WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kargo Seçenekleri

Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için tüm siparişlerimizi MNG Kargo, PTT ve Aras Kargo ile gönderiyoruz. MNG Kargo, PTT ve Aras Kargo’nun ortalama olarak 1-2 iş günü içinde teslimat garantisiyle siparişleriniz tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?

Hesabım sayfanızdan sipariş durumunuzu kontrol ettiğinizde, eğer siparişiniz "Hazırlanıyor" durumunda ise, adres değişikliği talebinizi çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Siparişiniz "Hazırlanıyor" dışında herhangi bir durumda ise, adres değişikliği yapılamamaktadır.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1 ( bir )  iş günü içerisinde sağlanacaktır.

Siparişim kargoya verilmiş, durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde tüm gönderiler için standart kargo ücreti 100 TL olarak hesaplanacaktır.

Mutlu ve Keyifli Alışverişler Dileğimizle,

Deniz Eczane.

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar