

Maxman Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

350,00
Viga 84000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Viga Krem Viga 84000 Geciktirici Krem

Viga 84000 Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Delay 48000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Deadly Shark Delay 48000 Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Proloonging Delay Creme For Men
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Proloonging Proloonging Delay Creme For Men

Proloonging Delay Creme For Men en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

659,00
Viga 50000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Viga Krem Viga 50000 Geciktirici Krem

Viga 50000 Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
ERObyHOT Long Time Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ero ERObyHOT Long Time Delay Cream

ERObyHOT Long Time Delay Cream en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

850,00
Delay 25000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Deadly Shark Delay 25000 Geciktirici Krem

Delay 25000 Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Yohimbinum Longtime Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Yohimbinum Yohimbinum Longtime Cream

Yohimbinum Longtime Cream en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

375,00
Rhino Long Power Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Rhino Long Power Krem

Rhino Long Power Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

850,00
Retard Longtime Cream For Men
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Retard Longtime Cream For Men

Retard Longtime Cream For Men en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

325,00
Procomil Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Procomil Procomil Geciktirici Krem

Procomil Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

325,00
Porcodile Longtime Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Porcodile Porcodile Longtime Cream

Porcodile Longtime Cream en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

325,00
Golden Delay Gel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Golden Delay Gel

Golden Delay Gel en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

399,00
Eros Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Eros Geciktirici Krem

Eros Geciktirici Krem en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 850

  © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar