WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

22 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Masaj Yağları ve Mucizevi Etkileri

Masaj, günün stresinden ve diğer sıkıntılarından kurtulmak için başvurulabilecek en etkili yöntemdir. Masaj sırasında hissedilen rahatlama sayesinde kişi, yenilenme fırsatı bulur ve psikolojik bir arınma da hisseder. Yorgunluktan kurtulmak için yardım alınabilecek ilk seçenek vücut masajı gibi görünür. Oysa cinsel masajlar da bu yorgunluğun atlatılması konusunda iyi bir alternatiftir. Üstelik masaj sırasında yağ ve jeller kullanılarak bu keyfi artırmak mümkündür.

Cinsel masal yağı denildiğinde akla ilk olarak vajinal kayganlaştırıcılar gelir. Oysa cinsel masaj yağları kullanan kişiye bundan farklı hazlar da sunar. Bu bağlamda, partnerlerin seksten aldığı zevk katlanarak artar ve tatmin sevileri de yükselir. Sfrodizyak etkili masaj yağları partnerli sekslerde kullanılabileceği gibi kişinin tek başına kullanımları için de uygundur.

Cinsel Masaj Nedir?

Cinsel masaj, vücut masajıyla benzer şekilde yapılır. Masaj sırasında partnerler birbirlerinin vücuduna uygun hareketler yapar ve gevşeme sağlamaya yardımcı olur. Bu tip masajlar sırasında duygusal bir yakınlaşma yaşanır ve partnerlerin özel paylaşımlar yapmasına olanak sağlanır. Bu sırada işleme uygun bazı yağ ve jeller de kullanılabilir. Cinsel masaj aynı zamanda erkek ve kadının ilişki öncesi uyarılmasını sağlar. Bu bakımdan masaj jeli ve yağına aşk yağı dendiği de görülür.

Cinsel Masaj Yağının Etkileri

Sıradan vücut masajlarında kullanılan yağların amacı ciltteki emilimi artırmak ve vücudun daha hızlı bir biçimde rahatlamasını sağlamaktır. Cinsel masaj esnasında kullanılan masaj jeli ve aşk yağı da tamamen bu amaçla kullanılır. Cilde uygulanan jel ve yağlar hızlı bir şekilde emilerek hem masaj sırasında yapılan hareketlerde kolaylık sağlar hem de kasların gevşemesine yardımcı olur.

Masaj yağları yatıştırıcı etkileriyle de ön plana çıkarlar. Bu bakımdan zevklerinize hitap eden aromada bir masaj yağı alarak sakinleşmeye başlayabilirsiniz. Uygun şekilde yapılan bir masaj sonrasında uzun süreli rahatlama hissetmek ve daha kaliteli bir ilişki deneyimi yaşamak mümkündür.

Masaj Yağı ve Jelinin İçeriğinde Neler Vardır?

Cinsel masaj amacıyla üretilen yağ ve jeller tamamen saf ve doğal bir içeriğe sahiptir. Bu bağlamda ürünler içerisinde; gerçek meyve özleri, çiçekler ve zengin besin maddeleri yer alır. Kayganlığın sağlanması amacıyla da genellikle su ya da yağdan yardım alınır. Bu bakımdan su bazlı cinsel masaj yağları ile karşılaşmak da mümkündür.

Masaj jeli ve yağlarının doğal kaynaklardan üretilmesi sayesinde masajdan alınan keyfin yanına yenilenmiş ve sağlıklı bir cilt eklenir. Buna göre, cinsel masaj yağları sayesinde daha parlak ve nemli bir cilde kavuşulur. Böyle bir cilde dokunulduğunda yumuşak ve ipeksi bir kayganlık hissedilir.

Cinsel Masaj Yağı Seçenekleri Nelerdir?

Cinsel masaj yağı konusunda farklı markalar tarafından üretilen çok sayıda ürün seçeneği ile karşılaşmak mümkündür. Bu yağların büyük bir çoğunluğu vücutta benzer etkiler bırakır. Ancak yağları aromalarına göre sınıflara ayırmak mümkündür. ID Luble Aromalı Masaj Yağı; çikolata, şeftali, vanilya, çilek ve muz şeklinde online eczane sitemizde satışa sunulur. Bunun dışında bir aroma isteyenler içinse Oil of Secret içeriklerine bakmakta fayda vardır.

Viaxi markası olarak kategoriye konulan ürünler; vişne, kayısı, şeftali, çilek ve çikolata olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Meyve özleri kullanılarak üretilen bu masaj yağları sayesinde ortama ve cilde hoş bir koku da yayılır. Yani masaj, vücutta gezinen parmaklara ek olarak sevilen kokularla da desteklenir. Cinsel masaj sırasında kullanılan masaj yağı yalnızca aromasına göre kategorize edilmez. Bu bağlamda, masajdan alınan zevki katlamak için kullanılabilecek bir seçenek de afrodizyak masaj yağları olarak kabul edilir.

Afrodizyak Etkisi Nedir?

Afrodizyak, kullanımı sırasında cinsel libidoyu artırmaya yardımcı olan bir maddedir. Adını Yunan mitolojisinde yer alan Afrodit’ten alan bu madde sıklıkla parfüm ve masaj yağı gibi ürünlere ilave edilmektedir. Bu ürünler sayesinde hem kişisel haz hem de partnerin ilişkiden aldığı haz artırılabilmektedir. Afrodizyak temelli maddeler besin kaynakları aracılığı ile vücuda alınabilir. Ancak dışarından elde edilen ürünlerle de aynı etkiyi yakalamak mümkündür. Afrodizyak içerikli herhangi bir ürün kullanarak cinsel işlev bozuklukları da hafifletilebilmektedir.

Afrodizyak etkisi en yüksek olan besin kaynakları; kabuklu deniz ürünleri, antep fıstığı ve kabak çekirdeği gibi kuruyemişler ve bitter çikolata olarak sıralanabilir. Bunun dışında bazı bitkisel takviyelerle de afrodizyak maddesinin dışarıdan alınması mümkündür. Ancak beslenme yoluyla bu maddeyi almak istemeyenlerin kullanabileceği diğer alternatifler de vardır. Bunlar arasında en yaygın kullanıma sahip olanlar parfüm ve afrodizyak masaj yağları şeklindedir.

Afrodizyak Etkili Masaj Yağları Ne İşe Yarar?

Afrodizyak etkili masaj yağları vücudun farklı bölgelerine parmaklar yardımıyla sürülür. Kullanım bakımından sıradan masaj yağları ile herhangi bir farkı yoktur. Ancak etki bakımından afrodizyaklı masaj yağlarının alanı oldukça büyüktür. Buna göre diğer cinsel masaj yağlarında olduğu gibi bu ürünler de cinsel güdüyü artırıcı bir rol üstlenir. Afrodizyağın ortama yaydığı etki sayesinde partnerlerin birbirine olan cinsel arzusu ve isteği yükselir.

Afrodizyak yalnızca cinsel güdüyü artırmakla görev almaz aynı zamanda ilişki sırasında hissedilen zevkin de artmasına yardımcı olur. Bu bakımdan cinsel ilişki öncesinde afrodizyak içerikli bir ürün kullanmak cinsel performansın da gözle görülür ölçüde artmasına yardımcı olur.

Afrodizyak maddesinin standart bir beslenme programında mutlaka bulunması gerektiğine dair uzman görüşleriyle karşılaşmak mümkündür. Bu tip bir beslenme alışkanlığına afrodizyak içerikli yağlar da eklenince cinsel yaşamın güçlendirilmesi kaçınılmaz bir sonuçtur.

Masaj Yağının Kişide Uyandırdığı Hisler Nelerdir?

1 - Doğru şekilde ve hamarat ellerde kullanılan masaj yağı hem fizyolojik hem de psikolojik etkiler bırakır. Bu bağlamda, cilt tarafından emilen yağlar kişinin daha esnek hücrelere sahip olmasını sağlar. Bununla birlikte özellikle kas dokularında gevşeme hissedilir. Bazı özel masaj yağlarının ciltteki yaraların daha çabuk iyileşmesine destek verdiği bilinir. Ayrıca regl dönemindeki kadınların ağrıları da bu masaj yağları ve ufak masaj hareketleri sayesinde hafifletilebilir.

2 - Masaj yağı vücut üzerinde bir rahatlama sağladığı gibi psikolojik anlamda da gevşemeye yardımcı olur. Bu bağlamda aromatik masaj yağları sayesinde koku dokuları uyarılır ve günün stresi çabucak atılabilir. Bu yağlar sayesinde kişi daha sakin ve pozitif hissetmeye başlar. Düzenli kullanımlarda masaj yağlarının uykusuzluk gibi problemleri iyileştirme yönünde etkisi olduğu da kabul edilir.

3 - Cinsel masaj yağları, adından da anlaşılacağı üzere partnerin cinsel dürtüleri üzerinde etkisi olan ürünlerdir. Masaj sırasında partnerlerin birbirine olan dokunuşları hem duygusal paylaşıma hem de vücutsal gevşemeye yardımcı olur. Masaj yağlarının ciltteki etkisi ve aromaları sayesinde de cinsel ilişkiye olan istekte artış görülür. Buna ek olarak cinsel ilişkide tarafların birbirinden beklediği performans da daha kaliteli olur.

Masaj Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Masaj vücutsal ya da cinsel olmasından bağımsız olarak oldukça faydalı bir aktivitedir. Bu bağlamda, yalnızca yarım saat süren bir masaj bile kişide gözle görülür pozitif etkiler bırakmaya yeter. Masaj yaptırmanın kişi üzerindeki ilk etkisi; endişe, kaygı ve stres gibi yıpratıcı duygulardan arınma sağlamasıdır. Bu arınmayla birlikte vücut kasları gevşer ve kasılma kaynaklı hissedilen ağrılarda hafifleme olur.

Masaj esnasında başvurulan hareketler, lenfatik süzülmeyi daha iyi bir hale getirirken kan akışının hızlanmasına da yardımcı olur. Yani hücreler daha iyi beslenir ve tüm vücut bazında bir yenilenme yaşanır. Kişinin bağışıklık sistemi bu hareketler neticesinde daha güçlü bir hale dönüşür. Zihinsel farkındalığın artmasıyla birlikte de kişi aklını meşgul eden karmaşalardan kurtulmayı başarır. Masaj sonunda taze bir cilde ve temizlenmiş bir zihne kavuşulur.

Cinsel Masaj Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Vücut masajı sonunda hissedilen fiziksel ve psikolojik yenilenme, masaj yapılan kişinin tüm aktivitelerini doğrudan etkiler. Cinsel ilişki ise etkilenen aktivitelerin başında yer alır. Cinsel performans hem fiziksel hem de psikolojik olaylardan kolayca etkilenebilir. Bu bakımdan, ilişki öncesinde kısa süreli bile olsa masaj yaptırmak kişinin daha iyi hissetmesini sağlar.

Masaj sırasında gevşeyen kaslar sayesinde cinsel birliktelik kolaylaşır. Zihinsel tazelenme sayesinde ise kuruluk ya da ereksiyon bozukluğu gibi fonksiyonel rahatsızların aşılması kolaylaşır. Yani, cinsel masaj her anlamda daha iyi bir ilişki deneyimi yaşanmasına destek verir.

Cinsel Masaj Yağları Nasıl Uygulanır?

Cinsel masaj yağının kullanımı son derece basit adımlardan oluşur. Bu bağlamda, masaj ve masaj yağından en etkili sonucun alınabilmesi için masaj öncesinde ılık bir duş alınması son derece önemlidir. Bundan sonra kurulanmış olan cilde masaj yağı istenen şekilde sürülebilir. Masaj konusunda tecrübesiz olanlar için en iyi yöntem LoveJoy masaj yağından bir kısmını avuç içine dökmek, ardından da bunu dairesel hareketlerle vücuda yedirmektir.

Masaj yağları cilde uygulandıktan sonra bir süre beklenerek, cildin bu yağları emmesine imkan tanınmalıdır. Masaj yağlarının emilimi tam olarak sağlandıktan sonraysa diğer cilt bakım ve kozmetik ürünlerin kullanımına geçilebilir.

Masaj Yağı Kullanmak Neden Önemli?

Masaj için üretilen özel yağlar ile sıradan yağ, krem ve jeller arasında büyük bir fark vardır. Masaj yağları aynı zamanda taşıyıcı yağlar olarak isimlendirilirler. Buna göre taşıyıcı yağların cilt açısından en faydalı ve en zararsız ürünler olduğu kabul edilir. Masaj yağları dışında kullanılan ürünlerin cilt üzerindeki gözenekleri tıkama riskleri vardır. Üstelik masaj sırasında ya da uygulama sonrasında cildin tahriş olması da sık karşılaşılan problemlerden biridir.

Cinsel masaj yağları, alternatif tıpta da etkisi kabul edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin en belirgin özelliği cilde çabuk geçmesi ve kolayca emilmesidir. Masaj yağlarının üretimi sırasında tamamen doğal kaynaklardan faydalanılması da son derece önemli bir noktadır. Doğal meyve ve bitki özleri sayesinde ortaya çıkan ürünlerin vücuda negatif bir etki bırakma ihtimali oldukça düşer. Geriye kalan bu yağları vücuda sürüp; fiziksel, psikolojik ve cinsel sağlığın keyfini çıkarmaktır.

Masaj Yağı Kullanımının Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

Masaj yağları tamamen doğal ve organik ürünler kullanılarak üretilirler. Bu bağlamda yağlar içerisinde genellikle; su, meyve ve bitki özleri bulunur. Özenle ve tamamen doğal yollarla elde edilen bu özler kurutulduktan sonra yağlar ortaya çıkarılır. Dolayısıyla masaj yağlarının bilinen bir yan etkisi bulunmaz. Bu yağların kullanımı nedeniyle cilt zarar görmez ya da masaj alanlarında tahriş oluşmaz.

Masaj yağının yan etkileri yalnızca kişi alerjik bir reaksiyon verdiğinde oluşabilir. Bu sebeple herhangi bir ürün kullanmadan önce içerdiği meyve ve bitki özlerine bakılmalıdır. Kişinin alerjik reaksiyon verdiği bir meyve ya da bitki özlü ürünü satın alması kesinlikle tavsiye edilmez. Bunun dışında masaj yağlarının kullanımı nedeniyle bir yan etki oluşmaz. Yani ürünler gönül rahatlığı ile kullanılabilirler.

ID Lube Çilek Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ID Lube ID Lube Çilek Aromalı Masaj Yağı 100 ml

ID Lube Çilek Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

225,00
Oil of Secret Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cabs Oil of Secret Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Oil of Secret Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Masaj Yağı 400 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Masaj Yağı 400 ml

LoveJoy Masaj Yağı 400 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

375,00
LoveJoy Masaj Yağı 200 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Masaj Yağı 200 ml

LoveJoy Masaj Yağı 200 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

325,00
Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

325,00
ID Lube Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ID Lube ID Lube Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml

ID Lube Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

225,00
ID Lube Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ID Lube ID Lube Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml

ID Lube Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

225,00
Oil of Secret Çikolata Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cabs Oil of Secret Çikolata Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Oil of Secret Çikolata Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Vücut Yağı Vişne Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Vücut Yağı Vişne Aromalı

LoveJoy Vücut Yağı Vişne Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
ID Lube Muz Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ID Lube ID Lube Muz Aromalı Masaj Yağı 100 ml

ID Lube Muz Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

225,00
ID Lube Çikolata Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ID Lube ID Lube Çikolata Aromalı Masaj Yağı 100 ml

ID Lube Çikolata Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

225,00
Oil of Secret Çilek Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cabs Oil of Secret Çilek Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Oil of Secret Çilek Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Oil of Secret Kayısı Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cabs Oil of Secret Kayısı Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Oil of Secret Kayısı Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Oil of Secret Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cabs Oil of Secret Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Oil of Secret Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Oil of Secret Vişne Aromalı Masaj Yağı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cabs Oil of Secret Vişne Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Oil of Secret Vişne Aromalı Masaj Yağı 100 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Vanilya Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Vanilya Aromalı

LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Vanilya Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Çilek Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Çilek Aromalı

LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Çilek Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Vücut Yağı Elma Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Vücut Yağı Elma Aromalı

LoveJoy Vücut Yağı Elma Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Aromalı

LoveJoy Vücut Yağı Çikolata Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Vücut Yağı Çilek Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Vücut Yağı Çilek Aromalı

LoveJoy Vücut Yağı Çilek Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
LoveJoy Vücut Yağı Muz Aromalı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
LoveJoy LoveJoy Vücut Yağı Muz Aromalı

LoveJoy Vücut Yağı Muz Aromalı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml

Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

325,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

225 375

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar