WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
KLG İlaç
KLG İlaç

KLG Geciktirici Sertleştirici

DNZE-0116

KLG Geciktirici Sertleştirici en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

425,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

KLG Geciktirici Sertleştirici Erkeklerin korkulu rüyası olan erken boşalma sertleşmeme gibi sorunlar için özel olarak üretilip piyasaya sunulmuştur. Günümüz erkeklerinde yaygın olan bu sorunu engellemek için uzun uğraşlar sonucunda bitkisel bileşenler sayesinde sağlıklı bir takviye olarak üretilmiştir. Cinsel ilişki esnasında erken boşalma gibi bir sorun olduğunda partnerinize karşı olan anlık olarak sergilediğiniz utanç, özgüven eksikliği, hayal kırıklığı gibi bu duygular ilerleyen zamanlarda psikolojik sorunlar yaratabilecek düzeye gelir.

Cinsel ilişkinizde bu gibi sorunlarla karşılaşmak sadece kişisel değil partnerinizle beraber yaşadığınız duygusal ilişkinizi de olumsuz etkiler. Etkilenme sonucunda ikili arasında normalinden fazla sorunlar çıkar ve ilişki ayrılık gibi kötü sonuçlarla bitebilir. Günlük yaşantıyı da etkilemesi kişide zaman ilerledikçe sorunlara yol açar bu sorunlar da eğer ki gelecekte iş konusunda başarılar elde etmek istiyorsanız bu adımları atarken başarısız olmanıza neden olabilir.

Erken Boşalmaya Çözüm Getirecek İlaç KLG Hap

Bu gibi sorunlardan kurtulmak istiyorsanız basit bir çözüm olan KLG Geciktirici Sertleştirici satın alarak bütün bu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. İçeriği tamamen doğal ve onaylı olmasından dolayı sağlık açısından herhangi bir sorun çıkartmayacaktır. Bu sorunlardan kurtulduğunuz takdirde partnerinizle beraber yaşadığınız cinsel ilişkilerinizde ürünümüzü kullanmanız halinde performans artışı olacaktır. Performans artışına ne siz ne de partneriniz inanacaksınız cinsel ilişkileriniz bu artış sayesinde unutulmaz bir hal alacaktır.

KLG Geciktirici Sertleştirici Nasıl kullanılır?

KLG Geciktirici Sertleştirici Cinsel ilişki öncesinde tok karnına günde bir adet olarak ağız yoluyla su ile yutularak kullanılması tavsiye edilir. 24 saatte bir tüketmeniz en doğrusudur. Çiğnemek kana daha hızlı karışmasına neden olacağı için sağlık açısından tehlikeli nedenler doğurabilir. Su dışında farklı bir sıvı ile tüketilmesi tavsiye edilmemektedir. Doz aşımı gibi kullanım şekillerinde ürünün etkisini azaltacak hatta etkinin tamamıyla ortadan kalkmasına neden olacaktır. Uzmanlarımızın tavsiye ettiği üzere en uygun kullanım şekli Günde bir adet ağız yoluyla bol su ile tüketilmelidir bu kullanım şekli dışına çıkmanız tavsiye edilmemektedir.

KLG Geciktirici Sertleştirici Alkol ile kullanılır mı?

Alkol birçok cinsel takviye ürünüyle birleştiği zaman etkiyi azaltacak hatta ortadan kaldıracaktır. Ürünlerinin içerisinde ki içeriğe bağlı olarak da sağlık açısından ciddi problemler yaratabilir. Alkol ile tüketilmesi kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Gün içerisinde alkol almış ve ürünle kullanmayacak olsanız bile etkisini azaltabilir sorunlar çıkartabilir bu yüzden alkol gibi zararlı maddelerle tüketilmemesi gerekiyor. Ürünümüz tamamen doğal olsa bile alkolün içerisinde barındırdığı etken maddeler ürünümüzle birleştiği zaman tehlikeli sorunlara yol açabilir.

KLG Geciktirici Sertleştirici Etkisi

Tamamen doğal olan bitkisel maddelerden oluşan reçeteli ve onaylı ürünümüz kullanımından sonra etki etmeye başladığı süreden itibaren size 10 saate kadar etki sağlayacaktır. Etki süresi başladığında damarlar genişleyecek kan daha hızlı dolaşım sağlayacağı için sertleşme, büyüme gibi sorunlar ortadan kalkacaktır. Cinsel ilişki sırasında ise erken boşalma gibi olaylarla da karşılaşmayacaksınız.

Bununla beraber partnerinizle geçirdiğiniz cinsel ilişki boyunca kesintisiz bir şekilde unutulmaz dakikalar yaşayacaksınız. Partnerinizle beraber geçirdiğiniz güzel dakikalar size duygusal ilişkinizde daha çok bağlanması gün geçtikçe cinsel ilişkiyi siz yerine partnerinizin davet etmesi gibi olumlu sonuçlar alacaksınız.

KLG Geciktirici Sertleştirici’den nasıl fazla performans alınır?

KLG Geciktirici Sertleştirici Ürünümüzle beraber ekstra bir şekilde performansınızı arttırmanın belirli püf noktaları var. Bunları uygulamanız doğrultusunda sadece cinsel ilişkinizde ki performansınız değil günlük yaşantınızda daha kaliteli bir hal alacaktır. Başlıca dikkat edilmesi gereken konular ise şunlardır.

• Günlük yaşantınızda çok fazla hazır yemek, fast food tüketiyorsanız bunları bırakmalısınız vücudun besin kaynaklarını daha sağlıklı bir şekilde tamamlamanız en doğru olanıdır.

• Beslenmeniz de yağlı, sağlıksız gibi belirli şeyleri yiyorsanız bunlar yerine daha sağlıklı bol yeşillik tüketerek vücudunuza gerekli besinleri sağlayarak vücudunuzun daha iyiye gitmesine neden olabilirsiniz.

• Vücudunuzda dikkat etmeniz gereken beslenme konusunda dikkat ettikten sonra spor yapmanız hormonsal dengenizi düzenleyerek size de estetik bir görünüm ve güç katacaktır. Bu konu en çokta partnerinizin hoşuna gidecektir.

• Fiziksel olduğu kadar mental olarak da dinlenmiş olmanız çok önemlidir. Kendinize ayırdığınız zamanlarda teknolojik aletlerden uzak durmanız halinde farklı bir uğraş bulmanız kitap okumanız, doğayla vakit geçirmeniz zihniniz için en iyi terapilerden olacaktır.

Bu gibi basit konulara dikkat etmeniz ve uygulamanız halinde performansınızı ciddi bir derecede arttıracaksınız.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar