WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Kalınlaştırma ve Büyütme Ameliyatsız Yöntem

Penis boyunun geliştirilmesi için dünyada birçok üretici firma farklı formüllerle ürünler piyasa sunmuşlardır. Bu ürünler arasında haplar, kapsüller, kremler, jeller ve spreyler bulunmaktadır. Penis büyütme ve kalınlaşmasında en iyi formüle ve etkiye sahip ürün olarak Titan gel penis büyütücüyü gösterebiliriz. Yapılan çalışmalar ve son kullanıcıların verdiği tepkiler bu ürünün penisi geliştirmede mutlak başarı sağladığı görülmektedir. Penis boyundan şikayetçi olan erkeklerin yeni çözüm yolları arayışında birinci sıraya yerleşmiş mucizevi bir üründür. Titan gel sadece peniste gelişim sağlamakla kalmamış, erkeklerin en önemli sorunlarından olan erken boşalma ve ereksiyon problemlerine de çözüm sunmaktadır. Bitkisel ve doğal içeriği sayesinde düzenli kullanan bireylerin cinsel hayatlarında daha aktif oldukları görülmektedir.

Penis Büyütücü Ürünler Nelerdir
 
Penis kısalığı erkeklerin sorunu olduğu kadar kadınların da cinsel ilişki sırasında tatmin olamama durumunu fazlasıyla etkilediği görülmektedir. Yapılan araştırmalarda kadınların sanal ortamlar da veya kendi aralarındaki cinsel ilişki sohbetlerinde en çok konuştukları konuların başında daha büyük ve kalın penis gelmektedir. Kadınların sanal ortamlarda en çok baktıkları video ve fotoğrafların başında büyük ve kalın penislerin olduğu tespit edilmiştir. Cinsel ilişki sırasında partnerine mahcup olmak istemeyen erkeklerin penislerini daha büyük ve kalın yapmak için farklı metotlar uyguladıkları ve farklı ürünler kullandıkları görülmektedir. Penis büyütücü pompalar, haplar, jeller bunların başında gelmektedir.

Titan gel gold penis büyütücü içeriği güçlü doğal takviyeler ve yardımcı maddeler içermektedir. Bu içerikler sayesinde Titan gel penis büyütücü jel diğer ürün ve metotlara oranla çok daha başarılı bir üründür. Dünyadaki erkeklerin penis boyları çoğu zaman ülkeler göre de farklılık göstermektedir. Bunda doğal şartlar, yaşam biçimleri, beslenme gibi birçok etken rol oynamaktadır. Titan gel penis büyütücü jel üretilirken tüm bu şartlar göz önünde bulundurularak formül edilmiştir. Dünyadaki penis kısalığından şikayetçi tüm erkeklerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Titan Gel Penis Büyütücü İçeriği

Titan gel penis büyütücü jel içeriğinde yer alan doğal takviyeler ve yardımcı maddeler; Maca Kökü Özü, Ginseng, Guarana, Urea, Aqua Water, Gliycerin, Mtehly Nicotinate, Natural Vitamin, Tetrasodium Edta, Mentha Piperta Oil, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol yer almaktadır.

Maca Kökü Özü; Peru’daki And dağlarının yüksek kısımlarında yetişen turp şeklinde toprak altında bulunan, aşırı soğuğa ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir bitkidir. Latincede adı Lepidium olarak geçmektedir. Birçok yerde adı Peru Ginsengi olarak anılmaktadır. Bu mucize bitkinin faydaları saymakla bitmez.

En faydalı ve etkili olduğu bazı özellikleriniz şu şekilde sıralayabiliriz:

*Güçlü bir afrodizyak olduğundan cinsel gücü artırır.

*Sperm sayısını artırır.

*Stres, terleme ve benzeri etkilerin azaltılmasına yardımcı olur.

*Kadınlar da adet döneminde yaşanan sorunlarına yardımcı olur.

*Kadınlarda hormon dengesini düzenleyici etkisi sayesinde doğurganlığı güçlendirir.

*Vücut direncini ve dayanıklılığını artırır, güçlendirir ve canlandırır.

*İçeriğinde bulunan proteinler sayesinde besleyici ve doyurucudur.

*Lifli yapısı sayesinde kabızlık, ishal ve gaz sorununu önlemeye yardımcı olur.

*Enerjiyi yükselterek yorgunluk belirtilerini azltır.

*Demir, Sodyum, Potasyum, Magnezyum ve Bakır mineralleri içermektedir.

*B1-B2-B3-A-C ve D vitaminleri bakımdan oldukça zengindir.

*Cilt ve saç üzerinde önemli etkileri bulunmaktadır, tazelik ve parlaklık kazandırır.

Penis Büyütücü Bitkiler Nelerdir

Ginseng; Binlerce yıldır özellikle Asya ve Yerli Amerikan kültürlerince bilinen ve kullanılan bir bitkidir. Yapısı ve görünümü gereği insana benzerliğinden dolayı Çin’ce İnsan bitkisi olarak da anılmaktadır. Bilinen en iyi Ginseng türleri Sibirya, Asya ve Amerikan ginsengleridir. Anavatanı Güney Kore olan ginseng Amerika, Çin, Hindistan, Kore ve Sibirya’da yetişen ginseng türlerini kapsamaktadır. Panax olarak nitelendirilen içeriğe sahip bütün ginsenglerin ortak özelliği güçlü afrodizyak etkiye sahip olmalarıdır. Bilinen en etkili türü Güney Kore’de yetişen Panax ginsengidir, adı Kızıl ginseng olarak da bilinmektedir. Ginseng, fiziksel aktiviteleri artırmakta, vücut direncini ve mental dayanıklılığı artırdığı gözlemlenmektedir.

Yapılan araştırmalarda, özellikle erkeklerin üretkenliğini artırdığı, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını artırdığı, cinsel gücü ve dolaşım sistemlerini (prostat) olumlu şekilde etkilediği görülmektedir. Ayrıca erkeklerde cinsel ilişki öncesi ve cinsel ilişki sırasında aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğüne iyi geldiği bilinmektedir. Diğer bir etkisinin de zihin açıcı olduğu görülmektedir.

Ginsengin başlıca etkileri ve faydaları şunlardır:

*Ginseng, en güçlü cinsel gücü artırıcı doğal destek ürünüdür.

*Sperm sayısını artışında önemli bir rolü vardır.

*Cinsel ilişki sırasında yaşanan performans düşüklüğüne iyi gelir.

*Erkeklik hormonu testesteron seviyesini artırır.

*Stres ve yorgunluğa iyi gelir.

*Ginsengin tümör hücrelerinin büyümesini engellediği tespit edilmiştir.

*Panax ginseng kalp, akciğer, karaciğer, böbrek ve sindirim sistemi üzerinde oldukça etkilidir.

*Kolesterol seviyesini düşürücü özelliğe sahiptir.

*Yapılan son araştırmalarda Alzheimer hastalarında etkili olduğu görülmektedir.

*Ginseng oldukça güçlü bir takviyedir. Bütün vücutta zindelik etkisi yapmaktadır.

*Ginseng içerdiği antioksidan sayesinde bağışıklık sistemi hücrelerini güçlendirir ve iyileştirir.

Guarana; Güney Amerika Amazon ormanlarında yetişen çalı cinsi bir bitkinin meyveleridir. Botanik alanında ismi Paullinia Cupana olarak bilinmektedir. Guarana meyvesi en zengin kafein kaynağına sahiptir. Kafein kaynağının yanında teofilin ve teobromin olmak üzere yüksek düzeyde alkaloid içermektedir. Alkolsüz içeceklerde, enerji takviyelerinde ve zayıflamaya yardımcı ürünlerde sıkça kullanılmaktadır. Kahvelerde ve çaylarda bulunan tanen maddesini de bünyesinde barındırmaktadır. Klinik çalışmalar sonuçlarına baktığımızda, Guarana içeriğinde bulunan Teofilin’nin kalp ve merkezi sinir sistemini uyardığı bu sayede yorgunluğu giderdiği ve dikkati düzelttiği saptanmıştır.

Guarana bitkisinin faydaları şu şekilde sıralanabilir:

*Enerji takviyesi sayesinde cinsel performansın yükselmesine yardımcı olur.

*Merkezi sinir sistemini uyarıcı özelliği vardır.

*Polifenol içeriği yüksek olduğundan antioksidan ve antibakteriyel etkilere sahiptir.

*Kalp ve damar sistemini güçlendirir.

*Yorgunluğu azaltarak enerjinin artmasına yardımcı olur.

*İştah açıcı etkiye sahiptir.

*Yağ yakımını hızlandırır ve yağ birikimini önlemeye yardımcı olur.

Titan gel penis büyütücü içeriğinde bulunan diğer yardımcı etken maddeler bu doğal bitkisel takviyeri güçlendirir. Cinsel aktivitelerde çok daha başarılı sonuçlar elde etmeye faydalı olmaktadır.

Başarıya Ulaştıracak En İyi Penis Büyütücü

Titan gel penis büyütücü düzenli kullanım sonucunda oldukça büyük bir başarıya sahiptir. Titan gel penis büyütücü kullanan erkeklerin bir kutu kullandıktan sonra penis boyunda ve kalınlaşmasında farklılık gördükleri ortaya çıkmıştır. Uzmanların yapmış olduğu çalışma sonucunda üç aylık düzenli kullanımda penis boyunun ve kalınlığının cinsel ilişki için yeterli seviyeye ulaştığı görülmüştür. Bu üç aylık tedavi kalıcı olarak etki sağlamaktadır.

Titan gel penis büyütücü doğal içeriği sayesinde peniste yan etki yapmamaktadır. Ayrıca penisinizde açık yara veya cerrahi bir müdahale yoksa Titan gel penis büyütücü size zarar vermeyecektir. Araştırmalar sonuncunda ve kullanıcılardan alınan tepkilere göre çok az da olsa peniste kızarıklık ve tahriş dışında bir bulguya rastlanmamıştır. Haricen kullanılması birçok erkeğin tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Titan gel penis büyütücü içeriğindeki bitki özleri sayesinde penise canlılık ve tazelik kazandırır ve aynı zamanda sıkılaştırma yapar.

Titan Gel Hangi Ülkelere Satılıyor

Titan gel penis büyütücü orginal ürün Rusya patentlidir. Firmamız bu ürünün Ortadoğu ve Asya ülkelerini kapsayan üretim, dağıtım ve satış yetkisini almış bulunmaktadır. Firmamız başta Türkiye olmak üzere, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Katar, Kuwait, Lübnan, Ürdün, Umman, Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcistan, Azerbeycan, Ermenistan, Moldovya gibi ülkelere Titan gel penis büyütücü ürünün satış ve pazarlaması yapmaktadır.

19 Oca 2022 13:27

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar