WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
HOT
HOT

XXL Spray For Men

DNZE-0028

XXL Spray For Men en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

875,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

XXL Spray For Men Nasıl Kullanılır?

Cinsel ilişki öncesinde düzenli olarak kullanılması gereklidir. Penisinizin ve testislerinizin tamamına birkaç kez sıkarak cildin tamamımın ürünü emmesini beklemelisiniz. Etkisini 15 veya 20 dakika sonrasında gösterecektir. Cinsel ilişki öncesinde birkaç kez bu işlemi uyguladığınız takdirde aldığınız etkinin kat ve kat daha fazlasını alabilirsiniz. Bu gibi takviyelerin anestezi özelliği olduğu için penisinizi ve testislerinizi cinsel ilişkiye girmeden arındırmanız gerekmekte. Arındırılmadığı takdirde partnerinizin vajinal bölgesinde uyuşukluğa neden olabilir.

XXL Spray For Men Sağlık açısından bir zararı var mıdır?

XXL Spray For Men Sağlığınızı içerdiği doğal bileşenler sayesinde tehlikeye atmaz. Satış öncesinde gerekli deneyleri yapılmış ve gerekli kurumlardan onay almış bir üründür. Gönlünüz ferah bir şekilde cinsel ilişkilerinizde ürünümüzü kullanabilirsiniz. Kullandığınız takdirde aldığınız etkiye siz ve partneriniz inanamayacaksınız. Cinsel ilişkilerinizde bu sayede unutulmaz anlar, dakikalar yaşayacaksınız.

XXL Spray For Men Etkisi

Penisinize uyguladıktan belirli bir süre sonrasında etkisini hissetmeye görmeye başlayacaksınız. Emilim sağlandıktan sonra penisinizde erken boşalma, sertleşmeme gibi sorunlar ortadan kalkacaktır. Bundan dolayı partnerinizle beraber geçirdiğiniz dakikalar en özel şekilde olacaktır. Aranızda ki bağlar gün geçtikçe iyileşecek ve duygusal sorunlar ortadan kalkacaktır.

Cinsel ilişkinizde ki performans artışını gören partneriniz bundan etkilenecek ve zamanla cinsel ilişkiyi sizin yerinize partneriniz davet edecektir. Buda erkeğin özgüven eksikliği, utanma gibi sorunları ortadan kaldıracak ve kendine olan güvenini arttıracaktır. İkilinin duygusal ilişkileri, kişisel hayatları, iş hayatları bu gibi noktalar da olumlu yönde etkilenir.

XXL Spray For Men Alkol ile Kullanılır mı?

Cinsel ilişkinizde yaşadığınız sorunlar için temin ettiğiniz cinsel takviye ürünlerinin hiçbirinin alkol ile kullanılması tavsiye edilmez. Alkol içerisinde barındırdığı maddeler takviye ürünlerin içerisinde ki bileşenler ile karıştığında sağlık için tehlikeli derecede olabilecek sonuçlar doğurabilir. Alkol tükettiğiniz günlerde cinsel takviyeler kullanmayınız. Etkisini azaltabilir hatta ortadan kaldırabilir bununla beraber sağlığınızı büyük derecede etkileyecek sonuçlara sebep olabilir. Uzmanlarımızın önerdiği kullanım şekli dışına çıkmanız tavsiye edilmez.

XXL Spray For Men Kimler Kullanmamalı, Yan etkileri var mı?

Ürünümüz Cinsel ilişki isteksizliği, ilişki esnasında yaşanan erken boşalma büyümeme, sertleşmeme gibi sorunları yaşayan müşterilerimiz için üretilmiştir. Bu gibi sorunları yaşamayan müşterilerimizin kullanması tavsiye edilmez gereksiz kullanımlar zararlı olabilir. Ürünümüz Erkeklere özel olarak üretildiği için kadınların kullanmasına uygun değildir.

18 yaş altı gibi bireylerimiz ve 65 yaş üstü bireylerimizin kullanması tavsiye edilmez. Belirli hastalıklara sahip kişilerin bu gibi cinsel takviye ürünlerini kullanırken dikkat etmesi, doktor ya da uzman tavsiyesi sonrasında tüketmelidir. Karaciğerinde yağlanma gibi sorunları olan, Kalp ve damar hastalıklarından kaynaklı operasyon geçirmiş, Farklı bir Ameliyat geçirip yüksek dozda ilaç kullanmak zorunda olan müşterilerimiz ve bu gibi sorunlara benzer müşterilerimizin doktora danışmadan kullanmaları uygun değildir. Aksi takdirde sağlık açısından bir problem çıkabilir.

Ürünümüzü kullanan müşterilerimizin bizlere olan dönüşleri olumlu ve bu da ürünümüzün başarılı olduğu gösterir. Kullananlar arasında belirli kişilerde bazı yan etkiler görülmüştür. Bu yan etkiler sağlık açısından tehlikesiz ve kısa süren yan etkilerdir.

Yan etkilerden kısaca bahsetmek gerekirse;

İştah bozukluğu, Vücudun belirli noktalarında kızarıklık, Baş ağrısı, Mide bulantısı, Gün içerisinde ki yorgunluktan daha fazla yorulmak.

XXL Spray For Men Nasıl Temin Edilir?

XXL Spray For Men Ürünümüzü anlaşmalı olduğumuz eczanelerimizden ve sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ürünümüze karşı olan talep fiyat performans konusunda sınıfında en iyilerinden biri olduğu için fazladır. Bu yüzden sitemizden birden fazla sipariş vermeniz durumunda talep doğrultusunda ayarlanmış stoklarımızdan sorunsuzca temin edilecektir.

Siparişiniz özenle gizlilik esas tutularak hazırlanmış paketlere koyulacaktır. Kargo firması gibi 3. Şahıs kişiler ürünün ne olduğunu bilmeyecek bir fikir sahibi dahi olmayacaktır. Tüm Türkiye ye gönderim sağlanır. Dilediğiniz takdirde kapıda veya şubeden teslim alabilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar