WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Priligy 60 mg Etkili Erken Boşalma Hapları

Priligy, erken boşalmayı tedavi edebilen ve 3 kata kadar daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olan modern bir ilaçtır.

En iyi kaliteyi, hizmeti ve değeri aldığınızı bilerek, Priligy'yi online satın alın. Deniz Eczane Fiyat Sözümüz, Türkiye'de her zaman piyasadaki en düşük fiyatlı Priligy'yi almanızı sağlar.

Priligy 60 mg nedir?

Priligy, erken boşalma doğal olarak kontrol edemeyen ve seks sırasında 2 dakikadan fazla süremeyen 18-64 yaş arası erkekler için erken boşalmanın ilk oral tedavisidir. Seçici serotonin geri alım inhibitörü (SSRI) ilaç grubuna ait bir ilaç olan aktif bileşen dapoksetin hidroklorür içerir. SSRI'lar ayrıca depresyon tedavisinde de kullanılır, ancak vücudunuza bir serotonin patlaması vermek ve ardından ayrılmak için tasarlanmış Priligy'den daha yavaş hareket eder. Priligy'yi Türkiye'de Pharmaca'dan online olarak özel reçete hizmetimizle reçeteyle satın almak mümkündür.

Priligy Hapları Nasıl Çalışır?

Priligy 60 mg, sempatik sinir sistemi yoluyla beyninize boşalma refleksi sinyalini geciktirerek beyne ulaşan nörotransmitter serotonin miktarını etkiler. Vücuttaki serotonin yıkımını kontrol eder ve erken boşalmayı önlemek için seviyeler normalden yüksek kalır.

Priligy'yi nasıl alayım?

Priligy'nin iki güçlü yönü vardır:

30 mg
60 mg

Başlangıç ​​için daha düşük doz olan Priligy 60mg önerilir. Bayılma olasılığını azaltmak için, tabletler cinsel ilişkiden yaklaşık 1-3 saat önce bir bardak su ile bütün olarak yutulmalıdır. Priligy her gün alınmak için değil, 'istek üzerine' olarak alınır. Yemekle birlikte veya yemeksiz alınabilir, ancak 24 saat içinde birden fazla tablet almayın.

Priligy, bir tablet aldıktan yaklaşık bir saat sonra çalışmaya başlar ve dört saate kadar sürebilir.

Priligy'yi Viagra ile alabilir miyim?

Hayır. Hem Priligy tabletleri hem de Erektil Disfonksiyon ilaçları düşük kan basıncına yol açar, bu nedenle birlikte alındıklarında bayılma, baş dönmesi ve çökmelere neden olabilirler. Ayrıca reaksiyonlarınızı yavaşlatabileceğinden, bayılmanıza ve baş dönmesine neden olabileceğinden, Priligy haplarını alkolle birlikte almayınız.

Priligy'ye alternatif var mı?

Priligy sonuçları hastadan hastaya değişir ve erken boşalmanın tedavisi değildir. Deneyebileceğiniz alternatif tedaviler şunları içerir: psikolojik danışmanlık, tıbbi tedavi veya penisteki hissi geçici olarak uyuşturmak için Stud100 duyarsızlaştırıcı sprey. Erken boşalma, uyarıya karşı aşırı duyarlılığından kaynaklanıyorsa, daha kalın prezervatifler penisinizi duyarsızlaştırmaya da yardımcı olabilir.

Priligy'nin sizin için etkili olup olmadığını belirlemek için Priligy'yi en az 4 hafta (veya en az 6 doz) almalısınız. Bunun nedeni, bazı erkeklerin ilk dozda iyileşmeler yaşaması, diğerlerinin ise herhangi bir değişiklik fark etmeden önce birkaç kez Priligy kullanması gerekebilmesidir.

Priligy'nin yan etkileri nelerdir?

Priligy, kan basıncında bayılma veya bilinç kaybıyla sonuçlanabilecek bir düşüşe neden olabilir. Yeterince su içtiğinizden emin olarak bunu en aza indirmeye yardımcı olabilirsiniz. Diğer yan etkiler arasında baş dönmesi hissi, baş ağrısı ve mide bulantısı sayılabilir.

Priligy'nin yan etkileri nelerdir?

Priligy 60 mg, kan basıncında bayılma veya bilinç kaybıyla sonuçlanabilecek bir düşüşe neden olabilir. Yeterince su içtiğinizden emin olarak bunu en aza indirmeye yardımcı olabilirsiniz. Diğer yan etkiler arasında baş dönmesi hissi, baş ağrısı ve mide bulantısı sayılabilir.

12 Tem 2022 18:55

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar