WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
MMC
MMC

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

DNZE-0367

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül Sizi ve aynı zamanda partnerinizi etkileyen erken boşalma sorunundan kurtaracak doğal bir çözüm. Bu sorun erkek ve kadını doğrudan etkiler çünkü hem erkek hem de kadın yeteri kadar orgazm olamayıp zevk alamaz. Bundan dolayı ikili arasında duygusal sorunlar açığa çıkar ve en yaygın olan utanma, isteksizlik gibi olaylar yaşanabilir. Bu durumda erkeğin kendine olan güveni sarsılır, psikolojik bir sorun haline kadar gelebilir.

İyi Bir Cinsel Tatmin İçin Viga Kapsül Size Yeter

Aynı şekilde kadınlar içinde bu sorundur erkek kadını tatmin edememesi halinde kadında da erkekte görülen sorunlarla karşılaşmak mümkün. Eczane lisanslı olan Viga Usa Sertleştirici Geciktirici bütün bu sorunları ortadan kaldırarak cinsel ilişkiniz sırasında alınan zevki hat safhaya çıkarır. Piyasada ki fiyat performans olarak en iyi bulabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Onaylı bir ürün olması ve tamamen doğal içeriğiyle performansınızı size zarar vermeden sağlıklı bir şekilde arttırır.

İçinde bulunan doğal takviyeler ile kan damarlarını genişleterek kanın daha rahat dolaşmasını sağlayıp penisinizde doğal bir sertleşme meydana getirir. Bundan dolayı yaşamak istediğiniz ve yaşayacağınız cinsel ilişkilerinizden hem siz hem de partneriniz fazlasıyla zevk alıp tatmin olacağı için ilişkileriniz unutulmaz olacaktır. Bu olumlu sonuçları yaşadıkça kendinize olan bakış açınız, ruh haliniz, duygularınız, cinsellikte aldığınız kararlar doğru orantılı bir şekilde düzelecek ve daha iyi olacaktır.

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül ile Ekstra Performansı Nasıl Alabilirim?

Araştırmalar ve bilindiği üzere düzensiz bir hayat hemen hemen her şeyi olumsuz etkilediği gibi cinsel hayatı da etkileyebiliyor. Yapılması gereken en temel şey size göre en uygun ve sürdürülebilir düzenli yaşam biçimi.

1. Fazla kilolar vücuttaki her şeyi etkilediği gibi cinsellikle alakalı olan hormonları da etkileyebiliyor ve performans düşüklüğü yapıyor bu yüzden kiloları kontrol altına almalıyız.

2. Günlük olarak tükettiğimiz besinlerden aldığımız vitamin ve mineraller önemli olduğu için sağlıklı bir beslenme düzenimiz olmalı.

3. Vücutta ki testosteron hormonlarımız cinsellikte büyük bir rol oynamakta bunun gibi hormonları spor yaparak tetikleyip performansımızı arttırabiliriz.

4. Vücudun besin kaynaklarını ileten yol olan damarlarımıza dikkat etmeliyiz bu yüzden kötü alışkanlıklarımızı sigara, alkol, gibi alışkanlıkları mümkünse bırakmalı değilse azaltmalıyız.

5. Psikolojik olarak olumsuz baktığımız şeylere olumlu bakarak mutluluk hormonu sağlayarak stresten uzaklaştığımız takdirde her şey daha iyiye gidecektir.

6. Sabit bir hayatınız varsa hayatınıza yeni alışkınlıklar ekleyip kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilirsiniz yeni bir hobi, doğaya çıkmak vs. mutluluk hormonu salgılar.

7. Performans kavramında artış için sadece fiziki şeylere dikkat etmek yerine mental olarak da dikkat etmemiz gereken şeyler var. Gün içinde çoğu insan gününün tamamını teknolojik aletler başında geçiriyor buda zihinsel olarak yorgunluğa sebep oluyor. Bundan kaynaklı olarak beyin yorgun olduğu için işlevini tam anlamıyla yerine getiremeyip performans düşüklüğüne sebep olabiliyor. Zihnimizin sağlığı için teknolojik aletlerle geçirdiğimiz zamanı kontrol altında tutmalıyız.

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül Kullanımı, Kimler Kullanmamalı?

Kapsül olarak alınan her hap gibi bol su tüketilerek ağızdan yutularak kullanılır bol su tüketilmesi sindirim açısından daha etkili olacaktır. Cinsel ilişkiye girmeden önce 25- 30 dakika öncesinde kullanılması ereksiyon açısından daha doğru bir kullanım şekli.

Su dışında bir sıvı ile tüketilmesi tavsiye edilmemekte özellikle alkol ile tüketilmesi halinde etki daha az olacaktır. Etki doğru kullanım halinde 6 saat ile 8 saat arasında kişiden kişiye değişmektedir. Günde bir adet kullanılması tavsiye edilen Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül doz aşımı halinde yan etkileri şunlardır;

• Şakaklarda oluşan kişiden kişiye değişiklik gösteren baş ağrısı.
• Vücudun belirli bölgelerinde kızarıklık.
• Mide ve bağırsaklarda hazımsızlık gibi sorunlar.
• Nefes yolu tıkanıklığı.
• İdrar yollarında karşılaşılan enfeksiyon.
• Gün ışığı gibi fazla olan ışıklara hassasiyet, mavi yeşil gibi renklerde geçişlerde sorunlar.
• İshal gibi boşaltım yollarında sorunlar.

Ürünlerimiz tamamen zararsız ve doğal içeriklere sahip olmasına rağmen bu gibi ürünleri kullanırken doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Ürünü kullanmaması gereken kişiler;

• Kalp için ilaç kullanan kişilerin bu gibi hapları kullanması dahilinde muhtemel olarak canınızı tehlikeye atacak tansiyon düşüklüğü veya yükselmesine sebep olabilir.

• 18 yaşını doldurmamış kişilerin ve kadınların kullanması tavsiye edilmemektedir aksi takdirde büyük sorunlara sebep olabilir.

• Ciddi bir ameliyat sonrasında yüksek dozda ilaç kullanan kişiler bu gibi hapları doktor onayı olmadan kullanmaması gerekir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar