WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Boyunu 2-4 Cm Nasıl Uzatıyoruz

Penis boyunun kısalığı dünyada erkeklerin oldukça fazla bir bölümünün cinsel sorunu olarak göze çarpmaktadır. Cinsel ilişkide yani kadın partneri yeteri kadar zevke ulaştırmak ve hamile kalmasını sağlamak için, ereksiyon haldeki penis boyunun (ereksiyon olmamış penis boyu ortalama 6-7 cm) 12 cm olmasının yeterli olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir. İdeal penis boyunun 15-16 cm olduğu ve genel olarak erkeklerinin penisin bu ölçülerde olduğu bilinmektedir. Bazı erkekler de penis kısa ama kalın olurken bazı erkekler de ise ince uzun olduğu yapılan araştırmalarda tespit edilmiştir. Buna rağmen birçok erkek bu penis boyunun yeterli olmadığı kanısını taşıdığından penislerini daha büyük hale getirmek için farklı metotlar uygulamaktadır.

Dünyada yapılan birçok araştırmada, ülkeler arası erkeklerde farklı penis boylarının olduğu tespit edilmiştir. Bunun başlıca nedenleri arasında ırk, iklim, doğal şartlar, beslenme, kilo, yaş, kültür gibi bazı faktörleri sayabiliriz. Her erkek elbette daha büyük bir penise sahip olmak ve partnerini zevkin doruklarına çıkarmak ister. Özellikle çağımızın teknoloji çağı olması sonucunda internet ortamında görsel olarak paylaşılan video ve fotoğraflarda çok büyük penisli erkekleri görenler onlar gibi bir penise sahip olabilmek için araştırmalar yapıp farklı ürünler kullanmaya başlamaktadır.

Cerrahi Müdahale İle Penis Büyütme İşlemi

Penis büyütücü ürünler dışında cerrahi operasyonlar sonucunda da penis büyütmek mümkündür. Düzenli mastürbasyon yapan erkeklerin de penis boylarının ideal penis boyuna ulaştığı yapılan araştırmalar sonucunda gözlemlenmiştir. Düzenli mastürbasyonun penisteki süngerimsi dokunun ve kasların gelişiminde faydalı olduğu tespit edilmiştir. Penis boyunun büyümesinde kullanılan ürünler arasında, Kapsüller, Haplar, Kremler, Jeller, Penis Pompaları gibi ürünleri saymak mümkündür. Bu ürünlerin düzenli kullanımı sonucunda penis boyunda 3 cm ile 7 cm gibi bir büyümenin ve aynı zamanda belirli bir oranda kalınlaşmanın meydana geldiği bilinmektedir.

Cinsel ilişki için kullanılan penis sertleştirici ürünlerinde etki süresi boyunca peniste gözle görülür şekilde büyüme sağladığı tespit edilmiştir. Bu ürünler içinde bulunan sildenafil sitrat ve tadalafil gibi etken maddeler penise olan kan akışını yoğunlaştırdığı için peniste geçici büyüme ve kalınlaşma meydana gelmektedir.

Penis Büyütmeye Yarayan Kaliteli Ürünler

Penis büyütmeye faydalı ürünlerin düzenli kullanım sonucunda peniste gelişme sağladığı görülmektedir. Penis boyunun büyümesinde kullanılan ürünler hap, kapsül, jel, krem ve vakum pompalar olarak bilinmektedir. Farklı markalarda penis büyütücü ürün satın almak mümkündür. Birçok firma hap, kapsül, jel, krem ve vakum pompa olarak penis büyütücü üretmiş ve erkeklerin kullanımına sunmuştur. Erkekler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında Titan Gel Gold penis büyütücü jel yer almaktadır.

İnternet sitemizden orijinal Titan Gel Gold jel siparişi verebilirsiniz. Penis büyütücü jel olarak diğer ürünler ise, Atlant Gel, Maxisize, Hot XXL, Penixl, Maral Gel, Maximale, Viagel, Penis Dev Cream gibi bazı markaları sıralayabiliriz.

Penis büyütmeye faydalı hap ve kapsüller, V-Pills Gold, V-PLS Platinum, Penimax, Vigrx, MagnaRx+, Maxman, Velofel, MaxiSize, Vimaxplus, Herbal Vivid, Vicepra, Titan Men olarak bu markalar dikkat çekmektedir.

Medikal Penis Büyütme Cihazları

Penis büyütücü ürünler arasında daha çok teknik olarak kullanılan yani bir nevi penise yapılan günlük egzersiz olarak bilinen penis büyütücü vakum pompalar da oldukça faydalı ürünler arasındadır. Bu ürünlerde birçok farklı versiyonlar göze çarpmaktadır. Manuel olanlar, dijital saat göstergeli olanlar, teknolojik olanlar gibi farklı versiyonlarda ve düzenekte vakum pompalar bulabilir ve satın alabilirsiniz. Tamamen son tüketici tercihine bağlı olarak çok çeşitli penis büyütücü vakum pompa bulabilirsiniz. Vakum pompa markalarına değinecek olursak, Man Powerup, Penextender, Man’s Pump, Magical Kiss Pompa çeşitleri, Passion pompa, Lovemate x30 Sulu pompa, Elektric High pump, Powe X-Man pompa, Handsome Up, Penis Pump Aksesuarlı pompa gibi birçok farklı özelliklere sahip penis büyütücü ve geliştirici pompalar üretilmektedir.

Penis büyütücü vakum pompalar ile Titan Gel Gold jeli birlikte kullandığınızda çok daha iyi sonuçlar almanız mümkündür. Önce Titan Gel Gold jeli penisinize fındık büyüklüğü kadar sıkıp beş dakika boyunca penisin kök kısmından başlayarak uca doğru masaj yapmanız ve sonrasında penis büyütücü vakum pompayı düzenli şekilde kullanmanız halinde penisinizde farklılığı kesinlikle görmeniz mümkündür.

Penis Büyütücü Ürünlerin Kullanım Şekli

Penis büyütücü ve kalınlaştırıcı ürünü kullanmadan önce size en uygun ürün hangisi öncelikle ona karar vermeniz gerekmektedir. Bu ürünler farklı kategorilerde olduğu için size en uygun kullanımı olan ürünü seçmelisiniz. Sizlere bu ürünlerin kullanımı hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız, böylece sizlerde kendinize en uygun kullanım şekli olan ürünleri seçebilirsiniz.

Penis büyütücü ve kalınlaştırıcı krem ve jellerin kullanımı:

Öncelikle krem ve jeli kullanmadan önce penis bölgesini su veya ıslak mendil ile temizlemelisiniz. Daha sonra krem veya jelden bir fındık büyüklüğü kadar ürünü elinize boşaltıp penisinizin kök kısmından başlayarak tamamına iyice yedirmelisiniz. En az beş dakika boyunca kökten penis ucuna kadar masaj şeklinde uygulamanız ürünün iyice emilimini sağlayacaktır. Bu işlemi her gün düzenli bir şekilde yapmanız doğru bir uygulama olacaktır.

Genel olarak penis büyütücü krem ve jeller 50 ml şeklinde üretilmekte ve ortalama bir aylık kullanıma göre tasarlanmıştır. Uzmanların genel görüşü ise üç aylık yapılan uygulamanın sağlıklı bir erkek penisinde ortalama üç santim ile yedi santim arasında bir büyüklüğe ulaşması mümkün olabilmektedir. Titan Gel Gold gibi orijinal ve kaliteli jelleri tercih etmeniz sizin daha doğru bir seçenek olacaktır. Peniste herhangi bir yara veya tahriş yok ise gönül rahatlığı ile Titan Gel Gold penis büyütücü jeli kullanabilirsiniz.

Penis büyütücü hap ve kapsüllerin kullanımı:

Genel olarak günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere kullanıma uygun penis büyütücü ve kalınlaştırıcı ürünlerdir. Bir kutu içerisinde özellikle kapsül şeklindeki penis büyütücü ürünlerde 60 adet kapsül bulunmaktadır. Bazı marka hap çeşitlerinde ise 30 adet ürün bulunmaktadır. Penis büyütücü ve kalınlaştırıcı hap ve kapsülleri bir bardak ılık su ile kullanmanız tavsiye edilmektedir. Yemeklerden önce veya sonra kullanmanız ürünlerin etkisinin daha fazla hissedilmesini sağlamaktadır. Her üründe olduğu gibi penis büyütücü hap ve kapsülleri de her gün düzenli bir şekilde kullanmalısınız.

Penis büyütücü vakum pompaların kullanımı:

Penis büyütücü vakum pompalarda oldukça farklı model ve markalar bulunmaktadır. Genel olarak kullanım şekline bakıldığında sistem hemen hemen aynıdır. Penis büyütücü vakum pompalardaki kullanım şekli, penis pompalarda bulunan vakum kısmına yerleştirilir ve belli bir süre boyunca gerdirme işlemi uygulanır. Penis büyütücü vakum pompalar, sade yani manuel olarak kullanılanlar, modern ve teknolojik olanlar, dijital göstergeli olanlar gibi farklı modeller olarak ayrılmaktadır. Bazı vakum pompalarda vajinal başlıklar bulunurken bazıları ise standart başlıklıdır. Vakum pompaları düzenli kullanan erkeklerin penis boylarının uzadığı ve kalınlaşma meydana geldiği gözlenmektedir.

Penis Büyütmek İçin Kullanılan Ürünlerin Zararları ve Yan Etkileri Var mı?

Penis büyütücü ürünler arasında en çok hap ve kapsül kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar söz konu olabilir. Hap ve kapsülleri kullanmadan önce bilmeniz gereken bazı durumlar; düzenli olarak nitrat içerikli ilaç kullanıyorsanız, kalp-damar rahatsızlığınız varsa ve yakın zamanda önemli bir ameliyat geçirdiyseniz öncelikle uzman bir hekimden görüş almanız faydalı olacaktır.

Krem ve jel kullanırken ise, penisinizde herhangi bir yara veya tahrişin olmamasına dikkat etmelisiniz.

Vakum pompaların kullanımında ise kullanma kılavuzundaki yönergelere uymalısınız.

26 Şub 2022 17:46

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar