WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

XLS-Medikal Kilo Verme Tabletleri

XLS-Medikal Maksimum Destek Sağlayan Kilo Verme Tabletleri

Karbonhidrat, şeker ve yağdan kalori alımını azaltmak için ilk zayıflama yardımı.

XLS Medical Maksimum Mukavemet nedir?

XLS Medical Max Strength, fazla kilolu (25 ile 30 arasında BMI) olanlar için bir kilo verme yardımcısıdır. Tek başına diyet ve egzersiz yapmaktan daha hızlı kilo vermenize yardımcı olabilir. Gıdalardan şeker, yağ ve karbonhidratların parçalanmasını ve emilimini azaltır. Doğal bir organik bitki bazlı kompleks olan aktif bileşen Clavitanol içerir.

Vücut Kitle İndeksi (BMI) ve XLS Medical Max Strength

XLS Medical Max Strength'in klinik olarak size uygun olması için BMI'nizin 25 veya üzeri olması gerekir. BMI hesaplayıcımıza boyunuzu ve kilonuzu girerek BMI'nizi hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Zayıflama ilacı nasıl çalışır?

XLS Medical Max Strength'deki aktif bileşen, belirli sindirim enzimlerini bağlayarak yağ, karbonhidrat ve şeker moleküllerini parçalamalarını engeller. Bunlar emilemeyecek kadar büyük bir yağ-lif kompleksine dönüştürülür ve atık olarak atılmak üzere sisteminizden geçer. Diyetinizdeki karbonhidrat, şeker ve yağın çoğunun emilmesi engellendiğinden, kalori alımı da azalır.

Ek olarak, tabletler kan şekerini ve insülin seviyelerini düşürür, kan şekerini yönetir ve böylece yiyecek isteklerini sınırlar.

XLS Medical Max Strength'i nasıl almalıyım?

Ana öğünlerinizden 30 dakika önce 2 tablet su ile alınız (hangi 2 öğünü daha çok yerseniz). Günde 4 tabletten fazla almayınız.

Bu tabletleri ezmeyin veya kırmayın, çünkü bu onları daha az etkili hale getirebilir.

XLS Medical Max Strength etkili midir?

Araştırmalar, tek başına diyet ve egzersiz yapmaktan üç kat daha fazla kilo vermenize yardımcı olduğunu ve kilo vermede %33'e kadar daha etkili olduğunu göstermiştir.

Ne kadar hızlı çalışıyor?

Kilo vermek zaman ve taahhüt gerektirir ve hızlı kilo verme hedeflerinize bağlı olarak, sonuçları görmek için en az bir ay boyunca XLS Medical Max Strength almanız önerilir.

Bunları başka ilaçlarla alabilir miyim?

Tıbbi bir cihaz olarak, XLS ile diğer ilaçlar arasındaki etkileşim henüz çalışılmamıştır. Başka bir ilaç alıyorsanız, diğer ilaçları almakla XLS arasında 2 saatlik bir boşluk bırakmalısınız. XLS-medical kullandığınızı her zaman doktorunuza veya eczacınıza bildirin.

Orlistat , Alli ve Xenical'den farkı nedir?

Orlistat, Alli ve Xenical, diyetinizden emilen yağ miktarını azaltan aktif bileşen orlistat içerir.

Bu arada, XLS Medical Max Strength, yağ, karbonhidrat ve şekerin ince bağırsağa girmesini engelleyen Clavitanol içerir.

Ayrıca, XLS Medical Max Strength, daha düşük bir BMI için kullanılabilirken, Alli, BMI'si 28'in üzerinde ve Orlistat/Xenical'in BMI'si 30'un üzerinde olan hastalar tarafından kullanılmalıdır.

Hangisi benim için doğru?

Mevcut kilonuza ve yaşam tarzınıza bağlıdır. Ancak XLS Medical Max Strength, hamileyseniz, emziriyorsanız veya 18 yaşın altındaysanız uygun değildir.

Ayrıca üzüm, mısır veya bunların türev ürünlerinden herhangi birine alerjiniz varsa XLS Medical Max Strength'i almayın.

Diyabetik iseniz, IBS, düşük aktif tiroid veya çölyak hastalığınız varsa, tedaviyi almadan önce lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Herhangi bir yan etkisi var mı?

XLS Medical Max Strength iyi tolere edilir ve vücudunuzun doğal işleyişine müdahale etmez. Sisteminize zarar vermez ancak çoğu ilaç gibi, XLS Medical Max Strength alan hastalar, tedaviye başladıktan sonraki ilk birkaç gün içinde gaz gibi yan etkiler yaşayabilir.

16 Tem 2022 00:11

Diğer Yazılar

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar