WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Porsche Hap
Porsche Hap

Porsche 130 mg

DNZE-0341

Porsche 130 mg en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Porsche 130 mg Nedir?

Porsche 130 mg günümüzde birçok erkekte yaygınlaşan sertleşme sorunu için üretilmiş reçeteli, bitkisel ve onaylı bir takviyedir. Sertleşme sorunun birçok neden vardır. Başlıca erkeğin gün içerisinde yaşamış olduğu olumsuz olayların vücudu etkilemesi. Bu etki daha çok stres den kaynaklı olabiliyor. Stres vücudu büyük ölçüde yıpratır.

Bu yıpratma mental ve fiziksel olarak etkilediği gibi kişinin cinsel ilişki esnasında da sorunlarla karşılaşmasına neden olur. Bu sorunlar kar topu etkisi gibi gittikçe fazlalaşabilir. Günlük yaşamınız gittikçe olumsuz derecede etkilenerek kötüye gittiği gibi önem verdiğiniz bir iş hayatınız varsa başarılı olmakta zorlanabilirsiniz. İş ve günlük yaşantınızdan sonra partneriniz ile aranızda ki duygusal bağ da kopukluklar sorunlar meydana gelebilir.

Bu sorunlar aranızda daha da büyüyerek ayrılık gibi kötü olaylara neden olur. Bu gibi bahsettiğimiz sorunları yaşamamak için Erkekler için özel üretilmiş olan Porsche 130 mg kullanmalısınız. Ürünümüzü kullandığınız takdirde en başta partnerinizle olan cinsellik sorununu ortadan kaldıracaksınız. Cinsel ilişkinizde gösterdiğiniz performansa siz ve partneriniz inanamayacaktır.

Porsche 130 mg Kullanarak En İyi Cinsel Performansı Yakalayın

Bu performans sonucunda siz ve partneriniz fazlasıyla tatmin olacağınız için cinsel ilişkileriniz unutulmaz olacaktır. Erkeğin tatmin olması kadar partnerinizin de cinsel ilişkiden zevk alıp tatmin alması önemlidir. İstediği tatmin duygusunu ve zevki aldıktan sonra partnerinizin gözünde vazgeçilmez olacaksınız ve zaman ilerledikçe siz değil partneriniz size cinsel ilişki için ısrar edecektir.

Porsche 130 mg İçeriği

Porsche 130 mg içeriğinde etken madde olarak sildenafil vardır. Bu etken madde kanın geçtiği damarları genişleterek akışı hızlandırır ve bu sayede Penisiniz hiç olmadığı kadar sert ve büyük olur. Cinsel ilişki esnasında ise sergilediğiniz performansınız artar ve partnerinizle unutulmaz dakikalar yaşarsınız. Yaşadığınız bu güzel dakikalar sizi ve partnerinizi birbirinize daha çok bağlar. İlerleyen zamanlarda cinsel ilişki teklifini size partneriniz sunacaktır.

Porsche 130 mg Nasıl Kullanılır?

Porsche 130 mg ‘ı Cinsel ilişkiye girmeden ortalama 30 dakika öncesinden almanız en etkili kullanım şeklidir. Ağız yoluyla bir adet olarak bol su ile tüketilmesi gerek ürünümüz de doz aşımı gibi bir durumda etkisini arttırmayıp sağlığınızı tehlikeye sokabilir o yüzden uzmanların önerdiği kullanım şekli dışına çıkmayınız. 24 saate 1 adet olarak tüketmeniz en etkili yöntemdir. Ürünümüzün etkisi uzunca 8-9 saat gibi süreceği için ikinci kez kullanıma ihtiyaç duymayacaksınız.

Porsche 130 mg Kimler kullanmamalı?

Ürünümüz reçete ve doğal bir içeriğe sahip olmasına rağmen bazı ilaç ve haplar ile kullanılması halinde sağlığınızı kötü yönde etkileyebilecek yan etkiler gösterebilir bu yüzden uzman tavsiyesi almanız önemlidir. Erkekler için özel olarak üretilmiş bu ürün erkekler üzerinde deneyler uygulanarak onaylanmıştır. Kadınlar üzerinde test edilmemiş olduğu için kadınların kullanması uygun değildir.

Kadınların kullanması halinde sağlıklarını tehlikeye atacak sonuçlarla karşılaşabilirler. 18 yaş altı ve 65 yaş üstü bireylerimiz için kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Uzman tavsiyesi alarak kullanması gereken kişiler kısaca şöyledir;

• Kalple alakalı sorunlar yaşamış ve bu sorunlar için yüksek dozda ilaç kullanan kişiler,
• Karaciğer yetmezliği olan veya karaciğerinde problem olan,
• Solunum yolları için tedavi görmüş kişiler,
• Yakın zamanda felç geçirmiş,
• Tansiyon probleminden dolayı ilaç kullanan,

Bu gibi sorunları olan müşterilerimizin kesinlikle bir doktora veya uzmana danışmadan bu gibi cinsel takviyeleri kullanmasını tavsiye etmiyoruz. Kullanılması halinde riskli bir şekilde sağlıklarını tehlikeye atabilirler.

Porsche 130 mg Etkileri ve Yan Etkileri Nelerdir?

Porsche 130 mg kullanıldıktan 30 dakika sonra etkisini göstermeye başlar. Vücutta ki kan akışını damarları genişleterek hızlandırır ve penisiniz sertleşir ve büyür. Bu doğal bir şekilde gerçekleşir. Kendinizi farklı bir şekilde hissetmeyeceksiniz. Bu etki 8-9 saat sürerek partnerinizi ve sizi cinsel ilişki esnasında fazlasıyla tatmin edecek ve zevk aldırtacaktır. Bu sayede partnerinizle unutulmaz dakikalar geçirebilirsiniz. Ürünümüzü kullanan müşterilerimizin bize olan dönüşleri gayet olumludur bu da ürünümüzün başarılı olduğunu göstermekte. Kullanım sonrasında belirli müşterilerimizde olası yan etkiler gözükmüştür.

Yan etkiler ise kısaca şunlardır;

• İştah kesilmesi
• Midesel sorunlar, mide bulantısı gibi
• Bağırsaklarda belirli sorunlar (ishal, kabızlık vs. gibi)
• Gün içerisinde gereğinden fazla oluşan halsizlik
• Durduk yere agresifleşmek
• Baş ağrısı
• Burun akıntısı
• Belirli bölgelerde nokta gibi kızarıklar

Bu gibi basit ve geçici yan etkileri olmuştur. Bu etkiler kısa bir süre içerisinde geçmiştir. Sağlık açısından herhangi bir problem yaratmayacaktır. Ürünümüz reçeteli ve doğal bir ürün olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Diğer ürünler arasında fiyat performans olarak öne çıkan ürünümüzden çoklu alımlarınızda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Çoklu alımlara özel olarak stok sunulmuştur. Sipariş sonrasında 3. Şahıslar siparişin hakkında bir bilgisi olmayacaktır. Siparişlerimizde gizlilik esastır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar