WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Vigrx
Vigrx

VigRX Plus 30 Kapsül

DNZE-0401

VigRX Plus 30 Kapsül en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

599,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Amerika'nın 1 Numaralı Penis Sertleştirici İlacı

VigRX Plus Daha büyük, daha kalın ve daha uzun süreli ereksiyonlar sağlar,
Talep üzerine sipariş edilen VigRX Plus 30 kapsül kullanıcısa maximum güç katar.
Size ve eşinize daha iyi görünen ve hissettiren ereksiyonlar sağlar.
Libidonuzu ve cinsel arzunuzu güçlendirin ve onu her zaman koruyun.
Ereksiyonlar üzerinde daha iyi KONTROL sağlayarak cinsel kaliteyi artırın.
Daha sık ve yoğun orgazmlar ile partnerinize unutulmaz geceler yaşatın.

VigRX Plus Kullanımının Dörtlü Avantajı:

VigRX Plus'ın Sonuçlar için Sürekli Olarak 1 Numara Olarak Derecelendirilmesinin Dört Tartışmasız Nedeni;

Avantaj 1; Bilimsel Olarak Tasarlanmış Formülasyon

VigRX Plus® formülasyonu, tıp bilimi dünyasındaki en son gelişmeleri alarak erkek cinsel sağlığı alanında 10 yılı aşkın bir araştırmanın eseridir. Daha sonra formülasyon, size erkeklerin cinsel ve üreme sağlığı konusunda gerçekten son teknoloji ürünü olan bileşenlerin bir kombinasyonunu sunmak için yavaş yavaş rafine edildi.

Avantaj 2; Optimize Edilmiş Dozaj

VigRX Plus ile, tutarlı sonuçlar elde etmek için gereken her bir bileşenin MAKSİMUM dozunu alırsınız. Kaliteli bir formülasyon vaat eden, ancak gerekli dozu vermeyen, bugün piyasadaki diğer birçok hap gibi ucuz, talaş dolgu maddeleri kullanmıyoruz.

Her bileşen optimum miktarda bulunur, böylece güvenilir, tutarlı sonuçların keyfini çıkarabilirsiniz.

Avantaj 3; En Taze, Kaliteli Malzemeler

Sadece mantıklı. Seçtiğiniz HERHANGİ bir ekte kullanılan bileşenlerin kalitesi, elde ettiğiniz sonuçları etkileyecektir. Bu nedenle VigRX Plus'ın mevcut en kaliteli, en taze malzemelerle üretilmesinde ısrar ediyoruz.

Bu bizim alt çizgimizi olumsuz etkiler mi? Başlangıçta, evet. Ancak deneyimlerimize göre, üstün bir ürün satmak bize sadık, ömür boyu müşteriler kazandırır. Bu nedenle, işinizi yıllarca kazanmak için isteyerek darbeyi alıyoruz.

Avantaj 4; Bioperine ile Maksimum Emilim

VigRX Plus'ın artık birden fazla ABD klinik çalışmasında kanıtlanmış ve birlikte kullanıldığı bileşenlerin emilimini DRAMATİK OLARAK artırma konusundaki benzersiz yeteneği nedeniyle birkaç ABD patenti almış BioPerine içerdiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Basitçe söylemek gerekirse – BioPerine, VigRX Plus içindeki bileşenlerin daha da DAHA İYİ çalışmasını sağlar!

VigRX Plus 30 Kapsül Nasıl Çalışır?

VigRX Plus, cinsel performansınızı ölçülebilir şekilde iyileştirmek için sisteminizde hızla biriken 10 güçlü doğal ereksiyon öncüsü, afrodizyak ve libido arttırıcı serisi ile formüle edilmiştir.

Bileşenler doğrudan nitrik oksit seviyelerini hedef alır, bu da korpus kavernozumun düz kas dokusunu, penisteki iki uzun silindirik tüpü ve penise kan akışını artırmak için ilgili arteriyollerini gevşetmeye yardımcı olur. Bu, gözle görülür şekilde daha kalın, daha dolgun ereksiyonlarla sonuçlanır.

Ayrıca, yüzlerce yıllık bir dizi güçlü testosteron güçlendirici ve afrodizyak içerir. Erkeklere cinsel sağlık ve işlevdeki diğer gözle görülür iyileştirmelerin yanı sıra büyük bir cinsel istek artışı sağlamalarıyla bilinirler.

Sadece günde iki kez iki tablet alın. Bu, vücudunuzun maksimum içeriği emmesine yardımcı olurken aynı zamanda sisteminizdeki doz seviyelerini tutarlı tutar.

Sonuçlar

Gerçek Erkeklerle VigRX Plus®'ın İlk Klinik Çalışması Artık Tamamlandı ve Sonuçlar Olağanüstü. Çalışma Katılımcıları Sadece 84 Gün İçinde A Gördü:
İş Ortağının İçine Girme Becerisinde %58,97 ARTIŞ
Cinsel ve İlişki Doyumunda %71,43 ARTIŞ
Genel Cinsel İstek ve Arzuda %47 ARTIŞ
Sertleşmeyi Sürdürme Becerisinde %62.82 ARTIŞ
Orgazm Sıklığı ve Kalitesinde %22,49 ARTIŞ
Genel Cinsel İstekte %61 ARTIŞ

Üründe Neler Araştırıldı

Hasta ve partner memnuniyeti, uluslararası kabul görmüş Erektil Disfonksiyon Tedavi Memnuniyeti Envanteri (EDITS) anketi kullanılarak ölçülmüştür.

Çalışmanın başlamasından önce, protokoller ve değişiklikler Bağımsız Kurumsal Etik Komitesi'ne (IEC) sunuldu ve resmi olarak onaylandı.

Araştırmaya katılan 75 erkek, 25 ile 50 yaşları arasında, tek eşli, heteroseksüel ilişkiler içindeydi.

12 hafta boyunca günde iki kez yemeklerle birlikte iki tablet olan önerilen VigRX Plus® dozunu almayı kabul ettiler.

Taranan 108 başvurandan 78'i duruşmaya katılmak üzere alındı ​​ve 75'i duruşmayı tamamladı.

Hiçbir katılımcının önemli psikiyatrik bozuklukları, kalp rahatsızlıkları, diyabet, omurilik yaralanmaları, penis deformiteleri, HIV/AIDS veya cinsel yolla bulaşan hastalıkları yoktu. Hiçbiri alkolik değildi, cinsel işlev bozukluğuna neden olduğu bilinen ilaçları kullandı, karaciğer veya böbrek işlev bozukluğu, düşük testosteronun neden olduğu ereksiyon sorunları veya hamile kadın partnerleri yoktu.

Sonuç 1;

Penetrasyon sırasında ereksiyonu sürdürme yeteneğinde %62.82 artış sağladı. VigRX Plus® ile 84 günlük takviyeden sonra, denemeye katılan erkekler, partnerlerinin penetrasyonu sırasında ereksiyonlarını kalın, dolu ve sıkı tutma yeteneklerinde %62.82'lik bir artış gördüler.

Bu, plasebo grubuyla karşılaştırıldı, tabloya bakın.

Sonuç 2;

Ortağa nüfuz etme yeteneğinde %58.97 artış
Bu çalışma sırasında hem hasta hem de cinsel partnerleri EDITS ölçeği kullanılarak sorgulandı. Cinsel tatminleri ölçüldü ve karşılaştırıldı – plaseboya karşı VigRX Plus®.

Özellikle ilginç bir sonuç: VigRX Plus® alan hastaların kadın eşleri, genel memnuniyetlerinde çarpıcı gelişmelerle birlikte eşlerinin onlara nüfuz etme yeteneğinde %58.97'lik bir artış bildirdi.

Sonuç 3;

Orgazm miktarında %22.49 artış.
Plasebo grubuyla karşılaştırıldığında, VigRX Plus® alan erkekler, 84 günlük test süresi boyunca, sahip oldukları toplam orgazm sayısında %22.49'luk bir artış bildirdiler.

En son kontrol ettiğimizde, daha fazla orgazm kesinlikle DAHA İYİ genel cinsel tatmin anlamına geliyordu.

Sonuç 4;

Cinsel İstek ve Arzuda %47 Artış
VigRX Plus®'ın reçeteli ereksiyon ilaçlarından potansiyel olarak üstün olarak değerlendirilmesinin nedenlerinden biri, seks arzusunu ölçülebilir şekilde arttırdığının gösterilmesidir.

Reçeteli ilaçlar sadece ereksiyonlarınızı etkiler. Seks sürücünüzü etkilemezler.

Yine de cinsel dürtü ve ereksiyon kalitesi BAĞLANTILI.

VigRX Plus®'ın seks arzusunu %47 oranında artırdığı ve ereksiyon kalitesini ve sıklığını artırdığı gösterildiğinden, reçeteli ilaçların yapmak için tasarlanmadığı bir şeyi yapar.

Sonuç 5;

%71,43 Cinsel ve ilişki memnuniyetinde artış
Deneme süresi boyunca VigRX Plus® alan erkekler de cinsel ve cinsel ilişki memnuniyetlerinde %71,43'lük bir iyileşme bildirdiler.

Bu, plasebo alanların bildirdiği sadece %12'lik iyileşme ile karşılaştırıldı.

Bu, VigRX Plus® alan erkeklerin 84 günlük deneme sırasında plasebo alanlara göre neredeyse altı kat daha fazla cinsel olarak tatmin olduğu anlamına geliyor.

Sonuç 6;

Genel Cinsel Doyumda %61 Artış
Son olarak, tüm sonuçlar alındığında, 84 gün sonra VigRX Plus® alan hastalar genel cinsel tatminlerinde %61'lik bir artış bildirdiler.

Buna karşılık, plasebo grubu genel memnuniyette bir DÜŞÜŞ bildirdi.

Unutmayın: bu üçlü kör bir çalışmaydı, yani doktorlar, araştırmacılar ve hastaların hepsinin plasebo mu yoksa VigRX Plus® mı aldıklarına dair HİÇBİR FİKİRLERİ yoktu.

Bu, sonuçlardaki herhangi bir önyargıyı tamamen ortadan kaldırır.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar