WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Lady Era Damla Eczane Fiyatı

Lady Era Damla Türkiye Resmi Satış Sitesi

Lady Era 30 ml Damla Hakkında Genel Bilgiler;

Kadınların cinsel hayatlarında yaşadıkları en büyük sorunların başında gelen cinsel isteksizlik (cinsel soğukluk) için yardımcı olabilecek en iyi bitkisel takviye ürünlerden birisi Lady Era damladır. Bugüne kadar yapılan tüm araştırmalarda kadınların çoğunun cinsel ilişki sırasında orgazm olamadığını göstermiştir. Cinsel birleşme özellikle kadınlar için sıradan ve zorunlu bir görevmiş gibi yaşanmaktadır. Kadınların libido seviyesinin yükselmesi, ön sevişme, farklı ortamlar, farklı fanteziler ve lady era gibi yardımcı ürünlerle birlikte kadınlarında yaşanılan cinsel birlikteliklerden daha fazla haz alması ve daha fazla mutlu olabilmesi sağlanabilmektedir.

Toplumların Kadınlara Bakış Açısı;

Dünyadaki tüm toplumlarda kadınlar her zaman ikinci planda kalmışlardır. Bununla birlikte özellikle gelişmiş ülkelerde yani gerek kültürel gerek özgürlükler ve gerekse her insanın eşit şartlara sahip olması gerektiği bilinci yerleşmiş toplumlarda kadınlar cinsel hayatlarında da mutlu olmayı başarabilmektedir. Erkekler açısından bakıldığında özellikle cinsel yaşamlarını kolaylaştıracak ürünlerin çok daha fazla olduğu görülmektedir. Aslında kadınlar erkelere oranla küçük dokunuşlardan, erotik ortamlardan ve kullanabilecekleri yardımcı gıda takviyeleri ile çok daha çabuk etkilenebilecek yapıya sahiptirler.

Cinsel Hayatın Önemi;

Yani erkekler ereksiyon olabilmek ya da cinsel ilişkiye hazır olabilmek için daha fazla yardımcı ürünlere ihtiyaç duyabilmektedir. Bunlar daha çok kültürel yapılar, cinsel hayatın birçok toplumda hala tabu olması, ihtiyaç duyulduğunda uzman veya bir doktora başvurma konusunda çekingenlik v.s gibi birçok konu hem kadının hem erkeğin mutlu bir cinsel hayat yaşayamamasının sebeplerinin başında gelmektedir.

Eczane raflarında yerini almış olan Lady era damla bir kadının cinsel hayatında önemli gelişmeler yaşamasında oldukça fazla yardımcı olabilmektedir. İçeriğindeki bitkisel takviyeler sayesinde cinsel ilişki sırasında orgazm olmasına yardımcı olabilmektedir. Kadınların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan cinsel isteksizlik ve cinsel soğukluk olarak bilinen sorunlarının giderilmesine yardımcı olabilecek bir ürün olarak ülkemizde geliştirilen ürünlerin başında gelmektedir. Ülkemizde bu anlamda farklı marka ürünler de bulunmaktadır.

Marka Tescilli Lady Era Damla

Bu markaların birçoğu hiçbir şekilde ne Tarım bakanlığı (Sağlık Bakanlığı) ne de Kozmetik Dairesi Başkanlığı başvuru ve kayıtları olmadan piyasada satışı yapılmaktadır. Eğer bu konuda ürün kullanma ihtiyacınız varsa mutlaka ülkemizde izin belgelerinin ve marka tescilinin olmasına dikkat ediniz. Lady Era ürünümüz bu anlamda marka tescili olan ve üretim izin belgesi olan ürünlerdendir. Sağlığınızı tehlikeye atabilecek ürünlerden özellikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü cinsel hayatınızı renklendirmek isterken sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cinsel ilişkilerde yaşanan problemlerin başında gelen diğer bir etkende psikolojik olarak uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Birçok erkek daha cinsel ilişkiye girmeden erken boşalma ve ereksiyon olamama korkusundan iyi bir cinsel ilişki yaşayamamakta dır. Kadınlar da ise bu daha çok partnerini mutlu edememe duygusu ve aynı zamanda kendisinin de orgazm olamayacağını düşünmesi ve en önemlisi de yaşayacağı cinsel ilişkiden acı çekeceği hissi ilişkiye başlamadan psikolojik olarak etkilenmesini sağlar. Buradaki en önemli konu hem erkeğin hem kadının yeterince aslında cinsel hayatları hakkında bilgi sahibi olamamasından kaynaklanmaktadır. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi cinsel hayat birçok toplumda hala bir tabu olarak görülmektedir.

Bayanlarda Cinselliğe Bakış Açısı;

Ülkemizde bile hala evleninceye kadar cinsel ilişki ve cinsel hayat hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan insanlarımız bulunmaktadır. Maalesef internet çağında olduğumuz şu günlerde birçok insan yanlış sitelerden sahte ürün satan sitelerden alışveriş yaptığından beklediği etkiyi görememektedir. Eğer internet üzerinden lady era satın al ürünleri alıyorsanız mutlaka inceleme yapmalısınız, gerekli evraklara sahip olup olmadıklarından emin olmalı ve alışverişinizi ona göre yapmalısınız.

Lady Era Damla Kullanımı ve Lady Era İçeriği;

*Onun

*Şeker

*L-Askorbik Asit

* Arjinin

*Meyan Kökü Özütü

*Kafein (150 mg/L)

* B3 Vitaminleri (Nikotinamid)

*Potasyum Sorbat

*Sodyum Benzoat

Lady Era damla Türkiye Gıda Kodeksi Alkolsüz İçecekler Tebliğine uygun olarak üretilmektedir. İçeriğinde bulunan bileşenler yurt dışından yetkili üretici firma tarafından ithal edilmektedir, dolum ve paketlemesi Türkiye’de gerçekleşmektedir. İhtiyaç duyulduğunda alkolsüz içeceklere 5-7 damla damlatılarak tüketilebilir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız, çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. 18 Yaş ve üstü yetişkinler için uygundur.

Cinsel birliktelikten 30 dakika önce kullanılması halinde etkisi başlayabilmektedir. Yemeklerden önce veya sonra yarı aç karnına iken kullanılması ürünün etkisini artırabilmektedir. Uzmanlar yemek ile kullanıldığında ürünün bileşenlerinden dolayı etkisini daha az göstereceğini belirtmektedir. Yiyeceklerde bulunan yağ, karbonhidrat vs gibi maddeler ürün içeriğinde bulunan vitaminlere karışacağından dolayı etkiyi azalmaktadır. Son tüketim tarihi, üretici firma bilgileri ve üretim parti numarası ürünün şişesi üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca, Enerji ve Yağ besin öğeleri ürünün kutusu üzerinde bulunmaktadır, bu Gıda Kodeksinin yetişkinler için belirlemiş olduğu değerlerdir. Lady Era damla 30 ml damlalıklı olarak üretilen bir içecektir.

Orjinal Lady Era Damla Nereden Alınır?

Lady Era damla Türkiye’de yasal olarak satışı yapılan bir üründür. Ürünümüzü Eczanelerden, İnternet sitelerinden (firmamızın yetki verdiği siteler) Aktarlar ve Erotik ürün mağazalarından bulabilirsiniz. Firmamız tarafından satış izni olmayan hiçbir satıcıdan ürünümüzü almamanızı tavsiye ederiz. Alacağınız ürünün mutlaka yetkili üretim bilgilerini, bakanlık yetki belgelerini, orijinal ürün olup olmadığını araştırınız. Şirketimizin iletişim bilgilerinden günün her saati destek alabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardır Kozmetik ve Cinsel Sağlık Ürünleri konusunda tüketiciye en doğru ve en sağlıklı ürünleri ulaştırmak için özenle çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti her zaman bizim için ön plandadır. Ürünlerimiz uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda gerekli tüm izinleri alındıktan sonra üretilmektedir. Gerek erkek ürünlerimiz gerekse kadın ürünlerimiz en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürünlerimiz resmi satış sitelerimizden de temin edebilirsiniz, müşteri hizmetlerinde bulunan arkadaşlarımızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Ürünlerimiz gizli kargo ile tüketiciye ulaşmaktadır, paket üzerinde sadece isim ve adres bilgileriniz yer almaktadır. Ürünlerimizin fiyatı, içeriği, kalitesi, kutu tasarımından şişe üzerindeki etiketine kadar tüm ekip arkadaşlarımız büyük bir özveri gayretle çalışmaktadır. Firmamız dünyadaki diğer kozmetik ve cinsel sağlık ürünleri ile her zaman rekabet etmeyi amaçlamaktadır.

Lady Era Damla Yan Etkileri Var mı?

Yapılan tüm araştırma ve çalışmalar sonucunda Lady Era damlanın görülen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Hamile ve emziren bayanların kullanmaması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Alkol ve asitli içeceklerle kullanmamanızı tavsiye ederiz.

*Sürekli ilaç kullananlar (kronik rahatsızlığı olanlar),

*Kalp damar rahatsızlığı olanlar,

*Tansiyon problemi olanlar,

*65 yaş üzeri olanlar,

Uzman bir hekime veya eczacıya danışarak kullanmalıdır.

LADY ERA DAMLA KARGO VE TESLİMAT HAKKINDA

Türkiye’nin her yerine mesafeye göre lady era fiyatları değişiklik gösterebilir, üç iş günü içerisinde ister adresinize isterseniz kargo şubesinden teslim alınmak üzere kargo ile gönderilmektedir. Ürünler özel ambalaj yapılmış vaziyette sizlere ulaştırılmaktadır. Kargodan dahi doğabilecek herhangi bir şekilde üründe oluşabilecek hasar, kırılma gibi durumlarda firmamız sizlere yeni ürün göndermektedir. Ürün üzerinde yasal bilgiler mevcut değilse ve ürün kutusu üzerinde jelatin koruması yoksa aldığınız ürün sahte ürün demektir, asla almayın ve kullanmayın.

Uzun yıllardır Kozmetik, Dermo Kozmetik, Kadın Ve Erkek Cinsel Sağlık ürünleri alanlarında faaliyet gösteren firmamız şimdiye kadar yaptığı ürünlerde başarısını göstermiştir. Son tüketiciye en iyi ürünü sunabilmek için çalışmalarına büyük bir gayret ve özveri ile devam edecektir.

Ürünlerimizi ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, sağlıklı ve mutlu hayatlar dileriz.

Lady Era Damla Online Eczane Fiyat Listesi

Ürün İsmi              Ürün Adeti    Lady Era Damla Fiyatları

Lady Era Damla    1 Kutu           Lady Era Damla Fiyatı : 199 TL
Lady Era Damla    2 Kutu           Lady Era Damla Fiyatı : 369 TL
Lady Era Damla    3 Kutu           Lady Era Damla Fiyatı : 489 TL

Lady Era Damla Satın Al – Lady Era Damla Sipariş – Lady Era Damla Eczane Satış

19 Haz 2022 23:02

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar