WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Stud Sprey
Stud Sprey

Stud 5000 Geciktirici Sprey

DNZE-0140

Stud 5000 Geciktirici Sprey en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Stud 5000 Geciktirici Sprey Nedir?

STUD 5000erken boşalmayı tedavi etmek için kullanılan bir spreydir. Erken boşalma, bir erkeğin istediğinden daha hızlı boşalmasına neden olan bir durumdur. Çoğu zaman, hayatlarının bir döneminde bir dizi erkeği etkileyebilen üzücü bir durumdur. STUD 5000, bunun tedavisine yardımcı olmak için geliştirilmiş bir uyuşturucu spreydir. Aktif bileşen olan Lidokain (%9,6) penisin hassasiyetini azaltan bir lokal anesteziktir. STUD 5000 hassasiyeti azaltarak, boşalmadan önceki cinsel ilişki süresini uzatabilir. STUD 5000'in kullanımı kolaydır ve hızlı çalışır. STUD 5000, ilişkiyi önemli ölçüde uzatabilir ve her iki partner için çok daha fazla memnuniyet sağlayabilir. Reçeteye ihtiyacınız yok, internette kolayca bulunabiliyor.

STUD 5000 Sprey nasıl kullanılmalıdır?

STUD 5000 spreyin kullanımı kolaydır ve hızlı çalışır. Cinsel ilişkiden 5 ila 15 dakika önce penise 3 ila 8 sprey uygulanması önerilir. Bu, etkin bileşenin penise nüfuz etmesi için etkili olmasına izin vermek için yeterli zaman sağlar. Zaman gecikmesi, etkilerin partnerinize geçmesini de en aza indirecektir.

STUD 5000 için Uyarılar

24 saatte 24 spreyi geçmeyin ve spreyi doktora danışmadan 3 aydan fazla kullanmayın. Yanlışlıkla çok fazla ürün kullanırsanız, doktorunuza veya eczacınıza başvurmalısınız.

STUD 5000'in Yan Etkileri

STUD 5000 çoğu erkek tarafından iyi tolere edilir, ancak tüm ilaçlar gibi bazen yan etkilere neden olabilir. Sizde veya eşinizde kızarıklık veya tahriş olursa spreyi kullanmayı bırakmalısınız. STUD 5000'den vücuda yalnızca çok düşük seviyelerde Lidokain emilir. Bununla birlikte, önerilen dozdan (yani STUD 5000'in önerilen dozunun 25 katı) daha fazla kullanılması, vücuda emilime ve bunun sonucunda yan etkilere neden olabilir. Yan etkilerden herhangi biri ciddileşirse, kullanmayı bırakmalı ve bir doktor veya eczacıya danışmalısınız. Eşiniz hamileyse veya hamile kalmaya çalışıyorsa ürünü kullanmanız önerilmez.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar