WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Rutinleşen Cinsel Hayatı Canlandırmanın Yolları

Rutinleşen Cinsel Hayatı Canlandırmanın Yolları Nelerdir? Tutku dolu birlikteliğinizi evlilikle taçlandırdıktan sonra rutine girmiş bir cinsel hayatınız olabilir. Yaşadığınız paylaşımlar, ilk zamanlarda heyecan doluyken zaman geçtikçe ilişki rutine bürünebilir. Yapılan bir araştırma, yeni evli çiftlerin seks yapma sıklığının haftada 2 - 3 arasında olduğunu göstermiştir. Aynı araştırmada 15 yılın üzerindeki çiftlerde bu rakamın yılda 3’e düştüğü gözlenmiştir. Kadın erkek cinsel ilişkiye girdiği zaman her zaman yaptığı rutinden çıkmalı ve yeni heyecanlara yelken açmalıdır. Birkaç küçük dokunuşla dahi ilişkinize ilk günkü tazeliğini geri getirebilirsiniz.

Evlilikte Cinsel Yaşam Nasıl Renklendirilir?

Evlilikte cinsel yaşamı renklendirmenin en güzel yollarından biri, açık iletişimdir. Partnerinizle bir ömür mutlulukla devam etmek üzere her türlü cinsel talebinizi konuşabilirsiniz. Cinsellikle ilgili mutsuz olduğunuz noktalar varsa dahi bunu açıkça konuşmalı ve ortadan kaldırmak için birlikte savaşmalısınız. Cinsel hayatınızı renklendirmek ve aranızdaki buzları kırmak için cinsellikten beklentilerinizi konuşabilirsiniz. Cinselliğin utanılacak bir konu olmadığını kabullenmek ve bu doğrultuda hareket etmek etkili olabilir.

Kadın erkek cinselliği özelinde rutin yaşamamak için şaşırtmaktan çekinmeyin. Benzer saatlerde uyuyor ve aynı saatlerde uyanıyorsanız ve cinselliği planlayarak yapıyorsanız rutini kırmaya başlayabilirsiniz. Kuralları yıkabilir ve eşinizle aranızdaki buzları kırmaya başlayabilirsiniz. Cinselliğinizi renklendirmek için aklınıza fikirler geliyorsa bunları eşinizle çekinmeden paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde partnerinizi, hiç beklemediği anlarda tahrik edici hareketlerle uyarabilir ve farklı bir cinsellik yaşayabilirsiniz.

Evlilikte durağanlaşan cinsel yaşamı harekete geçirmenin en güzel yollarından biri de fantezileri keşfetmektir. Evlilikte cinselliği renklendirmek için eşinizle aranızdaki fantezi dünyasını keşfedebilirsiniz. Tekdüze cinsel yaşamdan uzaklaşmanın en güzel anahtarı, farklı heyecanlara yelken açmaktır. Bu, bazı zamanlarda farklı konuşmalar olabileceği gibi ek ürün kullanmakla da olabilir.

Ön Sevişmeyi Uzatmayı Deneyin

Cinselliği daha heyecanlı bir şekilde yaşayabilmek üzere paylaşımda bulunduğunuz mekânı doğru seçmelisiniz. Güvenli ve rahat bir ortam, konforlu ve tam odaklı bir seksi sağlar. Rahat bir ortamda daha çok haz alabilir ve daha uzun süre sevişebilirsiniz. Rahat bir ortamda ve geniş bir zamanda sevişerek rutini kırabilirsiniz. Kadınlarda cinsel istek nasıl artırılır diyen birçok erkek var. Bunun en güzel yollarından biri olan ön sevişme, en az 20 dakika olması gereken bir aşamadır. Kadınların orgazma ulaşmasının en güzel yolu, uzun süren bir ön sevişmeden geçer.

 

  • Eşinizle yaşadığınız cinsel hayattan eski keyfi alamıyorsanız paylaşımlarınıza yeni fanteziler getirebilirsiniz.
  • Utanma duygusundan uzaklaşabilir ve partnerinize kışkırtıcı aşk oyunları oynayabilirsiniz. Bu sayede partnerinizin tahrik seviyesini yükseltebilirsiniz.
  • Eviniz müsaitse seks için sürekli seviştiğiniz yatak odasından farklı bir alanı tercih edebilirsiniz.
  • Eşinizle ön sevişme üzerine konuşabilir ve sevdiğiniz temaslardan bahsedebilirsiniz.

 

Ön sevişmenin uzun tutulması, rutini kırmak isteyenlerin yanı sıra ilk kez cinsellik yaşayacakların da rahat etmesini sağlar. Cinsel birleşmeler öncesi, çiftlerin aceleci davranması ve keşfe zaman ayırmamaları, cinsel birlikteliklerin keyif seviyesini düşürür. Bu yüzden eşinizle birlikte daha fazla temasa vakit ayırmalı, dokunuşların gücüne güvenmelisiniz.

Masaj Jelleri ile Sevişmeye Heyecan Katın

Cinsel ilişkide erkek nasıl davranmalı ve erkeğin hoşuna giden temaslar nelerdir gibi birçok soru, cinselliğe heyecan katmanın yollarını açar. Libido yükselten cinsel yaşam ürünleri sayesinde her iki tarafın da yüksek haz alması mümkündür. Aromasından hoşlandığınız bir masaj jelini kullanarak partnerinize tahrik edici bir masaj yapabilirsiniz. İdeal ürünlerle yapılan bir masaj, seksi rahatlatmaya ve aradaki sıcaklığı artırmaya yardımcı olur. Rahatlamış bir bedenle daha hoş bir cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz.

Masaj jelleri ve kayganlaştırıcıları kullanarak eşinizle aranızdaki yakınlığı artırabilirsiniz. Bu sayede seksüel birleşmeler için vücudunuzu hazır hâle getirebilirsiniz. Yapılan bir araştırmaya göre sevişmelerin masaj jelleri sayesinde daha verimli geçtiğini ortaya koymuştur. Kayganlaştırıcı ve masaj jellerinin verdiği haz, sevişmeye hazır hâle gelmeyi ve eşler arasındaki paylaşımı artırmayı sağlar. Masaj jellerinin haz verici aromaları, her çiftin hoşuna gidecek niteliktedir. Sevdiğiniz aroma sayesinde daha baş döndürücü geceler geçirebilirsiniz.

Masaj Jelleri Cinselliği Nasıl İyileştirir?

Masaj jelleri, kayganlaştırıcılarda olduğu gibi daima kuruluktan muzdarip olan kadınlar için etkili bir çözüm olmuştur. Ancak masaj jellerinin tek işlevi vajinal kuruluğu engellemek değildir. Cinsel duygular dünyasını uyandıran hisleri harekete geçiren takviye ürünler, cinsel ilişki sırasındaki hazzı maksimuma ulaştırır. Evliliğinizde uzun süredir rutini yaşıyorsanız bu tip ürünlerden faydalanabilir ve aranızdaki buzları kırabilirsiniz. Masaj jeli ve kayganlaştırıcı jel kullananlar yorumları da bu tip ürünlerin cinsel rutini kırdığını göstermiştir.

Cinsel fantezi ürünlerinden biri olan masaj jelleri, cinsel organlara ve erojen bölgelere sürüldüğünde benzersiz hisler uyandırır. Kaygan bir his veren ve cinselliği uyandıran ürünler, vücuttaki uzuvlara yapılan dokunuşların etkisini maksimuma çıkarır. Ön sevişme nedir ve etkisi nasıl artırılır gibi sorular söz konusu olduğunda masaj jellerinin etkisinden faydalanmak iyi bir seçenektir. Hoş kokulara ve aromalara sahip jeller sayesinde yaşayacağınız sekse muhteşem bir lezzet katabilirsiniz.

Tahrik Edici Dokuya Sahip LoveJoy Masaj Yağı ile Seksin Doruklarına Çıkın

Kadınlarda orgazmı kuvvetlendiren, klitoristeki hissi artıran; erkeklerde ise penise giden kan akışını artıran ve böylece unutulmaz seks gecelerine kapı aralayan LoveJoy masaj yağı ile tanışabilirsiniz. Ürünün muhteşem dokusu, partnerinizin teniyle muazzam şekilde uyum sağlar ve aldığı hazzı nirvanaya çıkarır.

02 Şub 2023 18:44

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar