WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

9 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Afrodizyak Parfüm Çeşitleri

Parfüm pek çok sayıda kişi tarafından yaygın bir şekilde hemen hemen her gün kullanılmakta olan bir bakım ürünüdür. Parfüm kokusu kullanan kadın ya da erkekler genel olarak bakımlı kabul edilmektedir. Günümüzde erkek ve kadın için afrodizyak parfüm kullanımı yaygınlaşmaktadır. Afrodizyak parfümler içeriğinde feromon maddesi bulunmaktadır. Feromon maddesi ilk olarak günümüzde 1956 yılında ipek böceklerinde bulunmuştur. Buna ek olarak yapılan çalışmalar neticesinde de pek çok feromon parfüm türü de belirlenmiştir.

Feromon Maddesi Nedir?

Genel olarak aşk ve de cinsellik ile ilgili olmasıyla kabul edilen feromon hormonu insanların vücutlarında bağışıklık sisteminde yer almaktadır. Feromon hormonunun salgıları, idrar ve de koltuk altındaki ter ile beraber dışarı atılmaktadır. Uçucu ve de algılanamayacak kadar hafif bir kokusu olan kimyasal salgı olmaktadır. Ayrıca feromon yani aşkın hormonu ile adlandırılmakta iken yayılan koku ise aşkın kokusu olarak adlandırılmaktadır. Afrodizyaklar da genel olarak doğurganlık sorunlarını ya da ereksiyon bozukluğu gibi bazı ikincil cinsel işlev bozuklukları ele alan maddelerden farklı olmaktadır. Bunlara ek olarak Yunan mitolojisinde aşk ve de güzellik tanrıçası olarak yer alan Afrodit’ten afrodizyak ismi gelmektedir. Yunanca dilinde aphrodisiakon yani afrodite ait anlamına da gelmektedir.

Afrodizyak Etkili Parfümler Ne İşe Yarar?

Birçok kişi tarafından tercih edilen afrodizyak etkili parfümlerin bilinen muhteşem etkisi sayesinde arzularına ulaşan pek çok sayıda erkek afrodizyak parfüm kullanmaktadır. İlk olarak erkek parfüm ürünleri olarak yani erkeklerden kadınların etkilenmesi amacı ile kullanılan bu parfümler kadınların cinsel isteğini en maksimum noktaya ulaştırmaya ve de baskılanan cinsellik duygularının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca karşı taraftaki cinsi bu parfüm bir aşk sarhoşluğuna iter ve bu yüzden de bu tür afrodizyak etkili erkek parfüm ürünleri aşk parfümü şeklinde de anılmaktadır.

Günümüzde sektörde de bu parfümlerin afrodizyak etkili parfüm olarak bilinmesinin bir diğer nedeni de gerçekten parfümün kokusunun etkisinde pek çok kadının kalması ve de istemsizce bu parfümü kullanmakta olan erkek ile ilgilenmeye başlamasıdır. Pek çok sayıda kadın parfümün kokusunu tam olarak aldıktan sonra kendinden geçmektedir. Bu sayede de parfümü kullanmakta olan erkek karşısında gerçekten de âşık gibi davranmaktadır.

Afrodizyak etkisi olan bu erkek parfümlerinin yanı sıra kadın parfüm ürünleri de yaygın olarak günümüz koşullarında yer almaktadır. Bu tarz kadın parfüm ürünlerini tercih eden kadınlar da erkekleri etkilemek amacı ile yaygın olarak afrodizyak etkili parfümleri kullanmaktadır.

Afrodizyak Etkili Parfüm Ne Demektir?

Birini beğenmek konusunda ya da kendini birine beğendirme konusunda genel olarak koku çok önemli bir faktör olmaktadır. Kadınların da erkeklerde her daim en fazla dikkat ettiği özelliklerden biri mis gibi güzel kokmaları olmaktadır. Feromon içeren ve de bu yüzden kişilerin arzularını uyandıran ve çekiciliği arttıran bu parfümler geçmişten bugüne kadar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Afrodizyak parfüm içeriğinde feromon maddesi bulunan parfümler olmaktadır. Feromon maddesi, afrodizyak ya da aşk ilacı, tüketildiği zaman libidoyu arttıran bir madde olmaktadır.

Bu tür afrodizyak parfümler, içerisinde yer alan afrodizyak etkisini tam olarak bitki özlerinden elde etmektedir. Özel anlarda da kullanılmasının yanında, hoş ve de ferah kokusu ile beraber gündelik hayatlarda da kullanıma uygun olmaktadır. Afrodizyak parfümler hem kadınlar için kullanılmakta olup hem de erkekler için kullanılmaktadır. Bu son derece etkileyici olan parfümlerin kullanıcıları ürün bittikçe yeniden satın alarak memnuniyetlerini de gün yüzüne çıkarmaktadırlar. Parfüm içeriğinde yer alan feromon etkisi sayesinde kullanıcı kişiler erkek ya da bayan olsun akıllarda kalıcı bir koku ve de etki bırakacaklardır.

Afrodizyak Etkili Parfümün Her Ten İle Uyumu

Afrodizyak parfümler genel olarak bütün tenler ile çok uyumlu olan kokular olmaktadır. Afrodizyak parfümler feromon etkisi ile kişileri en iyi şekilde temsil edecek bir kokuya sahip olma konusunda oldukça önemlidir. Bu parfümler diğer parfüm çeşitleri gibi ten rengini ayırmazlar. İlk kullanılan zamandan itibaren çevrede yer alan eğer erkek kullanıcı iseniz bütün kadınların dikkatini çekmenize destek olur. Ayrıca kokunuz ile bayanları tahrik etmenize, bayanları baştan çıkartmanıza sebep olmaktadır. Eğer kadın parfüm kullanıcısı iseniz yine aynı şekilde erkeklerin size ilgi göstermesine, erkeklerin kullanıcı kadınlara karşı cinsel bir istek duymalarına ve de yakınlaşmalarına daha doğrusu hayal edilen mutlu sonuca hızlı bir şekilde ulaşılmasına yardımcı olmaktadır.

Afrodizyak Parfüm Şişesi

Afrodizyak parfümler genel olarak 50 ml'lik özel şişesinde kullanıcı olan kişilere sunulan parfümlerdir. Bir şişe parfüm yaklaşık olarak 3 ay boyunca da yeterli gelebilmekte ve rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu parfümler günümüz koşullarında afrodizyak ve ya feromon esanslarının yoğun olarak kullanımı sayesinde kalıcılık etkisi de gün boyu hissedilen parfümler olmaktadır.

Bu parfümler, kişilerin güzel kokmasının ötesinde bir şekilde karşı cinsi etkilemeye de destek olabilen sonuç odaklı bir parfümdür.

Etrafınızdaki karşı cinslere unutamayacakları bir etki oluşturmak ile birlikte o kişilerin akıllarında kalıcı bir yer sağlamaya da yardım eden bir parfümdür.

Afrodizyak Etkili Parfümlerin Yararları Nelerdir?

Günümüzde afrodizyak parfümler pek çok sayıda kadın ya da erkek tarafından tercih edilmekte olan bir parfüm çeşididir. Bu afrodizyak parfümlerin yararları aşağıdaki gibidir. Bunlar;

1 - Afrodizyak parfümler genel olarak aşk hormonlarını artırdığı sebebi ile cinselliği de yaklaşık olarak % 70 oranında arttırmaktadır.

2 - Kokunun içinde yer alan doğal maddeler karşı cinslerin sizden duymakta olduğu etkiyi büyük oranda etkilemektedir. Afrodizyak etkisi kokuyu baştan çıkarıcı bir hale getirmektedir.

3 - Feromon içeren afrodizyak etkili parfümler hormonları harekete geçirip kişileri her daim çekici yapmaktadır. Bu parfümün kokusu, kişilerin hafızasına kazınma konusunda da oldukça etkilidir.

4 - Afrodizyak parfümler genel olarak uzun süreli etkisinin sayesinde de daha kalıcı olmaktadır.

5 - Oldukça fazla sayıda çeşidi olan bu parfümler sayesinde hemen hemen her zevkten kişilere hitap etmektedir.

6 - Afrodizyak etkili parfümlerin çeşitleri diğer parfümlerin arasında en etkili olan parfüm olarak kabul edilmektedir.

7 - Genel olarak koku ile hafızalarda kalmak istenilen durumlar için afrodizyak etkisi yer alan parfümler keskin ve de yoğun kokuları ile daha da etkilidir.

Bütün bu yukarıdaki sebepler ile afrodizyak etkisi bulunan parfümler çok fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir.

Afrodizyak Etkili Parfüm Fiyatları

Çeşitli parfümlerde olduğu gibi afrodizyak etkisi olan parfümlerde özel anlarda ve de gündelik hayatta kullanılabilecek olan parfümlerdir. Bu feromon parfüm ürünlerinin her birinin mililitresi birbirinden farklı olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu parfümler genel olarak mililitresine göre de fiyatlandırılmaktadır. Buna ek olarak 1 kutu parfüm satın almak yerine daha fazla kutu parfüm satın almak her daim kişiler için daha iyi bir fiyat avantajı sunmaktadır. Afrodizyak etkili parfümlerin fiyatları da genel olarak çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir.

Afrodizyak Etkili Parfüm Kullanımı Nasıl Olur?

Afrodizyak ve de feromon etkili olan parfümü dileyen kişiler boynuna, ense bölgesine dileyen kişiler ise kulak arkasına ve de dirsek ile bilek arasına 3 fıs ya da 4 fıs şeklinde sıkarak kullanabilirler. Normal zamanlarda, kişiler gündelik yaşamda ve ya sosyal aktiviteler de bu afrodizyak etkili olan parfümleri kullanabilirler. Fakat normal zamanlarda ve gündelik hayat içinde bu feromon etkili parfümler kullanır ise genel olarak daha az miktarda yani 1 fıs ya da 2 fıs şeklinde kullanılmalıdır. Bu nedenle günlük kullanım için de çok uygun olmaktadır. Temiz tene ve ya temiz kıyafetlere istenilen sıklık ile püskürtülerek kullanılsa dahi genel olarak tene sıkılması her zaman için daha iyi etkiler göstermektedir. Kullanım sırasında ürün şişesini dik tutarak püskürtünüz. Tüm ten ve vücut tipleri için uygundur.

Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri

Afrodizyak etkisi olan kadın feromon parfüm çeşitleri genel olarak şehvetli ve de ruhu olan kokular olmaktadır. Taze ve ya canlı turunçgil dokusu ile birlikte duyuları derhal harekete geçirmektedirler. Yasemin ve ya gülün şeffaf uyumunu da daima ortaya çıkarırlar ve ardında iz bırakmanıza her zaman destek olurlar. Tarihsel olarak bilinen ve pek çok kez kullanılmakta olan erkek iktidarsızlığına destek olarak kullanılan vanilya mutlaka bazı afrodizyak etkilere sahip olmaktadır. Karşı cinse rahatlatma etkisi vermesi sayesinde vanilya kokusu genel olarak pek çok kişi için favori kokulardan biri olmaktadır.

Bu afrodizyak etkisi olan parfümler yasemin ve de indolik kokusundan dolayı da kişilerde oluşabilecek olan cinsel dürtüyü etkilemek ve de cinsel duyguyu arttırmak için bu kokuları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Buna ek olarak bazı çiçek kokuları da bu tarz duyuların patlaması için yaygın olarak parfümler içerisinde esans olarak kullanılmaktadır. Böylece karşı cinsin üzerinde olağanüstü bir iz bırakmanın muhteşem hissini yaşanmaktadır.

Afrodizyak Etkili Erkek Parfümleri

En yaygın kullanım şekli olan afrodizyak etkili parfümler erkekler tarafından kullanılmaktadır. Bu parfümlerde temel koku kadın parfümlerinde olduğu gibi yine vanilya kokusu şeklinde bilinmektedir. Tıpkı çikolata gibi şehvetli, tatlı ve de davetkâr bir koku olarak bilinen vanilya kokusu, erkeklerde de kadınlarda da cinsel çekiciliği arttırmaktadır. Kadınlar genel olarak vanilya kokulu erkekleri daha fazla çekici bulup daha çok ilgilenmektedir. Pek çok erkek parfümü de bu vanilya kokusunu vanilyanın tatlılığını içerdiği için severek tercih etmektedir.

Buna ek olarak son zamanlarda gözde olan paçuli afrodizyak etkisine sahip olup bu etkinin yanı sıra gerçekten de güzel bir parfüm kokusu olduğu konusunun altını çizmektedir. Uzmanlar günümüzde paçulinin fiziksel enerjiyi arttırdığına inanmaktadır. Paçuli, sedir, meşe yosunu, bergamot, kehribar ve de misk notalarına sahip olan pek çok sayıda çeşitli parfümler günlük kullanım için de oldukça uygundur.

Afrodizyak Etkili Parfümleri Yan Etkileri Nelerdir?

Afrodizyak etkili olan parfümlerin bilinen herhangi bir yan etkisi yer almamaktadır. Basınçlı bir şekilde dolum yapıldığından dolayı da parfüm şişesinin asla ve asla ateşe atılmaması ve ya herhangi bir güneş ışığına maruz bırakılmaması gerekmektedir. Bu afrodizyak etkisi olan ve feromon içeren parfümler harici kullanımlar amacı ile üretilmiştir. Göz ile temasından mutlaka kaçınılmalıdır. Gözle temas ettiği zaman hiç vakit kaybetmeden bol bol su ile birlikte yıkamak gerekmektedir. Beklenmeyen herhangi bir afrodizyak alerjik yan etki gözlendiği durumlarda vakit kaybetmeden en yakın bir sağlık kuruluşuna müracaat edilmelidir. Bu ürünü satın alan kişiler mutlaka kendi ambalajında muhafaza etmelidir. Deniz Eczane web sitesinde satılan Parfümler bir ilaç değildir ve de herhangi bir hastalığın tedavisinde asla kullanılamaz. Çocukların yetişemeyeceği, serin ve de kuru yerlerde parfümün kapağı kapalı bir şekilde muhafaza edilmesi gereklidir.

Aleron Erkek Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Aleron Aleron Erkek Feromon Parfüm

Aleron Erkek Feromon Parfüm en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

799,00
Szajor Parfüm Unisex Feromon
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Szajor Szajor Parfüm Unisex Feromon

Szajor Parfüm Unisex Feromon en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

675,00
WPARIS For Women Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WPARIS WPARIS For Women Feromon Parfüm

WPARIS For Women Feromon Parfüm en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

799,00
Aleron Kadın Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Aleron Aleron Kadın Feromon Parfüm

Aleron Kadın Feromon Parfüm en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

799,00
Cristine Veron Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
CV Parfüm Cristine Veron Parfüm

Cristine Veron Parfüm en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

599,00
Szajor Parfüm Kadın Feromon
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Szajor Szajor Parfüm Kadın Feromon

Szajor Parfüm Kadın Feromon en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

675,00
Szajor Parfüm Erkek Feromon
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Szajor Szajor Parfüm Erkek Feromon

Szajor Parfüm Erkek Feromon en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

675,00
WPARIS For Men Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WPARIS WPARIS For Men Feromon Parfüm

WPARIS For Men Feromon Parfüm en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

799,00
WPARIS Feromon Sakal Parfümü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WPARIS WPARIS Feromon Sakal Parfümü

WPARIS Feromon Sakal Parfümü en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

799,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

599 799

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar