WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
HOT
HOT

XXL Cream For Men

DNZE-0027

XXL Cream For Men en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

875,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

XXL Cream For Men Nedir?

XXL Cream For Men Erkeklerin cinsel hayatlarında yaşadığı sorunları ortadan kaldırmak için tasarlanmış olup satışa sunulmuştur.

Erkeklerin Cinsel ilişkilerinde yaşadıkları sorunlar nelerdir?

Cinsel ilişki esnasında kontrolsüz erken boşalma
İlişkiye hazırlanırken cinsel isteksizlik
Cinsel isteksizlikten kaynaklı olarak peniste büyümeme, sertleşmeme

Bu gibi sorunlar günümüz erkeklerinde olumsuz yaşantılarından dolayı çokça rastlanan sorunlardır bu gibi sorunları yaşamamak için ürünümüz XXL Cream For Men kullanmalısınız.

Cinsel ilişkide sorun yaşamayı kimse istemez sorunlar kar topu etkisiyle diğer sorunları da beraberinde getirebilir bu da ikilinin kişisel hayatını, duygusal ilişkisini gibi birçok konuyu etkiler.
Doğal bileşenlerle özel olarak üretilmiş, uzmanlar tarafından onaylanmış ürünümüzü kullanırken sağlık açısından bir sorun yaratmayacağı için aklınızda soru işaretleri kalmasın.

XXL Cream For Men Nasıl Kullanılmalı?

Cinsel ilişkinizden önce ortalama 20-30 dakika önce penisiniz ve testislerinize masaj yoluyla sürerek iyice yedirmelisiniz. Kremin iyice emilmesini bekledikten ve etkisini görmeye başladığınız takdirde bol sabunlu bir su ile yıkamalısınız. Krem kalması halinde partnerinizin cinsel bölgesinde uyuşukluk sağlayabilir. Fazla kullanım sonrasında tahriş gibi olaylar yaşanabilir.

Bu yüzden günde iki defadan fazla kullanılması önerilmez. Erkekler üzerinde deneyler yapılarak onaylanan ürünümüz kadınlar üzerinde denenmediği için kadınların kullanması halinde sorunlara yol açar. Bu sorunlar sağlık açısından tehlikeli dereceye gelebilir.

XXL Cream For Men ile Daha fazla nasıl performans alabilirim?

Cinsel takviye olan ürünümüzün etkisini sizleri fazlasıyla tatmin edecek düzeydedir. Fakat yine de daha fazla performansınızı arttırmak istiyorsanız uzmanların tavsiyesi olan püf noktaları vardır. Bu püf noktaları uyguladığınız takdirde tüm yaşantınız olumlu etkilenecektir.

Püf noktalar kısaca şöyledir;

Günlük olarak değerleri düzgün olmayan fazla yağlı, karbonhidratlı kısacası fastfood sık sık tüketiyorsanız bu alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz.

Beslenmeniz daha sağlıklı bol yeşillikli olursa vücudun hormonları da düzene girecektir ve gerekli hormonları sağlayacak kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

Sağlıklı beslenirken bir yandan spor yaparsanız vücudunuzda bulunan fazla kilolarınızdan kurtulursunuz. Fazla kilolardan kurtulduğunuz takdirde daha estetik bir görünüme sahip ve güçlü olursunuz. Bu konu hem sizin hem de partnerinizin fazlasıyla hoşuna gideceği bir konu.

Kendinize daha fazla zaman ayırarak yeni alışkanlıklar, yeni hobiler elde ettiğiniz takdirde daha mutlu olursunuz.

Stres den ne kadar uzak durursanız vücudunuz için o kadar iyi. Stres vücudu her konudan olumsuz etkilemektedir.

XXL Cream For Men Sağlık açısından zararlı mı?

İçerisinde bulunan doğal bitki özleri ile beraber üretilmiş gerekli onayları almıştır. Birçok deneylere tabi tutularak sağlık açısından herhangi bir sorun olmadığı gözlenmiştir. Erkekler için özel olarak tasarlandığı için kadınlar üzerinde kullanılması halinde neler olacağı denenmediği için tavsiye edilmez. Yetişkinlerin kullanmasına uygundur.

XXL Cream For Men ve Alkol kullanımı?

Alkol insan vücudunu fazlasıyla kötü bir şekilde etkiler. Bu etkilerin insan sağlığını ciddi derecede tehlikeye atmaktadır. Alkolün Cinsel takviyelerle beraber kullanılması tavsiye edilmemektedir. Alkol sadece bizim ürünümüz değil diğer tüm cinsel takviyelerin etkisini azaltır ve ortadan kaldırabilir. Bunun yanı sıra cinsel takviyenin içinde ve alkolün içinde ki bileşenler birbirine karıştığı takdirde sağlık açısından tehlikeli olabilir. Uzmanların tavsiye ettiği şekilde cinsel takviyemizi kullanacağınız gün alkol kullanmamanız önerilir.

XXL Cream For Men Etkisi ve Yan etkileri nelerdir?

Ürünümüzü cinsel ilişkinizden ortalama 30 dakika önce penisiniz ve testisinize masaj yoluyla sürerek kullanabilirsiniz. Sürdükten sonra doğru etkiyi almanız için kremin emilmesini bekleyiniz emildikten 30 dakika sonra etkisini görmeye başlayacaksınız. Cinsel ilişkinizde ki sorunlar ise bu etkiden sonra ortadan kalkacaktır. Cinsel ilişkinizde erken boşalıyorsanız bu sorunu ortadan kaldırıp partnerinizle beraber unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz.

Ürünümüzü kullanan birçok müşterimizin bize karşı dönüşleri son derece olumludur buda ürünümüzün başarılı olduğunu göstermektedir. Kullanan belirli müşterilerimizde belirli yan etkiler gözükmüştür.

Bu yan etkiler ise kısaca şöyledir;

Midede oluşan hazımsızlık, iştahsızlık tam tersi iştah artması gibi belirli sorunlar
Bağırsaklarda oluşan sorunlar (kabızlık, ishal vs.)
Baş ağrısı, burun akıntısı

Bu gibi sağlık açısından zararsız olan ufak tefek sorunlardır. Bu gibi sorunlar dışında fark ettiğiniz bir yan etki olursa doktorunuza danışın.

XXL Cream For Men Nasıl Temin Edebilirim?

Sitemiz ve eczanelerden temin edebilirsiniz. Ürünümüz fiyat ve performans açısından diğer ürünler arasında en iyilerinden bir olduğu için talep fazladır. Talep fazla olduğu sitemizde ki stok ona göre ayarlanmıştır. Çoklu alımlarınızda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar