WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Ajanta Kamagra
Ajanta Kamagra

Lovegra Oral Jel 100 mg

DNZE-0425

Lovegra Oral Jel 100 mg en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

359,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Lovegra Oral Jel 100 mg Kadın Orgazmı İçin Yüksek Performans Sağlar

Lovegra Oral Jel (Kadın Sildenafil Sitrat 100 mg Jel) - Ürün Bilgisi

Lovegra Oral Jelly (Female Sildenafil Citrate 100 mg Jelly), kadın cinsel uyarılma bozukluğu (FSAD) ve kadın cinsel işlev bozukluğu (FSD) tedavisi için özel olarak formüle edilmiş hızlı etkili ve etkili bir ilaçtır ve cinsel açıdan memnuniyet sağlar. kadınların ihtiyaçları ve kalıcı zevkleri.

Ajanta Pharma, kadınlarda cinsel işlev bozukluğunu tedavi etmek için kullanılan popüler bir kadın Sildenafil ilacı olan Sildenafil Citrate Tablet For Female (Lovegra) ile aynı aktif maddeye sahip Sildenafil Citrate ile hızlı etkili ve etkili bir ilaç olan Lovegra oral jeli piyasaya sürdü. Dozu aldıktan yaklaşık 30 dakika sonra etkisini göstermeye başlar ve tıbbi etkisi 3 ila 4 saat sürer.

Lovegra oral jel bayan istek arttırıcı, Ajanta Pharma tarafından 100 mg'lık güçlerde üretilmiştir. Gül aromalı her 5 g'lık Lovegra Oral Jelly poşeti, 100 mg aktif bileşen Sildenafil içerir.

İlacın Adı

Ajanta Pharma tarafından üretilen orijinal Lovegra Oral Jelly tedarik ediyoruz. Lovegra oral jel, Lovegra jel veya Kadın Sildenafil Sitrat 100 mg jöle olarak da bilinir.

Lovegra Jelly üreticisi
Ajanta İlaç
Web sitesi: ajantapharma.com

Lovegra Jelly'de bulunan Aktif Madde

Lovegra Oral Jelly'de bulunan aktif bileşen Sildenafil Citrate'dir. Her 5 g Lovegra Oral Jelly poşeti, 100 mg Sildenafil'e eşdeğer Sildenafil Sitrat içerir.

Dişi Sildenafil Oral Jel Kullanımları (Dişi Sildenafil Sitrat 100 mg Jel)

Bayan İstek Arttırıcı Lovegra jeli, Sildenafil'in oral jel solüsyonudur ve kadın cinsel uyarılma bozukluğu (FSAD) ve kadın cinsel işlev bozukluğunun (FSD) tedavisinde kullanılır. Kadın cinsel uyarılma bozuklukları (FASD), cinsel aktiviteye ulaşamama veya tamamlanana kadar cinsel aktiviteyi sürdürememe olarak tanımlanabilir. Bir araştırmaya göre, Cinsel işlev bozukluğu olan kadınların yüzde yetmiş ikisi, Sildenafil Sitrat ile tedavi edildiklerinde cinsel işlev ölçeğinde "çok iyileşti" veya "çok iyileşti".

Lovegra Oral Jelly, Super Kamagra tabletleri, Super Kamagra jelly, Kamagra jelly, Lovegra, Kamagra Soft tabs, Tadalis SX, Valif ve Apcalis SX gibi diğer ilaç markalarıyla da tanınan Ajanta tarafından üretilmektedir.

Bir Kadın Sildenafil Alırsa Ne Olur?

Genellikle erkeklerin erektil disfonksiyonuna yardımcı olmak için reçete edilen sildenafil, cinsel sorunlar yaşayan kadınlara da yardımcı olur. Sildenafil Citrate, penise kan akışını artırarak erektil disfonksiyonlu erkeklere yardımcı olduğu gibi, kadınların cinsel organlarına kan akışına neden olarak duyarlılığı artırır. Bir araştırma çalışmasına göre, Kadın Sildenafil Sitrat ile tedavi edilen kadınların orgazma ulaşma olasılıkları plasebo grubundakilere göre önemli ölçüde daha yüksekti.

Sildenafil'in testosteron düzeyi normal olan kadınlarda yaptığı şey, klitorislerini kanla doldurarak orgazm olmalarını sağlamaktır. Sildenafil bir erkeğin penisi ve bir kadının klitorisi üzerinde etkilidir. Partnerin memnuniyeti de artar.

Lovegra Oral Jel - Dozaj

Bir poşet Bayan İstek Arttırıcı Lovegra Oral jeli (Kadın Sildenafil Sitrat 100 mg) gerektiği kadar ve gerektiğinde, cinsel aktiviteden yaklaşık yarım saat ila bir saat önce kullanın. Önerilen maksimum dozlama sıklığı, günde bir Lovegra Oral Jelly (Lovegra jel) poşetidir. Başka bir deyişle, ancak son dozunuzun üzerinden 24 saat geçmişse başka bir doz alabilirsiniz.

Lovegra Oral Jel Nasıl Kullanılır

Lovegra Oral Jelly, her biri 100mg Sildenafil sitrat içeren poşetlerde gelir. Poşeti kesin ve jeli ağzınıza sıkın ve poşetin tüm içeriğini yutun. Lovegra Oral Jelly solüsyonu çok hızlı erir ve ilacı aldıktan yaklaşık 30 dakika sonra vücut enzimleri tarafından emilir. Lovegra Jelly, tüketildikten sonra yaklaşık 2-3 saat çalışır ve bu nedenle kadın cinsel uyarılma bozukluğu (FSAD) ve kadın cinsel işlev bozukluğu (FSD) sorunlarının tedavisinde hızlı ve eğlenceli bir çözüm olarak bilinir.

Lovegra Oral Jelly'nin Yan Etkileri (Kadın Sildenafil Sitrat 100 mg Jel)

Lovegra Jelly, diğer Jenerik Sildenafil Sitrat ilaçları ile benzer yan etkilere sahiptir. Bunlar genellikle hafif ila orta şiddettedir ve genellikle birkaç saatten uzun sürmez. Bu yan etkilerin bazılarının daha yüksek dozlarda ortaya çıkması daha olasıdır. Lovegra Jelly by Ajanta'nın insidans oranı %2 veya daha fazla olan en yaygın yan etkileri baş ağrısı, kızarma, hazımsızlık, anormal görme, burun tıkanıklığı, sırt ağrısı, kas ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi ve kızarıklıktır.

Oluşabilecek daha az yaygın yan etkiler, renk görüşünde geçici değişiklikler (mavi ve yeşil nesneler arasındaki farkı söylemede güçlük veya mavi renk tonu olması gibi), gözlerin ışığa daha duyarlı olması veya bulanık görmedir.

Nadir durumlarda, Sildenafil Citrate gibi PDE5 inhibitörleri alan hastalar, bir veya iki gözde ani görme azalması veya kaybı bildirmiştir. Bu olayların doğrudan bu ilaçlarla mı, yüksek tansiyon veya diyabet gibi diğer faktörlerle mi ilgili olduğunu belirlemek mümkün değildir.

Betes veya bunların bir kombinasyonu. Ani görme azalması veya kaybı yaşarsanız, Lovegra oral jel dahil PDE5 inhibitörlerini almayı bırakın ve hemen bir doktor çağırın.

Lovegra Jelly (Sildenafil Citrate) dahil PDE5 inhibitörleri alan kişilerde bazen kulak çınlaması ve baş dönmesi ile birlikte işitmede ani kayıp veya azalma nadiren bildirilmiştir. Bu olayların doğrudan PDE5 inhibitörleriyle mi, diğer hastalıklarla veya ilaçlarla mı, diğer faktörlerle mi yoksa faktörlerin bir kombinasyonuyla mı ilgili olduğunu belirlemek mümkün değildir. Bu semptomları yaşarsanız, Lovegra Jelly by Ajanta'yı kullanmayı bırakın ve hemen bir doktora başvurun.

Lovegra by Ajanta alan hastalarda nadiren kalp krizi, felç, düzensiz kalp atışları ve ölüm bildirilmiştir. Ajanta'dan Lovegra'yı almadan önce bu hastaların çoğu, ancak hepsi değil, kalp problemleri yaşadı. Bu olayların Lovegra Oral Jelly (Female Sildenafil Citrate 100 mg Jelly) ile doğrudan ilişkili olup olmadığını belirlemek mümkün değildir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz veya endişe duyduğunuz herhangi bir yan etki veya semptom geliştirirseniz doktorunuzu arayın.

Lovegra Oral Jel Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Uyarılar ve Önlemler

24 saatte birden fazla Lovegra Jelly (Kadın Sildenafil Oral jel solüsyonu) tüketmeyin.

Seks sırasında kalbiniz daha çok çalışır. Bu nedenle kalp sorunları olan kişiler için cinsel aktivite önerilmeyebilir. Cinsel işlev bozukluğu için herhangi bir tedaviye başlamadan önce, doktorunuza kalbinizin seks yapmanın ekstra yükünü kaldırabilecek kadar sağlıklı olup olmadığını sorun. Seks sırasında göğüs ağrınız, baş dönmesi veya mide bulantınız varsa, cinsel ilişkiye girmeyi bırakın ve derhal doktorunuza bu sorunu yaşadığınızı söyleyin.

Kardiyovasküler durum nedeniyle cinsel aktivite önerilmezse, hastalar Lovegra Oral Jelly kullanmamalıdır.
Hastalar, bir veya iki gözde arteritik olmayan anterior iskemik optik nöropatinin (NAION) bir işareti olabilecek ani bir görme kaybı meydana gelirse Lovegra Oral Jelly'yi durdurmalı ve tıbbi yardım almalıdır. Lovegra, NAION öyküsü olan hastalarda dikkatle ve yalnızca beklenen yararlar risklerden ağır bastığında kullanılmalıdır. "Kalabalık" bir optik diski olan hastalar da NAION açısından yüksek risk altında olabilir.

Hastalar, ani işitme azalması veya kaybı durumunda Lovegra Oral Jelly'yi durdurmalı ve derhal tıbbi yardım almalıdır.
Lovegra Jelly, alfa blokerler veya antihipertansiflerle birlikte uygulandığında dikkatli olunması önerilir. Eşzamanlı kullanım hipotansiyona neden olabilir.

Azalmış kan basıncı, daha yüksek Sildenafil maruziyetlerinde senkop oluşabilir. Ritonavir gibi güçlü CYP inhibitörleri alan hastalarda Sildenafil maruziyeti artar. Lovegra Jelly dozunun azaltılması önerilir.

Ajanta'dan Lovegra Jelly, kan basıncınızın hafif, geçici olarak düşmesine neden olabilir. Cinsel işlev bozukluğunuzu teşhis etmek ve Lovegra jeli (Kadın Sildenafil Sitrat 100 mg Jel) tek başına veya diğer ilaçlarınızla güvenli bir şekilde alıp alamayacağınızı öğrenmek için kapsamlı bir tıbbi muayeneden geçmeniz gerekecektir. Aşağıdaki durumlarda doktorunuza bildirdiğinizden emin olun:

• herhangi bir kalp sorunu yaşadıysanız (örn. anjina, göğüs ağrısı, kalp yetmezliği, düzensiz kalp atışı, kalp krizi veya aort kapağında daralma)
• daha önce felç geçirdiniz
• düşük veya yüksek tansiyonunuz varsa
• daha önce ciddi görme kaybı yaşadıysanız
• retinitis pigmentosa adı verilen nadir görülen kalıtsal bir göz hastalığınız varsa
• herhangi bir böbrek problemi yaşadıysanız
• herhangi bir karaciğer problemi yaşadıysanız
• orak hücreli anemi veya lösemi dahil olmak üzere herhangi bir kan problemi yaşadıysanız
• sildenafile (etkin madde) alerjiniz varsa
• mide ülseri veya herhangi bir kanama probleminiz varsa
• başka ilaçlar alıyorsanız

Lovegra Jelly sadece cinsel işlev bozukluğu olan kadınlar içindir. Yeni doğanlar, çocuklar veya kadınlar için değildir. Lovegra Jelly, sizi veya eşinizi AIDS'e neden olan HIV virüsü de dahil olmak üzere cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanmaktan korumaz. Bu bir hormon veya afrodizyak değildir.

Araç ve Makine Kullanma Yeteneğine Etkisi

Sildenafil Citrate (Lovegra Oral Jelly) tedavisi gören bazı hastalarda geçici görme bozuklukları ve baş dönmesi bildirildiğinden, hastalar araç veya makine kullanmadan önce Sildenafil'e nasıl tepki verdiklerinin farkında olmalı ve doktor buna göre tavsiyede bulunmalıdır.

Lovegra Jel ve Alkol

Lovegra Jelly (Genel Dişi Sildenafil Jel), kan alkol seviyesi 80 mg/dL olan sağlıklı deneklerde sırtüstü ve eğik diyastolik kan basıncında (sırasıyla 3.5 ve 6.1 mm Hg) küçük bir azalmaya neden olur.

Lovegra Jel Aşırı Doz

800 mg'a kadar tek doz Sildenafil Citrate (Lovegra Oral Jelly) ile sağlıklı gönüllülerle yapılan çalışmalarda, advers reaksiyonlar daha düşük dozlarda görülenlere benzerdi ancak insidans oranları ve şiddeti arttı.
Doz aşımı durumlarında, gerektiği şekilde standart destekleyici önlemler alınmalıdır. Sildenafil plazma proteinlerine yüksek oranda bağlandığından ve idrarla atılmadığından renal diyalizin klirensi hızlandırması beklenmez.

Hamilelikte Lovegra Jel
Sildenafil Citrate sınıflandı

ABD FDA Gebelik Kategorisi B tarafından onaylanmıştır.

Lovegra Jelly (Kadın Sildenafil Sitrat 100 mg Jel), hamilelik sırasında kadınlar tarafından kullanım için endike değildir. Sildenafil ile yürütülen hayvan üreme çalışmaları, sıçanlarda ve tavşanlarda organogenez sırasında sırasıyla 16 ve 32 katına kadar oral dozlarda uygulandığında, mg/m2 bazında 100 mg/gün'lük maksimum önerilen insan dozu (MRHD) olduğunda olumsuz gelişimsel sonuçlar göstermemiştir. . Organogenez sırasında günde 200 mg/kg'a kadar alınan sıçanlarda ve tavşanlarda teratojenisite, embriyotoksisite veya fetotoksisite kanıtı gözlenmemiştir.

Lovegra Hemşirelik Hususları

Lovegra Jelly (Genel Dişi Sildenafil Jel) emziren anneler tarafından kullanılmamalıdır. Anne sütüne salgılanması hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Lovegra Oral Jelly'i Poşet Başına Sadece 129 TL2den Hemen Satın Alın

Lovegra Oral Jelly'yi Deniz Eczane'den online olarak satın alabilirsiniz. 100 mg Sildenafil içeren Lovegra Oral Jelly 5g poşetler (Kadın Sildenafil Sitrat 100 mg Jel), Ajanta Pharma, Hindistan tarafından üretilen 7 poşetlik bir kutuda sağlanır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar