WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Jeligra
Jeligra

Jeligra 100 mg Jel

DNZE-0317

Jeligra 100 mg Jel en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Jeligra 100 mg Jel Erkekler de ki erekte sorunu için üretilmiş etkili bir takviyedir. Günümüzde birçok erkeğin gündeminde sertleşme sorunu özel olarak tasarlanıp piyasaya sunulmuştur. Erkekler gün içerisinde mental ve fiziksel olarak yıpranmaktadırlar. Bu yıpranmaya sebep olan şeylerden en başta gelen şey strestir. Günlük yaşantıda olumsuzluklar insan vücudunu fazlasıyla etkilemekte.

Bu etkilenme sonucunda erkeklerde cinsel ilişkide ki sorunlara kadar gidebiliyor. Bu sorun erkek için psikolojik bir tramva haline gelebilir. Cinsel ilişki esnasında sertleşmeyen penis erkekte utanç, özgüven, gibi hislere yol açarak tramva yaratabilir. Erkeğin etkilenmesi kadar partneri de bir bu kadar etkilenerek erkekle olan cinsel ilişki isteği gün geçtikçe azalabilir bu durumda ise iki arasında yaşanabilecek sorunlara sebep olur.

Neden Cinsel Destek Ürünleri Kullanmalıyız

Bu sorunlar ilerleyerek duygusal ilişki konusunda da doğru orantıda etkilenerek kötü sonuçlarla sonuçlanabilir. İkili arasındaki ilişkiler kadar kişinin günlük yaşantısında yaşadığı şeylerde olumsuz derecede etkilenebilir. Kişinin iş gibi önemli noktalarda başarılı olmasını engelleyerek hayatının daha kötü bir yön almasına neden olabilir.

Bu gibi kar topu etkisiyle büyüyen sorunları yaşamamak için Jeligra 100 mg Jel kullanmanız halinde cinsel ilişkilerinizde ki performansınız artacaktır. Artan performansınıza siz ve partneriniz bile inanamayacaksınız. Partnerinizle beraber özel yaşadığınız anlar unutulmaz olacaktır ve partneriniz bu konuda gün geçtikçe sizden daha fazla istekli olacaktır.

Jeligra 100 mg Jel Kullanımı Nasıldır?

Jeligra 100 mg Günde bir adet olmak üzere ağızınıza veya bir kaşığa sıkarak tüketmeniz gerekmektedir. Doz aşımı gibi durumlarda ekstra bir etki sağlamayarak sizin sağlığınızı tehlikeye atabilecek durumlar ortaya çıkartabilir. Günde bir olma sebebi etkisi uzun saatlerce devam edeceği için günde iki kez kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Uzmanlarımız tarafından test edip onaylanmış bir üründür. İçeriği tamamen doğal olduğu için sağlığınıza zarar vermeyecektir.

Kullanmadan önce alkol tüketmeniz durumunda etkisini azaltma hatta kaybetme ihtimali vardır. Bu nedenle uzmanlarımızın da söylediği gibi cinsel ilişkiden ortalama 20-30 dakika öncesinde kullanıp sonrasında bol su içmeniz takdirde etkisini ortala 25. Dakika sonrasında göstermeye başlar. Performansınız sizin ve partnerinizin inanamayacağı bir boyutta artacaktır.

Jeligra 100 mg Jel Kimler Kullanmamalı?

Cinsel ilişki sırasında sertleşmeme, cinsel isteksizlik gibi sorunları yaşamayan insanların kullanması önerilmez. 65 yaş üstü ve 18 yaş altı bireylerin kullanmaması gereklidir. Kullanımı halinde sağlık açısından tehlikeli sonuçları olabilir. Erkeklere özel olarak üretilmiş olan ürünümüz erkekler üzerinde deneysel olarak uygulanmış ve başarılı bir sonuç almıştır.

Kadınlar üzerinde denenmeyen bu ürünü kadınların tüketmesi doğru değildir. Tüketilmesi halinde sağlık problemlerine neden olabilir. Belirli hastalıklara sahip müşterilerimizin dikkat etmesi gereken, uzman ve doktor tavsiyesi olmadan tüketilmesi önerilmez.

Belirli hastalıklar kısaca şöyledir;

• Böbrek hastalığı çeken ve bundan dolayı ilaç tüketen,
• Kalp damar sorunları olan,
• Solunum yoluyla alakalı bir zorluk çeken veya ilaç kullanan,
• Midesinde belirli hastalığı olan (reflü vs. gibi),
• Kronik rahatsızlık dan dolayı ameliyat geçirmiş ve bu ameliyat sonrasında ilaç tedavi gören hastalar,
• Tansiyon hastalığı olan ve bundan dolayı yüksek dozda ilaç alan,
• Karaciğer yetmezliği,

Gibi hastalık ve sorunları olan kişilerin kesinlikle uzman ve doktor tavsiyesi doğrultusunda kullanması tavsiye edilir. Ürünümüz onaylı ve doğal olsa bile hastalığınızdan dolayı kullandığınız bir ilaç yan etki göstererek sağlığınızı tehlikeye atabilir.

Jeligra 100 mg Jel Alkol ile kullanılır mı?

Jeligra 100 mg Jel kullanacağınız gün içinde alkol fazlaca tükettiyseniz veya ürünümüzü kullandıktan sonra alkol kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Alkol ile bu tarz cinsel takviye ürünleri kullanımı halinde sağlığınızı etkileyecek sorunlar çıkabilir. Alkolün içerisinde bulunan maddeler vücut için sağlıklı değildir ve günlük hayatta da tüketmemeniz en doğrusudur.

Jeligra 100 mg Jel Sipariş

Ürünümüz diğer ürünlere kıyasla fiyat, performans gibi özellikleri ile öne çıktığı için gün geçtikçe talep fazlalaşmaktadır. Bu talep doğrultusunda stoklarımız ona göre hazırlanmıştır. Birden fazla sipariş vermeniz durumunda sorunsuz bir şekilde teslimi yapılır. Eczane ve sitemiz üzerinden alabileceğiniz Jeligra 100 mg Jel sipariş sonrasında gizlilik esas tutulup ona göre paketlenecek ve ürün hakkında 3. Şahıslar fikir sahibi olmayacaktır bu yüzden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar