WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Lady Era
Lady Era

Lady Era Damla

DNZE-0259

Lady Era Damla en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

899,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Cinsel ilişkilerdeki isteksizlik, cinsel hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Çiftlerin daha ateşli bir seks yaşamı sürdürmesi için cinsel ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Cinsel isteği daha da fazla arttırma konusunda etkili olan lady era damla, kadın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Lady Era Damlanın Özellikleri
 
Kadınların seks duygusunu kabartan lady era damlayı, ilişki öncesinde kullanabilirsiniz. Ürünün doğal yapısı sayesinde libido daha yükseltilerek, kadının haz duyularına uyarı yapmaktadır. Sekse soğuk bakan ve istemeyen kadınlar, era azdırıcı damlayı kullanarak tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırabilmektedir. Kadın azdırıcı damla lady era, cinsel isteği arttırma konusunda oldukça etkilidir.

Cinsel işlev bozukluklarının düzeltilerek, arttırılmasına yardımcı olmaktadır. Vücudun niasin eksikliğini gideren azdırıcı damla, orgazm olmama sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Azdırıcı damla kullanan kadınlar, hem kendilerini hem de partnerini tatmin etmektedir. Cinsel birleşme esnasında yaşanan sorunlar kısa süre içerisinde giderilmiş olacaktır. Lady era damlayı kullandıktan sonra ise daha uzun süreli seks yapma şansına sahip olacaksınız.

Lady Era Damlanın Avantajları
 
Azdırıcı özelliğe sahip olan doğal cinsel ürünün avantajlarını şu şekilde sıralamamız mümkündür;

-Cinsel isteği arttırma konusunda etkili

-Orgazm olamama sorunlarını ortadan kaldırır

-Uzun süreli seks yapmayı sağlar

-Haz duyusunu arttırır

-Cinsel ilişkiye sıcak bakmanıza yardımcı olur,

-Kadınlar için özel üretilmiş bir cinsel üründür.

-Cinsel işlev bozukluğunu iyileştirme konusunda etkilidir

-Üreme sorunlarını tedavi etmeye yardımcı olur

İlişki öncesinde kullanacağınız azdırıcı damla, oldukça etkili mucizevi bir cinsel üründür. Cinsel isteksizliğinin farkında olan bayanların bu sıkıntılarını çözüme kavuşturmak amacıyla geliştirilmiştir. Seks yaşamınızı daha ateşli şekilde geçirmenize yardımcı olacak etkili bir içeriğe sahiptir.

Lady Era Damla Nasıl Kullanılıyor?

Seks duyusunu arttırmaya yardımcı olan bitkisel içerikli bir cinsel üründür. Cinsel hayatınıza olumlu bir ışık tutacak olan bayan azdırıcılar, nasıl kullanılıyor mutlaka bilinmesi gereken bir konudur. İçeriğinde kullanan kadınlara zarar veren bir kimyasal maddeye yer verilmemektedir. Bu yüzden ürünü gönül rahatlığı ile kullanarak, cinsel sıkıntıların çözüme ulaşması sağlanmaktadır. Kullanacak olan bayanların ürünü mutlaka bilinçli bir şekilde tüketmesi gerekmektedir. Şady Era azdırıcı damlayı kullanacak olan kadınlar, seks öncesinde almaya dikkat etmesi gerekmektedir.

Sekse başlamadan 30 dakika gibi bir zaman diliminden önce cinsel ürünü kullanmanız gerekecektir. Bilinçli bir kullanım yapacak olan kadın, dilaltına 7-8 damla kadar damlatması yeterli olacaktır. Eğer ki bilgisi olmadan kullanımı yapılacaksa, meyve suyu ya da suyuna 10-12 damla kadar damlatılması yeterli olacaktır. Lady Era azdırıcının koku ve rengi yoktur. Bu yüzden kullanımı kolay kolay anlaşılmaz ve sorunsuz bir şekilde alınabilmektedir.

Lady Era Azdırıcıların Etkisi Ne Kadar Sürer?

Azdırıcı etkisi sağlayan bitkisel cinsel ürünler, seksi daha istenilen boyutta sürdürmenize yardımcı olmaktadır. Azdırıcı damlayı cinsel birleşme öncesinde kullanarak, kısa süre içerisinde haz uyarılarının devreye girmesini sağlayabilirsiniz. Azdırıcı özellikteki ürünü kullandıktan sonra etkisi 9-10 saat sürecektir. Eğer ki sizlerde uzun süreli bir cinsel birleşme yaşamak istiyorsanız o zaman azdırıcıları gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat kullanacak olan bayanlarında ürünle ilgili olarak bilmesi gereken bazı önemli unsurlar bulunmaktadır. Onlardan biri de ürünü günde 1 defadan daha fazla kesinlikle tüketmemeniz gerekmektedir. Çünkü bir defadan daha fazla tüketme yoluna giderseniz, sağlığınız açısından riske girmeye başlamış olursunuz.

Azdırıcı Damla Fiyatları ve Sipariş

Azdırıcı damla eczane sitesinde satışa sunulmaktadır. Böylelikle isteyen kişiler online olarak siparişlerini vermeye başlayacaktır. Son zamanın en iyi ve güvenli adreslerinden olan Deniz Eczane farkıyla artık kadınlarında cinsel sorunları kısa zamanda ortadan kalkmaya başlamış olacaktır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ali Rıza 05 Mar 19:23

İyi Damla

Ayda bir iki kere düzenli olarak aldığım üründür. sahip olamayacağınız kız yok. işe yarıyor ve anında azdırıyor. tadı kokusu vs olmadığı içinde anlaşılmıyor.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar