WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Szajor
Szajor

Szajor Parfüm Erkek Feromon

DNZE-0078

Szajor Parfüm Erkek Feromon en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

675,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Szajor Parfüm Erkek Feromon ve Afrodizyak Etkili Çekici Koku
 
Günümüzde pek çok sayıda erkek ya da kadın kişisel bakım ürünlerinin en başında parfüm kullanımını tercih etmekte ve düzenli bir şekilde parfüm kullanmaktadır. Son dönemlerde de erkekler tarafından sık olarak kullanılan parfümlerin başında afrodizyak etkisi bulunan ve feromon maddesi bulunan ürünler gelmektedir. Erkeklerin sık kullandığı afrodizyak parfüm genel olarak çekici erkek kokuları arasında yer alan parfümlerden olmaktadır.

Afrodizyak Parfüm Nedir?
 
Afrodizyak etkili olan parfümler genel olarak libidoyu arttıran bir madde içeren parfümler olmaktadır. Cinsel hayatılara renk katmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ve daha enerjik cinsellik arzulayanların sevip kullandığı bu afrodizyak parfümler aslen özel karışımlardan oluşmaktadır. Bu afrodizyak etkisi olan parfümler cinsel istekleri uyandıran ve de karşı cins üzerinde yer alan cinsellik arttıran bakım ürünleri arasında erkekler için bulunmaktadır. Ayrıca afrodizyak etkisi yer alan feromon maddeleri içermekte olan parfümler kullandıkları zamanlarda pek çok sayıda kadının da aşk, arzu, tutku ve de cinsellik ihtiyaçlarını uyandırmaktadır.

Afrodizyak Parfümler Nasıl Kullanılır?
 
Erkekler için en sık kullanılan parfüm çeşitleri arasında bulunan afrodizyak etkisi olan parfümler damar ve nabzın belirgin olduğu bölgelere yaklaşık olarak 5’er damla şeklinde tatbik edilmelidir. Bu afrodizyak etkisi yer alan feromon parfüm erkek için çeşitli bölgelere sürülmektedir. Bu bölgeler arasında ise; boyun (ön ve ya arka), bilekler, dirsekler, parmak araları ve ya deri şeklinde yer almaktadır.

Buna ek olarak çekici erkek kokuları saçlar için de kullanılmakta olan tarağa yaklaşık olarak 5 damla damlatılmalıdır. Daha sonrasında ise saçlar düzgün bir şekilde taranmalıdır. Özel olarak pek çok sayıda erkek bu afrodizyak etkisi olan feromon maddesi içermekte olan parfümleri kullandıkları zaman birçok kadının aşk, tutku, arzu ve de cinsellik hislerini uyandırmaktadır.

Szajor Erkek Parfümü Ürün Özellikleri Nelerdir?
 
Günümüzde son derece bakımlı, iyi görünümlü ve ya çok teşvik edici olmasa dahi pek çok kadını kendine çeken erkekler yer almaktadır. Bu durum szajor parfüm içeriğinde doğal olarak yer alan Feromon (Pheromone) salınımları etkisi ile ortaya çıkmaktadır. Szajor parfüm daha yüksek ve de belirgin olmayı hedeflemektedir.

Szajor parfüm genelde bilimsel olarak tasarlanmış insan seks hormonunu ihtiva eden ve de insanları cezbettiği ispatlanmış olan en yeni moda bir formüle sahip üründür. Bu parfüm ürününün formülü afrodizyak ve de eşsiz feromon bileşimlerinin içerdiği yağlar ile karıştırılmasıyla güzel ve de baştan çıkarıcı bir koku şeklinde üretilmektedir. Bu szajor parfüm kullanımı neticesinde ürün karşı cinsteki insanları çılgına çevirmektedir.

Buna ek olarak da parfüm kullanıcısı olan erkekler kendilerini her daim daha sık sık çekici bulur ve insanların bakışı ile gülümsemesi de kullanıcı erkeklerin üzerinde olacaktır. Bu sayede szajor parfüm kullanan erkekler kendini daha güvenli, daha mutlu ve de daha seksi hissedecektir. Tüm bu bilgilere göre son dönemlerde szajor parfümler oldukça yaygın olarak kullanılmakta olan parfümlerdir.

Feromon Nasıl Çalışır?
 
Yıllardan beridir bilim insanları burun boşluğunda bulunan vomeronasal diye isimlendirilen bir organ konusunda bilgilere sahiptir. Araştırmacılar, feromon ile ilgili incelemeler yaparken burun geçişi içerisindeki 2 adet küçük çukurdan oluşmakta olan organ üzerine odaklanmıştır. Sinir olarak bilinen bu özelleşmiş sinir yolu, koku korteksini ve de üst beyni geçerek vomeronasala gelir buradan direkt olarak beyinde yer alan limbik bölgesine ulaşmaktadır.

Beynin limbik bölgesi duyguların yeri olarak bilinmektedir. Beynin bu bölgesi genelde direkt olarak akıl ve de düşünce kalıplarına bağlı olmamakta daha doğrusu duygular ve seksüel arzuları kontrol etmektedir. Limbik sistemler feromonlar tarafından uyarıldığı zaman hipotalamusa yanıt sinyalleri yollamaktadır. Bu, beynin endokrin sistemlere bağlı duyguları ve de ruh hali ile birlikte libidoyu da kontrol etmekte olan hormonların salgılandığını işaret etmekte olan kısımdır.

Feromon Kokular Nasıl Etki Eder?
 
Hormonlar salgılandığı zaman vücutta dolaşırlar ve sonrasında seks, aşk ve ya çiftleşme davranışı amacı ile vücudu ve de ruh halini hazırlayan seks yanıt sistemlerini aktive etmektedirler. Tüm bu olaylar genelde bilinçaltında oluşur ve sonrasında kişinin kontrolü dışında olmaktadır. Kişi, cinsel olarak bazı durumlarda isteksiz bile olsa çekiciliğin bir etkisini ve hazzını hisseder.

Dolayısı ile feromonlardan algılanan uyarıcı hisler çok güçlü olabilmektedir. Bu seksüel ve ya romantik hisler içinde iken beyin fenetilamin isimli olan bir kimyasal salgılar. Bu da dopamin üretimlerine dönüşür. Ardından da kişiler birbirinden etkilenmeye başlar.

Bu güçlü olaylar birkaç saniyede gerçekleşebilmektedir. Etkisi ise feromon parfüm erkek için bir ömür boyu sürebilmektedir.

Afrodizyak Parfümlerin Çeşitleri Nelerdir?
 
Genel olarak afrodizyak etkili parfümlerin çeşitleri, afrodizyak bitkilerin karışımlarından elde edilmektedir. Bu bitkilerden örnek vermek gerekilir ise rezene, lavanta tanesi, polen, karanfil tanesi, haşhaş tohumu, vanilya, zencefil ve de tarçın gibi daha pek çok sayıda afrodizyak etkili bitkilerden elde edilmektedir.

Afrodizyak etki günümüzde hemen herkeste aynı olmayabilir. Bu durumda da bu çeşitli parfümleri kullanacak olan bireyler için en doğru olan afrodizyak parfümlerini bulmadan öncesinde bir iki farklı seçenekleri denemek gereklidir. Sevilen, bilinen bitki kokularından yola çıkıp bu parfümler seçilebilir. Feromon eklenmiş olan afrodizyak parfüm çeşitleri de günümüzde bulunmaktadır. Parfüm kişinin cilt üzerine doğrudan bir şekilde uygulanan bir ürün olduğu nedeni ile kaliteli ve cilt dostu parfüm modellerini de seçmekte faydalar vardır.

Afrodizyak Parfümlerin Markaları Nelerdir?
 
Afrodizyak etkili olan parfüm markaları kişilere cinsel bakım ürünleri sunmakta olan markaları olmaktadır. Erkek cinsel bakım ürünleri sunmakta olan çok çeşitli markalar arasında Sazajor markası da yer almaktadır. Tüm diğer çeşitli parfümler gibi bu afrodizyak parfümlerde çeşitli koku bileşenlerine ve çeşitlere sahiptir. Afrodizyak parfümler insanların koku alma duyularını her daim arttıran notaların bulunmuş olduğu parfüm karışımlarıdır.

Özellikle erkeklerde cinsel gücü arttırmakta olan cinsel bakım ürünü afrodizyak etkili parfüm cinsel hayatlarında erkeklere bir farklılık yaratmak amacı ile de kullanılması önerilmektedir. Feromon oranı çok yüksek olan bu afrodizyak etkisi olan parfümler, dikkatleri kişilerin kendine çekmek istedikleri zamanlarda yanlarında olmalıdır. Özellikle erkekler bu parfümleri kullandıkları zaman kadınların bazı aşk ve cinsellik hislerini uyandırmaktadır.

Szajor Afrodizyak Etkili Parfüm Fiyatları
 
Afrodizyak etkisi olan parfümler, sıradan parfümlerden çok daha pahalı seçenekler olmaktadır. Özel bir şekilde erkeklerin cinsel hayat için üretilmiş olan afrodizyak parfüm markaları genel olarak yüksek kaliteye sahip olan marka parfümler olmaktadır. Bunun sebebi de cilt dostu ve birinci sınıf kaliteye sahip bu parfümlerin özel feromon karışımlarına sahip olmasıdır. Bu afrodizyak etkisi olan ürünler cinsel destek ürünleri olup doğrudan sağlık ile ilgili ürünler olduğu sebebi ile de kaliteli ve de doğal ürünler tercih edilmelidir.

Ayrıca, antikanserojen maddelerden üretilmiş olan cinsel bakım ürünlerini almaya da dikkat edilmelidir. Erkekler için kullanılmakta olan sjazor parfümlerinin yanı sıra birde bakım setleri ya da kremler bulunmaktadır. Erkekler için yaygın olarak kullanılan afrodizyak etkili olan cinsel takviye ürünleri arasında yer alan afrodizyak erkek parfüm modelleri bütçeni en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar