WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Teff
Teff

Teff Tohumlu Çay 10 Paket

DNZE-0097

Teff Tohumlu Çay 10 Paket en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

699,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Teff tohumu Kuzey Etiyopya’da zorlu şartlarda yetiştirilen teff bitkisinden elde edilmektedir. Teff tohumu diğer tohumlara göre zengin besin değeri çok yüksektir. Teff tohumlu çay ise isminden anlaşılacağı gibi bu tohum kullanılarak üretilmektedir. Teff tohumlu çay tamamen organik olmaktadır.

Teff tohumlu çay hızlı bir şekilde zayıflamak için kullanılmaktadır. Dünyada bir çok kişi bu çayı tüketip hızlı kilo veriyor. Teff tohumlu çayı bir çok dünya starıda kullanmıştır ve bu sayede kilo vermiştir. Teff tohumlu çay bilinçli bir şekilde kullanıldığında sağlığa hiçbir zararı görülmemektedir. Bu kullanım sonunda hızlı bir şekilde zayıfladığınızı göreceksiniz.

Teff Tohumlu Çayın İçinde Neler Var?

Teff tohumlu çayın içinde 20 den fazla bitki bulunmaktadır ve bu bitkiler sayesinde diyet yapmadan hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Zamanımızda zayıflamak ve kilo vermek için kullanılan en iyi yeşil çaylardan bir tanesidir. Bu çayı eczanemizden temin ederek hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz. Teff tohumlu çay yüksek besin değeriyle birlikte sizi tok tutmaktadır ve gün içinde acıkmamanızı sağlamaktadır. Bu sayede teff tohumlu çay ile kilo vermek zor olmayan bir süreçten ibaret olmaktadır.

Teff tohumlu çay sizi tok tuttuğu için yaptığınız veya yapacağınız diyeti çok kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Ayrıca bu çay sayesinde metabolizmanız hızlanır ve yediğiniz yiyecekler hızlı bir şekilde parçalanarak kilo almanızı yavaşlatır ve engeller.

Teff tohumlu çay, yüksek miktarda protein içermektedir. Bu sebeple hayvansal protein almayan veya yeterli seviyede alamayan kişiler içinde teff tohumlu çay, protein ihtiyacını giderecektir. Çayın yüksek oranda proteinli olması vücudun daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı oluyor ve vücudun uzun süre enerjik olmasını sağlıyor.

Teff Tohumlu Çay Size Sağlıklı Bir Yaşam İçin Yardımcı Olur

Teff tohumlu çay yüksek oranda kalsiyum içermektedir. İçermiş olduğu bu kalsiyum sayesinde kemik gelişimi ve sağlığı içinde büyük bir önem taşır ve vücuda yardımcı olur. İçeriğindeki güçlü antioksidanlar sayesinde vücudu zararlı maddelerden arındırarak daha sağlıklı bir yaşam sunar. Teff tohumlu çay zengin vitamin ve mineral içeriği ile vücudun ve bağışıklık sisteminin direncini büyük ölçüde arttırır.

Zayıflamak için bir çok kişinin kullandığı teff tohumlu çay, metabolizması, bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen kişiler tarafından da tüketilmektedir.  Ayrıca, vitamin, mineral ve protein eksikliği olan kişiler tarafından da tüketilmektedir. Teff tohumlu çay kansızlık gibi bir çok probleme karşıda güzel bir çözümdür. Kolay bir şekilde hazırlanan bu çay sayesinde sağlıklı yaşam sürmek çok daha kolaylaştı ve bu şekilde yaşamak isteyenlerin bir numaralı yeşil çay tercihlerinden birisi oldu. Bir çok doktorun ve diyetisyenin önerdiği teff tohumlu çayı orijinal ve güvenli bir şekilde eczanemizden temin edebilirsiniz.

Teff Tohumlu Çay Faydaları

Demir, Liff ve Protein bakımından zengin içeriğe sahiptir.
Kansızlık sorununa iyi gelmektedir.
Vejeteryan kullanımı için ideal bir besindir.
Antioksidan etkisi ile bir çok zararlı maddeye karşı direnç sağlamaktadır.
Zayıflama imkanı sunar.
Yüksek besin değerleri sayesinde tokluk hissi verir.
Metabolizmayı hızlandırır bu sayede kilo vermek daha kolay olur.
Yüksek oranda kalsiyum içermektedir. Bu sayede kemik ve diş sağlığınızı korur.
Hazmı kolaylaştırır ve sindirim sisteminizi destekler.

Teff Tohumlu Çay Kullanımı

Teff tohumlu çay, kahvaltınızdan yarım saat önce kullanmanız en ideal zamanlama olacaktır. Günde bir kez kullanmanız tavsiye edilmektedir. Bir fincan su ısıttıktan sonra, teff tohumlu çayınızı demleyerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Teff tohumlu çayı kullandığınız andan itibaren etkilerini gözlemlemeniz mümkündür.

Başta olmak üzere tokluk, vücut direnci ve enerjisi artışı etkilerini gözlemeyebilirsiniz. Ayrıca uzun süreli kullanımda zayıflamanıza yardımcı olduğunu görebilirsiniz. Teff tohumlu çay kullanımı sonucunda protein eksikliği yaşayan kişilerin protein eksikliğini gidereceğini söylemek mümkündür. Teff tohumlu çay sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alacaksınız.

Teff Çayı Kullanım Sonrası Etkileri

Teff tohumlu çay kullanımı sonucunda metabolizmanız hızlanarak aldığınız besinleri yakmak ve zayıflamak daha kolay olur. Zayıflamak isteyen kişilerin teff tohumlu çayı sıklıkla tercih ettiğini görebiliriz. Bunun en büyük sebeplerinden birisi teff tohumlu çayın kullanıldığında tokluk etkisi yaratması ve bu etkinin uzun süre devam etmesidir.

Bir çok diyetisyenin tavsiye ettiği teff tohumlu çayı orijinal bir şekilde eczanemizden temin edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Teff tohumlu çayın kullanımı sonucunda yapmış olduğunuz veya yapacak olacağınız diyetler kolay bir şekilde yapılacaktır. Teff tohumlu çay kullanımında tokluk hissi oluşturduğu için diyetlerinizde açlık hissetmeden kilo vereceksiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar